Futsal: Bramkowa egzekucja w Pniewach

Dziesięć bramek padło w jedynym sobotnim meczu, w którym beniaminek podejmował walczący o zachowanie ligowego bytu AZS Uniwersytet Śląski Katowice.

Michał Piegza
Gdy przez dziewiętnaście minut meczu beniaminka Red Dragons Pniewy z AZS Uniwersyetem Śląskim Katowice utrzymywał się bezbramkowy wynik, chyba nikt wówczas nie przewidywał, że goście z Wielkopolski na Śląsk będą wracać z dużym bagażem bramek.Jeszcze przed przerwą Czerwone Smoki objęły prowadzenie. Kanonadę gospodarze rozpoczęli po zmianie stron, kiedy od momentu wznowienia drugiej części, w przeciągu sześciu minut zdobyli cztery gole. Potem Red Dragons spokojnie powiększał przewagę, a Akademików stać było jedynie na honorowe trafienie.
Zwyciężając pniewianie znacznie poprawili swoją sytuacją w tabeli i mogą znowu myśleć o ataku na miejsca w pierwszej czwórce ligi. Red Dragons Pniewy - AZS Uniwersytet Śląski Katowice 9:1 (1:0) Skrzypek 20', 25', 30', Hoły 22', Piasek 26', Solecki 26', Foltyn 36', 38', Zdankiewicz 37' - Krzyśka 37'