Futsal: Red Dragons Pniewy coraz wyżej

Trzy gole padły na koniec 7. kolejki ekstraklasy futsalu. Red Dragons Pniewy 3:0 pokonał Red Devils Chojnice i awansował na 6. miejsce w tabeli.

Michał Piegza
Futsal Newspix / Jakub Ziemianin / Futsal
Przed bezpośrednim starciem Red Dragons miał punkt przewagi nad beniaminkiem Red Devils. W potyczce w Pniewach pewnie wygrali gospodarze.

Czerwone Smoki prowadzenie objęły już w 4. minucie, drugiego gola zdobywając w końcówce 1. połowy. Czerwone Diabły starały się odrobić straty, ale grały nieskutecznie. W końcówce trzecią bramkę zdobyli miejscowi. Dzięki wysokiej wygranej Red Dragons awansował na 6. miejsce.

Red Dragons Pniewy - Red Devils Chojnice 3:0 (2:0) Vakhula 4', Skrzypek 18', Hoły 39'