Futsal: porażka mistrzów Polski. Gol w ostatniej sekundzie

Od niespodzianki rozpoczęła się 26. kolejka w ekstraklasie futsalu. Mistrz Polski Rekord przegrał 4:3 w Zduńskiej Woli z Gattą. Koty słaby sezon osłodziły sobie wygraną nad najlepszym zespołem w kraju.

Michał Piegza
drużyna Rekordu Bielsko-Biała Newspix / MACIEJ GILEWSKI / 058sport.pl / Na zdjęciu: drużyna Rekordu Bielsko-Biała
Rekord kilkanaście dni temu po raz trzeci z rzędu zapewnił sobie tytuł. Bielszczanie w piątek doznali czwartej porażki w rozgrywkach.

Mecz w Zduńskiej Woli z Gattą przyniósł sporo emocji. Gospodarze notują najsłabszy sezon w ostatnich latach.

Prowadzenie w meczu kilka razy zmieniało się. Do przerwy goście prowadzili 3:2. Chwilę po zmianie stron Koty doprowadziły do remisu. Gospodarze decydujący cios zadali na sekundę przed końcową syreną.

Gatta Active Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała 4:3 (2:3)