Futsal: Rekord Bielsko-Biała bliżej zdobycia Pucharu Polski

Rekord bliski obrony Pucharu Polski. W pierwszym meczu finałowym bielszczanie nie dali szans Piastowi, wygrywając w Gliwicach 7:2.

Michał Piegza
futsaliści Rekordu Bielsko-Biała Newspix / Jakub Ziemianin / Na zdjęciu: futsaliści Rekordu Bielsko-Biała
Futsaliści Piasta Gliwice prawdopodobnie nie zdobędą po raz pierwszy w historii Pucharu Polski. W pierwszym meczu finałowym ulegli we własnej hali obrońcy trofeum Rekordowi 2:7.

Goście szybko zapewnili sobie wysoką przewagę, prowadzenie obejmując już w 1. minucie. Po siedmiu minutach Rekord prowadził 3:0, a do przerwy 5:1. W drugiej odsłonie bielszczanie kontrolowali przebieg meczu, pewnie zwyciężając 7:2.

Rewanż zostanie rozegrany w Bielsku-Białej 1 maja.

[/urlz]Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała 2:7 (1:5)
Franz 16', Bugański 23' - Popławski 1', 14', 29', Surmiak 5', Gąsior 7', Alex 17', Dudek 37'

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)