Relację prowadzą : autor:
Łukasz Czechowski
autor:
Rafał Smoliński
60. minuta: Polska - Włochy 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Koniec! Polska przegrała z Włochami 1:3 na inaugurację MŚ Dywizji 1A!
Skomentuj 1
Skomentuj 0
Dziękujemy serdecznie Państwu, że byliście dziś razem z nami. Zapraszamy na naszą niedzielną relację na żywo z meczu Polska - Korea Południowa, a tymczasem życzymy miłego wieczoru!
Skomentuj 0
To nie koniec oczywiście katowickiego turnieju, ale naszym hokeistom będzie teraz bardzo trudno wywalczyć upragniony awans do elity. Rywale byli dziś lepsi, ale w niedzielę kolejny mecz, tym razem z Koreą Południową!
Skomentuj 2
60. minuta: Polska - Włochy 1:3 (0:1, 1:1, 0:1) Gol dla Włochów! Thomas Larkin umieścił krążek w pustej polskiej bramce. Tego meczu już nie wygramy!
Skomentuj 0
  • 60. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Pusta polska bramka, ale nie ma celnego strzału!
    Skomentuj 0
    60. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Polacy wygrali wznowienie. Przemysław Odrobny zjechał z lodu!
    Skomentuj 0
    59. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Gra została przerwana. Będzie wznowienie w tercji neutralnej.
    Skomentuj 0
    59. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Wybili krążek Włosi. Po chwili Polacy oddali trzy strzały, ale wszystkie zostały zablokowane!
    Skomentuj 0
    58. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Jeszcze jedno zakazane uwolnienie Włochów. 140 sekund do końca meczu.
    Skomentuj 0
    58. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Włosi wybili krążek. Zakazane uwolnienie!
    Skomentuj 0
    58. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Włosi w tercji obronnej Polaków, ale Biało-Czerwoni odebrali krążek.
    Skomentuj 0
    57. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Mikołaj Łopuski stworzył zagrożenie pod bramką Włochów, ale ci wybili "gumę".
    Skomentuj 0
    56. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Marcin Kolusz ładnie uderzył z nadgarstka, ale jego strzał został zablokowany.
    Skomentuj 0
    55. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Polacy przejęli krążek. Coraz mniej czasu na wyrównanie.
    Skomentuj 0
    54. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Maciej Urbanowicz odzyskał krążek, ale Włosi szybko go odzyskali.
    Skomentuj 0
    54. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Groźnie pod polską bramką. Zakazane uwolnienie Biało-Czerwonych.
    Skomentuj 0
    53. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Aron Chmielewski nie trafił czysto w krążek! Była szansa dla polskiego zespołu!
    Skomentuj 0
    52. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Polacy mają przewagę, ale brakuje celnych strzałów. Dopiero teraz Krystian Dziubiński chytrze uderzył bekhendem.
    Skomentuj 0
    51. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) 10 minut do końca regulaminowego czasu gry. Czy Polacy wyrównają?
    Skomentuj 0
    50. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Mateusz Bepierszcz prawie przejął krążek po wyjechaniu z ławki kar, ale ubiegł go bramkarz!
    Skomentuj 0
    50. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Zamieszanie pod polską bramką. Włosi założyli zamek, broni Przemysław Odrobny!
    Skomentuj 0
    49. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Krążek wyprowadził Krzysztof Zapała. Było groźnie pod włoską bramką!
    Skomentuj 0
    49. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Polacy wybili krążek. Jeszcze 80 sekund przewagi Włochów.
    Skomentuj 0
    48. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Jest kara dla polskiego zespołu! Mateusz Bepierszcz podciął rywala i ląduje na ławce kar na 2 minuty!
    Skomentuj 0
    47. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Szkoda! Krystian Dziubiński odegrał do Mikołaja Łopuskiego, ale ten nie przejął "gumy".
    Skomentuj 0
    47. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Włosi spokojnie przejęli krążek we własnej tercji i wyprowadzili nieudany atak.
    Skomentuj 0
    46. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Maciej Kruczek oddał celny strzał, ale Andreas Bernard niewzruszony.
    Skomentuj 0
    45. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Spokojna interwencja Przemysława Odrobnego. Polacy ruszyli do przodu, ale stracili krążek.
