Relację prowadzą : autor:
Łukasz Czechowski
autor:
Rafał Smoliński
60. minuta: Polska - Włochy 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Koniec! Polska przegrała z Włochami 1:3 na inaugurację MŚ Dywizji 1A!
Skomentuj 1
Skomentuj 0
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami. Zapraszamy na naszą niedzielną relację na żywo z meczu Polska - Korea Południowa, a tymczasem życzymy miłego wieczoru!
Skomentuj 0
To nie koniec oczywiście katowickiego turnieju, ale naszym hokeistom będzie teraz bardzo trudno wywalczyć upragniony awans do elity. Rywale byli dziś lepsi, ale w niedzielę kolejny mecz, tym razem z Koreą Południową!
Skomentuj 2
60. minuta: Polska - Włochy 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Gol dla Włochów! Thomas Larkin umieścił krążek w pustej polskiej bramce. Tego meczu już nie wygramy!
Skomentuj 0
  • 60. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Pusta polska bramka, ale nie ma celnego strzału!
    Skomentuj 0
    60. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Polacy wygrali wznowienie. Przemysław Odrobny zjechał z lodu!
    Skomentuj 0
    59. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Gra została przerwana. Będzie wznowienie w tercji neutralnej.
    Skomentuj 0
    59. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Wybili krążek Włosi. Po chwili Polacy oddali trzy strzały, ale wszystkie zostały zablokowane!