Trenerzy o meczu Comarch Cracovia - KH Sanok

Comarch Cracovia pokonał KH Sanok 3:0 w pierwszym w tym sezonie meczu na własnym lodowisku. Po spotkaniu wypowiedzieli się trenerzy obu zespołów, Rudolf Rohaček i Josef Čontofalský.

Michał Gałęzewski

Rudolf Rohaček (trener Comarchu Cracovii): Pierwsza tercja miała bardzo wysoki, wyrównany poziom. W drugiej zdobyliśmy trzy bramki; w trzeciej tercji mogło być ich więcej dla nas, ale bramkarz z Sanoka "czarował", a niektórzy moi zawodnicy chcieli się bardzo pokazać, nawet za bardzo i dlatego gra nie była zbyt składna. To był dobry mecz. Cieszy mnie to, że utrzymaliśmy czyste konto. To pierwszy mecz sezonu u nas i takie mecze ciężko się wygrywa.

Josef Čontofalský (trener KH): Pierwsza tercja była bardzo dobra. Później już było gorzej. W drugiej tercji dostaliśmy trzy bramki. Cracovia była dużo lepsza niż nasz zespół; jest to dla nas bardzo mocna drużyna. Ale to nic, gramy dalej, chcemy zdobywać dalej punkty.