Futsal: mistrz znowu liderem

W środę odrobiono zaległości w lidze futsalu. Pewne zwycięstwo odniósł mistrz Polski Rekord. Dzięki temu bielszczanie po kilkunastu dniach przerwy ponownie zostali liderem tabeli.

Michał Piegza
zespół Rekordu Bielsko-Biała WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: zespół Rekordu Bielsko-Biała
Zgodnie z oczekiwaniami w lidze futsalu po odrobieniu części zaległości na 1. miejsce po przerwie wrócił obrońca tytułu. Rekord Bielsko-Biała nie miał problemów z wysokim zwycięstwem nad AZS UŚ Katowice. Akademicy w tabeli znajdują się w coraz trudniejszej sytuacji.

W drugim meczu górą Red Dragons, który 6:4 pokonał poprawnie radzącego sobie w lidze beniaminka Dremana Komprachcice.

Rekord Bielsko-Biała - AZS Uniwersytet Śląski Katowice 7:2 (5:0)
Viana 4', Popławski 7', 8', Surmiak 10', Ferreira 16', 36', Biel 21' - Musiał 24', Szczurek 34'

Red Dragons Pniewy - Dreman Opole Komprachcice 6:4 (2:1)
Kostecki 1, 20, Serhij Fil 21 (s), Patryk Hoły 23, Gracjan Miałkas 25, Andrejs Baklanovs 33 - Nuno Chuva 4, 26, Serhij Fil 21, Alexandru Grigorescu 38