Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Bern lepsze od Servette

W piątkowy wieczór odbyło się pięć spotkań Nationalliga A. Niewątpliwie najważniejszy mecz miał miejsce w Bern, gdzie tamtejsza drużyna podejmowała drugie Servette. Lider wygrał ten mecz 3:2 i po raz kolejny pokazał, że w tym sezonie nikt go nie zatrzyma.
Jakub Chabowski
Jakub Chabowski

Rapperswill z Czerkawskim w składzie pokonali 4:3 ostatnie Basel, Polak strzelił jedną bramkę i raz asystował. EV Zug wygrało 3:0 z Kloten, HC Davos 4:2 z Lugano, a Fribourg po ciężkim meczu pokonał Ambri-Piotte 4:2.

Kloten Flyers 0:3 EV Zug

Bramki:
0:1 27:45 Dale McTavish (Dominic Meier, Barry Richter)
0:2 53:42 Dale McTavish (Patrick Fischer)
0:3 59:42 Trevor Meier (Rene Back)

Widzów: 5287
Sędziowie: Daniel Stricker, Roger Arm, Peter Küng

Kloten Flyers: Gallmann, Rüeger, Schulthess, Von Gunten, Welti, Alavaara, Hamr, Stephan, Jenni, Kellenberger, Lemm, Liniger, Bodenmann, Brunner, Lindemann, Pittis, Stancescu, Rintanen, Rothen, Wick, Bühler, Suri

EV Zug:Mathis, Weibel, Back, Diaz, Maurer, Meier, Kress, Richter, Sutter, Camichel, Di Pietro, Green, Oppliger, Schnyder, Casutt, Grosek, Meier, Christen, McTavish, Steinmann, Fischer

Rapperswill 4:3 EHC Basel

Bramki:
1:0 13:06 Oliver Kamber (Marius Czerkawski, Gaetan Voisard)
2:0 20:26 Marius Czerkawski (Patrick Fischer)
2:1 23:49 Maxim Spiridonov (Justin Papineau, Stefan Tschannen)
2:2 28:56 Stefan Tschannen (Maxim Spiridonov, Justin Papineau)
2:3 33:47 Radek Duda (Stefan Schnyder)
3:3 35:00 Sebastien Reuille (Markus Bütler, Stefan Hürlimann)
4:3 54:46 Niklas Nordgren (Stacy Roest)

Widzów: 4245
Sędziowie: Marco Prugger, Roger Bürgi, Stefan Marti

Rapperswill: Wandeler, Streit, Fischer, Geyer, Koivisto , Gmür, Berger, Guyaz, Schefer, Bütler, Hürlimann, Kamber, Roest, Burkhalter, Micheli, Reuille, Czerkawski, Nordgren, Schrepfer, Siren, Steiner, Voisard

EHC Basel:Schürch, Osterwalder, Collenberg, Horak, Randegger, Rieder, Stalder, Studer, Gerber ,Camenzind, Tschuor, Walker, Hudec, Nüssli, Schnyder, Tschannen, Della Rossa, Fuchs, Hauer, Spiridonov, Rubin

HC Lugano 2:4 HC Davos

Bramki:
0:1 25:46 Mike Maneluk (Marc Gianola, Janne Niinimaa)
0:2 25:58 Andreas Ambühl
0:3 28:56 Reto Von Arx (Mike Maneluk, Michel Riesen)
0:4 30:53 Robin Leblanc (Andreas Ambühl, Gian Marco Crameri)
1:4 39:32 Flavien Conne (Toni Häppölä)
2:4 45:26 Raffaele Sannitz (Yannick Tremblay)

Widzów: 4063
Sędziowie: Danny Kurmann, Jürg Simmen, Adrian Sommer

HC Lugano: Aebischer, Walter, Hirschi, Hänni, Vauclair, Cantoni, Chiesa, Helbling, Nodari, Tremblay, Conne, Jeannin, Murray, Romy, Kostovic, Paterlini, Sannitz, Vauclair, Wirz, Knoepfli, Näser

HC Davos: Berra, Genoni, Blatter, Crameri, Furrer, Müller, Niinimaa, Gianola, J. Von Arx, Winkler, Gartmann, Marha, Taticek, R. Von Arx, Ambühl, Leblanc, Maneluk, Wieser, Bürgler, Guggisberg, Helfenstein, Riesen

SC Bern 3:2 Servette

Bramki:
0:1 12:35 Morris Trachsler (Thomas Deruns, Robin Breitbach)
0:2 17:47 Serge Aubin (Jérôme Bonnet, Robin Breitbach)
1:2 37:01 Ivo Rüthemann (Christian Dubé, Simon Gamache)
2:2 53:32 David Jobin (Marc Reichert, Christian Berglund)
3:2 55:03 Abid Ramzi (Christian Dubé, Marc Leuenberger)

Widzów: 16421
Sędziowie: Ulf Ronnmark, Tobias Wehrli, Dany Wirth

SC Bern: Bührer, Kern, Furrer, Kobach, Rytz, Dempsey, Gerber, Jobin, Steinegger, Chatelain, Dubé, Ziegler, Berglund, Camichel, Rüthemann, Reichert, Bärtschi, Meier, Mowers, Raffainer, Bordeleau

Servette:Mona, Tamo, Bezina, Breitbach, Keller, Bonnet, Gobbi, Hoehener, Mercier, Schilt, Aubin, Augsburger, Spicher, Trachsler, Conz, Deruns, Kolnik, Cadieux, Fedulov, Law, Rivera, Vigier

Fribourg 4:3 Ambri-Piotta

Bramki:
1:0 37:47 Marc Chouinard (Andrey Bykov, Wesley Snell)
2:0 38:03 Shawn Heins (Julien Sprunger, Gil Montandon)
3:0 41:45 Benny Plüss (Andrey Bykov, Alain Reist)
3:1 50:24 Erik Westrum (Martin Sonnenberg, Nicholas Naumenko)
4:1 50:57 Toni Mäkiaho (Gil Montandon, Antonio Rizzello)
4:2 58:53 Paolo Imperatori (Lovis Schönenberger)
4:3 59:45 Reto Stirnimann (Paolo Duca, Marc Gautschi)

Widzów: 5680
Sędziowie: Brent Reiber, Gilles Mauron, Paul Rebillard

Fribourg: Brügger, Caron, Heins, Marquis, Ngoy, M. Abplanalp, Reist, Birbaum, Snell, Bielmann, Bykov, Montandon, Botter, Genazzi, Plüss, Rizzello, S. Abplanalp, Lauper, Mäkiaho, Neuenschwander, Sprunger

Ambri-Piotta:Bäumle, Müller, Celio, Mattioli,Sciaroni, Tallarini, Du Bois, Gautschi, Kutlak, Naumenko, Bianchi, Siritsa, Stirnimann, Westrum, Christen, Duca, Sonnenberg, Zanetti, Demuth, Imperatori, Schönenberger

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
własne

Komentarze (0):

    Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
    ×