Wielkie zmiany. Tracą ważnego zawodnika

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Dominik Modrzyk/ Playarena.pl / Na zdjęciu: Krzysztof Elsner (z lewej)
Materiały prasowe / Dominik Modrzyk/ Playarena.pl / Na zdjęciu: Krzysztof Elsner (z lewej)
zdjęcie autora artykułu

Krzysztof Elsner nie będzie bronił barw drużyny FC Reiter Toruń w kolejnym sezonie. Wiadomo już, czym jest to spowodowane.

Złe wieści dla fanów FC Reiter Toruń. Barw zespołu z Fogo Futsal Ekstraklasy w kolejnym sezonie nie będzie bronić Krzysztof Elsner. Ma to związek z wielkimi zmianami w jego życiu.

Jedna z nich dotyczy tego, że wkrótce zostanie ojcem.

"Wspólnie ze swoją partnerką Pauliną spodziewają się syna, który powinien się urodzić jeszcze w tym miesiącu. Trzymamy kciuki za szczęśliwy finał i rozwiązanie" - podkreśla toruński klub na swojej stronie internetowej.

W poprzednim sezonie ten doświadczony zawodnik był ważnym ogniwem FC Reiter Toruń. Zdobył 12 goli w rozgrywkach ligowych, a ponadto dołożył 18 asyst, co było najlepszym wynikiem wśród wszystkich Polaków grających w Fogo Futsal Ekstraklasie.

Łącznie w FC Reiter Toruń rozegrał 148 meczów ligowych. Zdobył w nich 43 bramki. Poza tym zapisał na swoim koncie mnóstwo asyst.

Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Cristiano Ronaldo pokazał ludzką twarz. "Jest w porządku gościem"

Czytaj także: > Ważna zmiana. Już wiadomo, kto pokaże Bundesligę > Gwiazdor Manchesteru City zmieni pracodawcę? Osiągnął już ustne porozumienie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty