Futsal: Wszystko wzięły... Diabły

W niedzielę dokończono 19. kolejkę w ekstraklasie futsalu. Ostatni pojedynek rozegrano w Chojnicach, gdzie Red Devils zmierzył się z Rekordem Bielsko-Biała.

Michał Piegza

Red Devils Chojnice pokonał Remedium Pyskowice 4:3 i awansował na trzecie miejsce w tabeli. Gospodarze pojedynek rozpoczęli znakomicie. Goście szybko wyrównali, ale Czerwone Diabły znowu wyszły na prowadzenie. Po chwili sytuacja się powtórzyła, jednak w kolejnych minutach dominacja gospodarzy nie podlegała dyskusji.

W drugiej połowie Red Devils strzelił piątego gola i kontrolował przebieg tego niezwykle emocjonującego pojedynku. Wyniki 19. kolejki:

Red Devils Chojnice - Remedium Pyskowice 5:3 (4:3)