    Skomentuj 0
    44. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Aron Chmielewski wyłuskał krążek, ale Andreas Bernard zamroził "gumę".
    Skomentuj 0
    43. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Krzysztof Zapała wjechał w tercję obronną rywali. Krążek poza lodowiskiem.
    Skomentuj 0
    42. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Jeszcze jeden strzał i Przemysław Odrobny odbił krążek do boku.
    Skomentuj 0
    42. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Była szansa dla Włochów. Broni Przemysław Odrobny.
    Skomentuj 0
    42. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Kolejna przerwa w grze. Zakazane uwolnienie ze strony ekip Włoch.
    Skomentuj 0
    41. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Spokojny początek ze strony obu zespołów.
    Skomentuj 0
    41. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Trzecia tercja rozpoczęta!
    Skomentuj 0
    Wracamy do katowickiego Spodka! Obie drużyny są już na lodzie!
    Skomentuj 0
    Po dwóch tercjach Włosi prowadzą 2:1. Trzecia część meczu rozpocznie się za około 10 minut.
    Skomentuj 0
    W drugiej części meczu Polacy oddali w sumie 10 strzałów. Włosi celnie uderzali na naszą bramkę 13 razy.
    Skomentuj 0
    40. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1) Koniec drugiej tercji!
    Skomentuj 0
    40. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1) Włosi kontrolują grę.
    Skomentuj 0
    40. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1) Sekundy do zakończenia drugiej odsłony. Polacy stracili krążek w tercji ataku.
    Skomentuj 0
    39. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1) Po chwili to Przemysław Odrobny musiał interweniować.
    Skomentuj 0
    39. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1) Mikołaj Łopuski objechał włoską bramkę. Andreas Bernard zamroził krążek.
    Skomentuj 0
    38. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1) Włosi odzyskali krążek w tercji obronnej, ale nie wyprowadzili ataku.
    Skomentuj 0
    37. minuta: Polska - Włochy 1:2 (0:1, 1:1) Ależ błąd Przemysława Odrobnego! Nasz bramkarz wpuścił krążek do bramki po uderzeniu po lodzie Luki Frigo!
    Skomentuj 0
    37. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Patryk Wronka powrócił także na lód, ale Polacy nie wykorzystali szansy!
    Skomentuj 0
    36. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Mateusz Bepierszcz już na lodzie! Przemysław Odrobny zamroził krążek!
    Skomentuj 0
    36. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Pewnie broni Przemysław Odrobny. Zostało już tylko sekund gry w przewadze Włochów.
    Skomentuj 0
    35. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) W końcu Biało-Czerwoni wybili "gumę".
    Skomentuj 0
    35. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Włosi założyli zamek i trzymają krążek w tercji Polaków.
    Skomentuj 0
    34. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Bardzo dobry okres gry ze strony Polaków. Niestety Mateusz Bepierszcz niepotrzebnie teraz złapał karę!
    Skomentuj 0
    34. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Koniec kary Luki Frigo. Włosi już w komplecie.
    Skomentuj 0
    33. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Jeszcze jeden strzał! Tym razem Paweł Dronia!
    Skomentuj 0
    33. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Była szansa! Mikołaj Łopuski nie dobił jednak krążka! Po chwili Andreas Bernard zamroził "gumę".
    Skomentuj 0
    32. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Druga formacja Polaków na lodzie. Biało-Czerwoni grają 5 na 4 jeszcze przez minutę.
    Skomentuj 0
    32. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Lód opuścił Patryk Wronka, który zderzył się z kolegą z drużyny. Oby to nie było nic poważnego!
    Skomentuj 0
    32. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Luca Frigo brutalnie zaatakował naszego zawodnika i posiedzi 2 minuty na ławce kar!
    Skomentuj 0
    31. minuta: Polska - Włochy 1:1 (0:1, 1:0) Polacy ustawili zamek i jest gol! Marcin Kolusz zasłonił włoskiego bramkarza, a trafienie uzyskał Tomasz Malasiński! Asysty zaliczyli oddający strzał Paweł Dronia i Krzysztof Zapała.
    Skomentuj 1
    30. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Tomasz Malasiński wrócił na lód! Gramy w przewadze przez 85 sekund!
