KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Czterech kandydatów pozostało w grze o fotel prezesa. Ofert było kilkaset

Niebawem zapadnie decyzja w sprawie tego, kto będzie rządzić Futsal Ekstraklasą przez kolejne lata. Wiadomo, że w grze o fotel prezesa pozostało tylko czterech kandydatów.

Mateusz Domański
Mateusz Domański
Maciej Karczyński, obecny prezes Futsal Ekstraklasy WP SportoweFakty / Anna Klepaczko / Na zdjęciu: Maciej Karczyński, obecny prezes Futsal Ekstraklasy
Nazwisk kandydatów oficjalnie nie znamy. Patryk Stasiuk, przewodniczący rady nadzorczej Futsal Ekstraklasy Spółki z o.o. poinformował nas, że nie może ich podać ze względu na RODO.

- W grze pozostało 4 kandydatów. Wszyscy związani ze sportem. Dwie osoby ze środowiska Futsal Ekstraklasy, jedna kojarzona ze światem siatkówki. Kolejna z osób to menadżer z obszaru statystyczno-betingowego. Wszyscy kandydaci to topowi menadżerowie z bogatym doświadczeniem i sukcesami. Wszyscy są bardzo zdeterminowani do objęcia tej funkcji - ujawnił Stasiuk.

Jednocześnie spostrzegł, że rada nadzorcza stoi przed trudnym zadaniem.

- Kluczowe dla nas będą kwestie dalszego rozwoju rozgrywek Futsal Ekstraklasy, poparte uzasadnioną i realną wizją pozyskania finansowania na zrealizowanie pomysłów - dodał.

Zdradził również, że zainteresowanie konkursem było duże. - Warto dodać, że otrzymaliśmy łącznie kilkaset ofert, co świadczy o dynamicznym rozwoju futsalu i Futsal Ekstraklasy. Jest to nasz wspólny i ogromny sukces, do którego poprowadził nas Maciej Karczyński, obecny prezes - podsumował.

Ostateczna decyzja ws. wyboru prezesa Futsal Ekstraklasy ma zapaść na posiedzeniu rady nadzorczej w dniu 12 maja 2022 roku.

Kup i oglądaj w WP Pilot mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!

Czytaj także:
Huknął jak z procy. Coś pięknego! [WIDEO]
Constract Lubawa już się poddał

ZOBACZ WIDEO: "Z Pierwszej Piłki". Wiemy, co Bayern zaproponuje Lewandowskiemu. Polak nie będzie zadowolony!


Oglądaj NA ŻYWO mecze STATSCORE Futsal Ekstraklasy!
Polub Piłkę Nożną na Facebooku
Zgłoś błąd
WP SportoweFakty
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×