Liga Mistrzów futsalu: wygrana Rekordu Bielsko-Biała

Udanie rozgrywki II fazy grupowej Ligi Mistrzów rozpoczął Rekord. Bielszczanie w pierwszym meczu turnieju w Pradze pokonali 3:1 mistrza Malty Luxol St. Andrews FC 3:1.

Michał Piegza
drużyna Rekordu Bielsko-Biała Newspix / MACIEJ GILEWSKI / 058sport.pl / Na zdjęciu: drużyna Rekordu Bielsko-Biała
Od wygranej 3:1 nad mistrzem Malty Luxolem St. Andrews FC turniej w Pradze w ramach II rundy Ligi Mistrzów rozpoczęli futsaliści Rekordu Bielsko-Biała.

Mistrzowie Polski prowadzenie objęli w 1. połowie. Siedem minut po przerwie rywale wyrównali. Później do siatki trafiali już tylko Polacy. W efekcie Rekord wygrał 3:1.

Kolejnym rywalem bielszczan będzie mistrz Rumunii FK Csikszereda.

Rekord Bielsko-Biała  - Luxol St. Andrews FC 3:1 (1:0)
Viana 13', Bondar 33', Budniak 40' - Maikinho 27'

Skład Rekordu Bielsko-Biała: Bartłomiej Nawrat - Paweł Budniak, Michał Marek, Jan Janovsky, Oleksandr Bondar, Michał Kubik, Patryk Pietyra, Kamil Surmiak, Jan Dudek, Tomasz Gąsior, Alex Viana, Jani Korpela, Krzysztof Iwanek.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)