Reporterzy to uchwycili. Na taki mecz wybrał się Andrzej Duda

Zdjęcie okładkowe artykułu: PAP / Radek Pietruszka / Na zdjęciu: Andrzej Duda
PAP / Radek Pietruszka / Na zdjęciu: Andrzej Duda
zdjęcie autora artykułu

Andrzej Duda przebywa z wizytą w Kanadzie, gdzie nie tylko rozmawia o sprawach gospodarczych, ale znalazł także czas na sport. A konkretnie na wizytę podczas meczu NHL w Edmonton. Wszystko uchwycili fotoreporterzy.

Od kilku dni prezydent Andrzej Duda przebywa z wizytą w Ameryce Północnej. Najpierw był na szczycie ONZ w Stanach Zjednoczonych, a w Nowym Jorku towarzysko spotkał się z Donaldem Trumpem. Następnie wyjechał do Kanady, gdzie w Edmonton brał udział w polsko-kanadyjskikm seminarium gospodarczym.

Grafik Dudy wypełniły nie tylko oficjalne spotkania i rozmowy na tematy dotyczące energii odnawialnej, gospodarki i współpracy pomiędzy Polską i Kanadą. Znalazł także czas na sport. Prezydent naszego kraju był na meczu najlepszej hokejowej ligi świata, NHL.

Z trybun Duda obserwował starcie play-off NHL, w którym Edmonton Oilers pokonało Los Angeles Kings 7:4. Bohaterami spotkania byli Zach Hyman i Connor McDavid. Pierwszy z nich trzykrotnie pokonał bramkarza rywali, a McDavid zaliczył aż pięć asyst.

Po zdjęciach widać, że Duda na meczu bawił się doskonale. Zresztą prezydent to wielki entuzjasta sportu. Często - jeśli czas pozwoli - jeździ na nartach, a ostatnio też regularnie biega.

fot. Radek Pietruszka (PAP)
fot. Radek Pietruszka (PAP)

Czytaj także: Puściły im nerwy. Zobacz, co stało się podczas meczu Polacy rozegrali sparing ze Słoweńcami. Rozstrzygnęła trzecia tercja

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Kompromitacja gwiazdora. Ten sport nie jest dla niego

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (1)
avatar
Beka z gorzowiaczkow i łopaty
23.04.2024
Zgłoś do moderacji
1
1
Odpowiedz
Marionetka.