23 i 24 lutego 2008 roku w hali Chojeńskiego Klubu Sportowego przy ul. Kosynierów Gdyńskich w Łodzi przeprowadzono VII Halowe Mistrzostw Polski Oldbojów. Grali zawodnicy, którzy ukończyli 35 lat i więcej. W turnieju w którym grano systemem każdy z każdym uczestniczyło sześć zespołów oraz poza konkursem Skierniewice z drużyną nieco młodszą. To, że udana impreza odbyła się w Łodzi jest przed wszystkim zasługą Romana Twerdyka.
Zwyciężyła Łubianka przed Toruniem, Poznaniem, Łodzią, Stęszewem i Siemianowicami. Sukces dwóch zespołów toruńskich jako, że hokej w Łubiance to zasługa nieodżałowanej pamięci Adama Filemonowicza nie podlegał dyskusji. Do drużyny późniejszego mistrza desygnowano zawodników o większym doświadczeniu, głównie tych, którzy wchodzili w skład wielkiego Pomorzanina z przełomu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych XX wieku.
Łubianka wygrała wszystkie mecze. Z: Toruniem 2:0, z Poznaniem 4:2, Stęszewem 13:0 i Siemianowicami 10:1. Toruń pokonał: Poznań 3:2, Łódź 4:1, Stęszew 6:1 i Siemianowice 5:0. Poznań był lepszy od: Stęszewa pokonanego 3:0 i Siemianowic z którymi wygrał 2:1. Wreszcie Stęszew zwyciężył Siemianowice 4:3.
Tabela końcowa
1. Łubianka 15
2. Toruń 12
3. Poznań 9
4. Łódź 6
5. Stęszew 3
6. Siemianowice 0
Uznano, że najlepszym zawodnikiem mistrzostw był Sławomir Lankauf z Łubianki, bramkarzem Wiesław Robaczewski z Torunia. Snajper nr 1 to Wacław Łukaszewski z Łubianki zdobywca 12 goli. Najstarszym zawodnikiem był olimpijczyk z Rzymu Andrzej Ptak z Poznania.
VIII Mistrzostwa Polski Oldbojów na otwartych boiskach odbędą się na sztucznej trawie stadionu poznańskiego Pocztowca w dniach 28 i 29 czerwca 2008 roku.