Takie gole rzadko ogląda się w futsalu. Daniel Krawczyk pokonał bramkarza przewrotką

Zawodnik Gatty Zduńska Wola strzelił jedną z najładniejszych bramek w tym sezonie Futsal Ekstraklasy. Trafienie Daniela Krawczyka można oglądać bez końca.

Robert Czykiel
Daniel Krawczyk (L) Newspix / Na zdjęciu: Daniel Krawczyk (L)
Kibice, którzy przyszli na mecz Acana Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - Gatta Active Zduńska Wola nie mogli narzekać na nudę. Goście po osiemnastu minutach prowadzili już 3:0, ale ostatecznie przegrali 3:4. Dwie bramki padły w ostatniej minucie spotkania.

Niecodzienny gol w futsalu. Mikołaj Zastawnik przelobował bramkarza >>

Bohaterem meczu był jednak zawodnik przegranej drużyny. Daniel Krawczyk strzelił bramkę, która będzie kandydatem do gola sezonu. Najpierw wymienił z kolegą podania głową, a potem, gdy obrońca podbił piłkę, zdecydował się na uderzenie przewrotką. Trafił idealnie w dolny róg bramki.

Futsal: Rekord Bielsko-Biała mistrzem Polski >>

Do zakończenia sezonu pozostały trzy kolejki. Mistrzostwo Polski już zapewnił sobie Rekord Bielsko-Biała.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)