Futsal: pierwszy raz Czerwonych Smoków

W poniedziałek dokończona została 3. kolejka ekstraklasy futsalu. W Pniewach Red Dragons podejmował Pogoń '04 Szczecin. W spotkaniu padły cztery gole.

Michał Piegza

Red Dragons Pniewy dopiero w trzecim meczu sezonu odniósł pierwsze zwycięstwo. Czerwone Smoki jako pierwsze trafiły do siatki w potyczce z Pogonią '04 Szczecin, ale chwilę przed przerwą Portowcy doprowadzili do remisu.

Po zmianie stron zespół z Pniew ponownie wyszedł na prowadzenie, a w końcówce wykorzystał fakt, że przeciwnik postawił wszystko na jedną kartę.

Po wygranej Red Dragons, bez zwycięstwa w sezonie pozostały już tylko zespoły Red Devils Chojnice oraz Euromastera Chrobrego Głogów.

Red Dragons Pniewy - Pogoń '04 Szczecin 3:1 (1:1) Frajtag 7', 33', Wachoński 40' - Jurczak 19'