    Skomentuj 0
    30. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Kara dla zespołu włoskiego! Marco Insam spowodował upadek naszego zawodnika i odpocznie przez dwie minuty! Póki co gramy 4 na 4!
    Skomentuj 0
    29. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Włosi nie są w stanie założyć zamka. Mikołaj Łopuski przejął krążek, ale nie zdołał oddać strzału.
    Skomentuj 0
    28. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Kara dla Polski! Tomasz Malasiński wędruje na ławkę za hakowanie!
    Skomentuj 0
    27. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Nasi hokeiści znów wjechali do tercji obronnej rywali, ale nic z tego nie wynikło.
    Skomentuj 0
    26. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Biało-Czerwoni odzyskali krążek. Michał Kotlorz strzelił, ale Andreas Bernard łatwo odbił "gumę" do boku.
    Skomentuj 0
    25. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Zablokowane uderzenie Krzysztofa Zapały. Nie mogą sobie stworzyć dogodnej okazji polscy hokeiści.
    Skomentuj 0
    25. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Strzelał Luca Frigo, krążka nie dobił Anton Bernard.
    Skomentuj 0
    24. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Polacy mają w tej tercji optyczną przewagę. Jak na razie nic z niej nie wynika.
    Skomentuj 0
    23. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Zakazane uwolnienie. Krążek wraca do tercji obronnej Polaków.
    Skomentuj 0
    22. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Giulio Scandella wjechał do tercji obronnej Polaków, ale skończyło się tylko na strachu.
    Skomentuj 0
    21. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1, 0:0) Spokojny początek. Krążek w posiadaniu Biało-Czerwonych.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy drugą tercję!
    Skomentuj 0
    Początek drugiej tercji za około 10 minut. Zapraszamy zatem na krótką przerwę.
    Skomentuj 0
    13 strzałów drużyny Włoch i tylko siedem ze strony Polaków. W drugiej tercji Biało-Czerwoni muszą się poprawić, aby osiągnąć w tym meczu korzystny wynik!
    Skomentuj 0
    20. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Koniec pierwszej tercji! Zasłużone prowadzenie zespołu włoskiego po premierowej części spotkania!
    Skomentuj 0
    20. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Ostatnie sekundy pierwszej tercji. Strzelał Grzegorz Pasiut, broni Andreas Bernard.
    Skomentuj 0
    20. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Nie ma gola! Polska bramka została wcześniej ruszona!
    Skomentuj 0
    20. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Sędziowie sprawdzają jeszcze całą sytuację.
    Skomentuj 0
    20. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Czy jest drugi gol dla Włoch? Przemysław Odrobny pokonany, ale została ruszona bramka!
    Skomentuj 0
    19. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Przemysław Odrobny znów musiał interweniować!
    Skomentuj 0
    19. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Mateusz Bepierszcz do Krystiana Dziubińskiego, ale niecelnie. Po chwili pierwszy z Polaków zbyt szybko wjechał do tercji obronnej rywali.
    Skomentuj 0
    18. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Polacy zbyt szybko wjechali do tercji obronnej rywali. Spalony.
    Skomentuj 0
    18. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Oba zespoły już w komplecie.
    Skomentuj 0
    17. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Wznowienie w tercji neutralnej. Jeszcze przez 20 sekund obie drużyny z czwórką zawodników na lodzie.
    Skomentuj 0
    16. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Gramy 4 na 4! Na ławce kar Krystian Dziubiński i Thomas Larkin.
    Skomentuj 0
    15. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Ależ szansa! Krystian Dziubiński nie trafił jednak w krążęk!
    Skomentuj 0
    14. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Aron Chmielewski wyłuskał krążek. Polacy zaczynają akcję z własnej tercji.
    Skomentuj 0
    13. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Jeszcze jeden prosty błąd Biało-Czerwonych i było niebezpiecznie pod polską bramką!
    Skomentuj 0
    13. minuta: Polska - Włochy 0:1 (0:1) Niestety! Gol dla włoskiej drużyny! Strzelcem Joachim Ramoser, któremu idealnie dograł Markus Gander!
    Skomentuj 0
    12. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Kapitalna akcja! Patryk Wronka do Krystiana Dziubińskiego, ale broni Andreas Bernard!
