Futsal: Red Dragons Pniewy zatrzymał Pogoń 04 Szczecin

W ostatnim meczu zaległej 15. kolejki górą Red Devils. Smoki pokonały w Szczecinie, notującą ostatnio serię wygranych, Pogoń '04 3:1. Po zwycięstwach rywali, sytuacja w tabeli Portowców ponownie zrobiła się trudna.

Michał Piegza
Futsal Newspix / JAKUB ZIEMIANIN/ 400mm.pl / Futsal
Seria wygranych Pogoni '04 sprawiła, że zespołu niepewne utrzymania zaczęły punktować. Tak było w 15. (zaległej) kolejce. Jako ostatni na parkiet wyszli wspomniani Portowcy, którzy rywalizowali z Red Dragons. Smoki ostatnio straciły szansę awansu do grupy mistrzowskiej i musiały zacząć oglądać się na dół tabeli.

W Szczecinie kibice długo czekali na gola. Prowadzenie chwilę przed przerwą objęła Pogoń, goście jeszcze w 1. połowie zdołali doprowadzić do remisu. Decydujące bramki padły w końcówce. Dwukrotnie trafili pniewianie i zwyciężyli 3:1.

Pogoń 04 Szczecin - Red Dragons Pniewy 1:3 (1:1) Prawucki 20' - Kostecki 20', Wachoński 36', Kostecki 37'