Wielki niedosyt mistrzów Polski. Rekord o cudzie nie mógł marzyć od czwartku

Rekord Bielsko-Biała już w czwartek wiedział, że do dalszych gier w Lidze Mistrzów nie awansuje. W spotkaniu kończącym turniej na Malcie mistrzowie Polski z Luxol St. Andrews 1:1.

Michał Piegza
mecz Rekordu Bielsko-Biała Materiały prasowe / Na zdjęciu: mecz Rekordu Bielsko-Biała
Czwartkowa wygrana Luxola St. Andrews nad szwedzkim Hammarby sprawiła, że na kolejkę przed końcem turnieju II fazy grupowej Ligi Mistrzów mistrz Węgier Haladas VFC był pewny awansu.

Bielszczanie po porażce ze wspomnianym najlepszym zespołem na Węgrzech, w ostatnim meczu turnieju rywalizowali z gospodarzami. Stawką spotkania było 2. miejsce w grupie. Maltańczycy, aby je zająć musieli pokonać Rekord.

Do przerwy mistrzowie Polski prowadzili 1:0, po golu Kamila Surmiaka. Ambitni Maltańczycy w 26. minucie wyrównali. Jak się później okazało, więcej goli w meczu nie padło i bielszczanie zakończyli turniej na 2. miejscu. Celem był awans do III fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Luxol St. Andrews - Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)

4. Hammarby IF FF Futsal 3 0 8:16 0 0 3

Czytaj także: STATSCORE Futsal Ekstraklasa wstrzymuje oddech Siedem goli Rekordu-Bielsko-Biała w Lidze Mistrzów ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: kuriozalny gol na Ukrainie. Jak to wpadło?!

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)
Rekord Bielsko-Biała zawiódł oczekiwania?