Puchar Kontynentalny: Smoki zdmuchnęły Płomienie

Pojedynek gospodarzy z niepokonanymi dotychczas Płomieniami był świetnym widowiskiem, w którym Smoki zdobyły aż 7 bramek. Dzięki zwycięstwu nad angielskim zespołem hokeiści Rouen pojadą na finał do Mińska. Cracovia kończy turniej na 3 miejscu.

Na początku pierwszej tercji oba zespoły skupiły się na uważnej grze w obronie. Goście trzykrotnie grali w osłabieniu i za trzecim razem zostali ukarani bramką. Po 2 minutach było już 2:0 i gospodarze nie oddali prowadzenia już do końca spotkania. Dzięki temu zwycięstwu Smoki z Rouen pojadą na finał Pucharu Kontynentalnego do Mińska w dniach 14-16 stycznia, gdzie zmierzą się z zespołem gospodarzy - Yunost Minsk, Red Bul Salzburg oraz SønderjyskE z Danii.

Dragons de Rouen - Coventry Blaze 7:3 (3:2, 3:1, 1:0)

1:0 - François-Pierre Guenette (Marc-André Thinel) 11’ 5/3

2:0 - Calle Bergstrom (Marc-André Thinel) 13’

2:1 - Russel Cowley (Ryan Selwood) 14’

3:1 - François-Pierre Guenette 16’

3:2 - Sean Selmser (Brad Cruikshank) 17’

4:2 - Jonathan Janil 26’ 4/4

5:2 - Marc-André Thinel 31’ 4/5