    Skomentuj 0
    12. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Biało-Czerwoni już w komplecie!
    Skomentuj 0
    11. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Słupek ratuje Polaków! Strzelał Thomas Larkin, lot "gumy" zmienił Joachim Ramoser.
    Skomentuj 0
    10. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Polacy wystrzelili krążek. Jeszcze nieco ponad minuta przewagi Włochów.
    Skomentuj 0
    10. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Kolejna kara dla polskiego zawodnika! Tym razem 2 minuty odpocznie Bartłomiej Pociecha, który zaatakował kolanem rywala.
    Skomentuj 0
    9. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Włosi znów wjechali do tercji obronnej Polaków. Biało-Czerwoni z trudem wybili krążek.
    Skomentuj 0
    8. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Zablokowany strzał Armina Hofera. Włosi mają przewagę w pierwszych minutach meczu.
    Skomentuj 0
    7. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Jeszcze jedna interwencja polskiego bramkarza. Polacy już w komplecie na lodzie!
    Skomentuj 0
    6. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Strzelał Markus Gander, krążek zamroził Przemysław Odrobny.
    Skomentuj 0
    6. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Mocne uderzenie Marco Insama, ale Przemysław Odrobny pewnie interweniuje.
    Skomentuj 0
    5. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Kara! Paweł Dronia posiedzi przez 2 minuty za spowodowanie upadku przeciwnika.
    Skomentuj 0
    5. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Mocny strzał, Przemysław Odrobny z wielkim trudem zamroził "gumę"!
    Skomentuj 0
    5. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Pierwszy celny strzał Michała Kotlorza. Andreas Bernard niewzruszony.
    Skomentuj 0
    4. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Optyczna przewaga Włochów. Na szczęście Biało-Czerwoni przejęli krążek.
    Skomentuj 0
    3. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Atakują Włosi. Przemysław Odrobny obronił strzał rywala, który chciał objechać polską bramkę.
    Skomentuj 0
    2. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Mateusz Bepierszcz wjechał do tercji obronnej rywali. Włosi wygrali wznowienie.
    Skomentuj 0
    1. minuta: Polska - Włochy 0:0 (0:0) Pierwszy strzał Tomasza Malasińskiego, ale bardzo niecelny.
    Skomentuj 0
    Zaczynamy! Krążek rzucony!
    Skomentuj 0
    Na tafli katowickiego Spodka trwa jeszcze oficjalna prezentacja obu drużyn.
    Skomentuj 0
    Reprezentanci Polski i Włoch pojawili się już na lodzie. Jeszcze parę minut i zaczynamy!
    Skomentuj 0
    Znamy już składy obu zespołów. Polska: Odrobny - Dronia, Bychawski, Zapała, Malasiński, Kolusz - Pociecha, Bryk, Chmielewski, Pasiut, Łopuski - Wajda, Kotlorz, Wronka, Dziubiński, Bepierszcz - Kruczek, Bagiński, Urbanowicz, Galant. Włochy: Bernard - McMonagle, Egger, Isnam, Bernard, Frigo - Trivellato, Larkin, Scandella, Andergassen, Tudin - Hofer, Helfer, Gander, Traversa, Ramoser - Zanatta, Marchetti, Magnabosco Aguirre, Kostner, Kostner.
    Skomentuj 0
    W zeszłym roku Włochy pokonały Polskę 2:1 na inaugurację MŚ Dywizji 1A. Zaczęło się dobrze dla Biało-Czerwonych, ale z czasem do głosu doszli reprezentanci Italii. Pozostaje mieć nadzieję, że dziś w katowickim Spodku nie będzie powtórki z hali Kraków Arena.
    Skomentuj 0
    Witamy serdecznie z katowickiego Spodka! Starania polskiej drużyny o światową elitę czas zacząć! Na początek starcie z drużyną Włoch, która w zeszłym roku dała się Biało-Czerwonym we znaki podczas turnieju w Krakowie.
    Skomentuj 0
    Od godz. 16:15 zapraszamy na relację na żywo z meczu Polska - Włochy rozgrywanego w ramach hokejowych mistrzostw świata Dywizji 1A w Katowicach.