Już wszystko jasne. Prezes ujawnił, ilu zawodników trafi do Leszna

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / GI Malepszy Arth Soft Leszno
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / GI Malepszy Arth Soft Leszno
zdjęcie autora artykułu

Prezes Futsalu Leszno Lesław Nowak zabrał głos na temat planów transferowych. Wiadomo już, że wielkopolski zespół w kolejnym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy będzie dysponować szerszą kadrą.

W tym artykule dowiesz się o:

Miniony sezon Fogo Futsal Ekstraklasy GI Malepszy Arth Soft Leszno zakończył na czwartym miejscu. Identyczny wynik leszczynianie uzyskali w poprzednich rozgrywkach. W Wielkopolsce na pewno odczuwają więc niedosyt, że w lidze nie udało się pójść krok dalej.

- Wiemy, że ta kadra musi być szersza, jeżeli w kolejnym sezonie chcemy walczyć o medale. A na pewno będą nam przyświecać takie cele. Miniony sezon możemy zaliczyć na plus - podkreślił w rozmowie z klubowymi mediami Lesław Nowak.

Odniósł się też do ruchów transferowych. - Cały czas obserwujemy i wiemy, co dzieje się na rynku transferowym. Z wieloma zawodnikami mamy umowy kilkuletnie, co powoduje, że rotacja z roku na rok będzie coraz mniejsza. Praktycznie cała kadra zostaje, pożegnaliśmy się z Marcinem Firańczykiem - dodał.

- Mamy dogadane trzy transfery, jeden już został ogłoszony przez dotychczasowy klub zawodnika - przechodzi do nas Adrian Skrzypek. Pozostałe dwa nazwiska zostawię dla siebie. Myślę, że skład na nowy sezon będzie lepszy, dłuższy i z większą jakością - podsumował.

Największym sukcesem leszczynian w minionym sezonie było wywalczenie drugiego miejsca w futsalowym Pucharze Polski.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Czytaj także: > "Baterie naładowane". Krótkie wakacje GrosickiegoNie ma urodzin, ale dostał prezent. Niespodzianka dla Lewandowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty