Grał w kilku krajach. Teraz dołącza do Widzewa Łódź

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki
Materiały prasowe / Futsal Ekstraklasa / Zawodnicy Widzewa Łódź po zdobyciu bramki
zdjęcie autora artykułu

Widzew Łódź przygotowuje się do kolejnych wyzwań w ramach Fogo Futsal Ekstraklasy. W związku z tym pozyskano hiszpańskiego rozgrywającego. Kontrakt z Widzewem podpisał Adrian Ramirez Martin.

W tym artykule dowiesz się o:

Dla 28-letniego Adriana Ramireza Martina bęzie to pierwszy sezon w Fogo Futsal Ekstraklasie. Wcześniej notował on udane występy w Hiszpanii, Luksemburgu i we Włoszech.

- Adriana obserwuję już od kilku lat i co sezon rozmawialiśmy o możliwościach współpracy, cieszę się, że w końcu nasze drogi się zejdą. To typ boiskowego lidera, taki futsalowy playmaker, kreator - powiedział trener Widzewa Marcin Stanisławski, cytowany przez widzewfutsal.com.

- Podoba mi się to w nim, że cały czas jest pod grą. Lubi posiadać piłkę i ma spory repertuar rozwiązań ofensywnych - dodał szkoleniowiec.

W klubie liczą, że Ramirez Martin będzie jednym z liderów Widzewa.

- Ze względu na nasz częsty kontakt zna też naszą ligę, dobrze wie, jakie cechy są potrzebne, aby w niej funkcjonować na dobrym poziomie. Bardzo liczę, że Adrian wniesie do zespołu swoje najlepsze cechy, oznaczałoby to, że będzie tutaj jednym z kluczowych graczy - podsumował Stanisławski.

Archiwalne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać na platformie Pilot WP (link sponsorowany).

ZOBACZ WIDEO: "Prosto z Euro". Cristiano Ronaldo pokazał ludzką twarz. "Jest w porządku gościem"

Czytaj także: > Ważna zmiana. Już wiadomo, kto pokaże Bundesligę Gwiazdor Manchesteru City zmieni pracodawcę? Osiągnął już ustne porozumienie

Źródło artykułu: WP SportoweFakty