Koniec współpracy. Stołeczny klub żegna trzech zawodników

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Franklin Neto
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Franklin Neto
zdjęcie autora artykułu

AZS UW Darkomp Wilanów przebudowuje kadrę. Stołeczny klub poinformował o trzech rozstaniach. Zespół opuszczają obcokrajowcy.

W tym artykule dowiesz się o:

AZS UW Darkomp Wilanów ma za sobą niełatwy sezon w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy. Ostatecznie ten zespół zakończył zmagania na 12. miejscu. Apetyty na pewno były większe.

Działacze AZS-u myślą już o kolejnych rozgrywkach. Wiadomo, że w następnym sezonie barw tego klubu nie będzie bronić trzech zawodników.

"Koniec sezonu to często czas zmian kadrowych. My również z końcem rozgrywek żegnamy się z kilkoma zawodnikami.Przygodę z AZS UW kończą: Franklin Neto, Yaroslav Zmiivskyi oraz Maksym Panasenko. Klub nie zdecydował się na przedłużenie kontraktu z zawodnikami" - informuje AZS w mediach społecznościowych.

Na razie nie poinformowano, kto zajmie ich miejsca. Nieoficjalnie słyszy się jednak o tym, że klub z Wilanowa myśli o zagranicznych wzmocnieniach.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: jak się żegnać, to z przytupem. Klopp nieźle zaszalał!

Czytaj także: > "Baterie naładowane". Krótkie wakacje GrosickiegoNie ma urodzin, ale dostał prezent. Niespodzianka dla Lewandowskiego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty