Futsal: Wisła Kraków goni lidera

W sobotnim meczu kolejki Gatty Active Zduńska Wola z Wisłą Krakbet Kraków padło 10 goli. Mistrzowie Polski pokazali klasę i uciekli w tabeli Kotom. Kolejne punkty zdobył wicelider tabeli.

Niezwykle emocjonujący przebieg miały obydwa sobotnie spotkania w ekstraklasie futsalu. W Szczecinie wicelider Pogoń '04 miała spore problemy z ograniem beniaminka GAF Jasną Gliwice. Goście dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale ostatnie słowo należało do Portowców.

Mecz kolejki odbył się w Zduńskiej Woli. Do przerwy FT Gatta Active prowadziła z mistrzem Polski Wisłą Krakbet Kraków, ale po zmianie stron do głosu doszli futsaliści Białej Gwiazdy.

Wprawdzie Koty potrafiły doprowadzić do wyrównania, ale w 32. minucie Wiślacy wyszli po raz drugi na prowadzenie i wygranej nie oddali do końca spotkania.

Wyniki sobotnich spotkań: Pogoń '04 Szczecin - GAF Jasna Gliwice 3:2 (0:1)

Tubacki 26', Mikołajewicz 30', Shamotii 35' - Diemishev 12', Bugański (sam.) 29'

FT Gatta Active Zduńska Wola - Wisła Krakbet Kraków 4:6 (2:1) Krawczyk 8', 17', Marciniak 27', Sobalczyk 39' - Zadorożnyj 3', Korczyński 23', 32', Douglas 27', 32', Dworzecki 35'. Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas!