WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Weekendowe spotkania Nationalliga A

W ciągu weekendu rozegrano w sumie sieden meczów w szwajcarskiej Nationalliga A. W sobotę dwa zakończyły się remisem po 60-ciu minutach. Największym zaskoczeniem była chyba przegrana Servette z Lagnau po karnych 5:6.
Jakub Chabowski
Jakub Chabowski

Ten weekend był dobry dla Lagnau, natomiast zły dla Rapperswill. Ci pierwsi w niedziele wygrali z Basel 3:2 i przez dwa dni zdobyli cenne 6 pkt. Natomiast drużyna Mariusza Czerkawskiego, przegrała swoje oba mecze. Najpierw w sobote z Kloten 2:4, a w niedziele z ZSC Lions 0:5.

16.02.2007:

Kloten Flyers 4:2 Rapperswill

Bramki:
1:0 4:47 Marcel Jenni
1:1 10:59 Noel Guyaz (Niklas Nordgren, Stacy Roest)
2:1 18:18 Michael Liniger (Roman Wick)
3:1 22:52 Roman Wick (Derek Cormier, Michael Liniger)
3:2 26:36 Loic Burkhalter (Stacy Roest, Niklas Nordgren)
4:2 56:35 Kimmo Rintanen

Widzów: 5163
Sędziowie: Roland Stalder, Andreas Abegglen, Laurent Schmid

Kloten Flyers: Gallmann, Rüeger, Schulthess, Von Gunten, Welti, Alavaara, Hamr, Stephan, Jenni, Kellenberger, Lemm, Liniger, Bodenmann, Brunner, Lindemann, Pittis, Stancescu, Rintanen, Rothen, Wick, Bühler, Suri

Rapperswill: Wandeler, Streit, Fischer, Bucher, Gmür, Berger, Guyaz, Schefer, Bütler, Hürlimann, Kamber, Roest, Burkhalter, Micheli, Reuille, Czerkawski, Nordgren, Schrepfer, Siren, Steiner, Voisard

SCL Tigers 6:5 (3:2, 0:1, 2:2, 0:0, 1:0) Servette

Bramki:
1:0 1:58 Matthias Joggi (Jeff Toms, Josh Holden)
1:1 3:16 Serge Aubin (Martin Hoehener, Juraj Kolnik)
1:2 4:23 Jean-Pierre Vigier (Juraj Kolnik)
2:2 15:22 Fabian Debrunner (Simon Lüthi, Eric-Ray Blum)
3:2 29:00 Sandro Moggi (Claudio Moggi)
3:3 37:29 Kirby Law (Sebastian Schilt, Florian Conz)
3:4 44:18 Florian Conz (Serge Aubin, Kirby Law)
4:4 48:40 Vaclav Varada (Jeff Toms, Josh Holden)
5:4 56:09 Jeff Toms (Josh Holden)
5:5 57:46 Jonathan Mercier (Sebastian Schilt, Morris Trachsler)
6:5 66:00 Sieg


Widzów: 5168
Sędziowie: Stefan Eichmann, Julien Dumoulin, Nicolas Fluri

SCL Tigers:Flückiger, Schoder, Bayer, Blum, Moser, Aegerter, Lüthi, Murphy, Stettler, Bieber, Holden, Sutter, Zeiter, Balerna, Debrunner, Gerber, Joggi, C. Moggi, Duda, S. Moggi, Moser, Moser

Servette:Mona, Tamo, Bezina, Breitbach, Keller, Bonnet, Gobbi, Hoehener, Mercier, Schilt, Aubin, Augsburger, Spicher, Trachsler, Conz, Deruns, Kolnik, Cadieux, Fedulov, Law, Rivera, Vigier

EV Zug 6:2 Fribourg

Bramki:
1:0 3:22 Trevor Meier (Patrick Oppliger, Lars Weibel)
2:0 17:29 Janick Steinmann (Raphael Diaz)
2:1 22:58 Benny Plüss (Andrey Bykov, Alain Birbaum)
3:1 23:33 Patrick Fischer (Paul Di Pietro)
3:2 28:54 Philippe Seydoux
4:2 32:28 Björn Christen (Dominic Meier, Travis Green)
5:2 34:28 Dale McTavish (Travis Green, Barry Richter)
6:2 38:36 Trevor Meier (Paul Di Pietro, Patrick Fischer)


Widzów: 4522
Sędziowie: Marco Prugger, Jürg Simmen, Adrian Sommer

EV Zug:Mathis, Weibel, Back, Diaz, Maurer, Meier, Kress, Richter, Sutter, Camichel, Di Pietro, Green, Oppliger, Schnyder, Casutt, Grosek, Meier, Christen, McTavish, Steinmann, Fischer

Fribourg: Brügger, Caron, Heins, Marquis, Ngoy, M. Abplanalp, Reist, Snell, Bielmann, Bykov, Montandon, Botter, Laaksonen, Genazzi, Plüss, Rizzello, S. Abplanalp, Lauper, Neuenschwander, Sprunger

Ambri-Piotta 3:4 (1:1, 1:1, 1:1, 0:1) HC Lugano

Bramki:
1:0 15:32 Erik Westrum (Nicholas Naumenko, Corsin Camichel)
1:1 17:53 Raffaele Sannitz (Kevin Romy, Flavien Conne)
1:2 22:22 Tristan Vauclair (Yannick Tremblay, Valentin Wirz)
2:2 33:52 Reto Stirnimann (Corsin Camichel, Felicien Du Bois)
2:3 49:20 Dario Kostovic (Marty Murray, Jonas Höglund)
3:3 51:18 Erik Westrum (Paolo Imperatori)
3:4 60:11 Jonas Höglund (Marty Murray)


Widzów: 5541
Sędziowie: Danny Kurmann, Tobias Wehrli, Dany Wirth

Ambri-Piotta:Bäumle, Müller, Celio, Mattioli,Sciaroni, Tallarini, Du Bois, Gautschi, Kutlak, Naumenko, Bianchi, Siritsa, Stirnimann, Westrum, Christen, Duca, Sonnenberg, Zanetti, Demuth, Imperatori, Schena, Schönenberger

HC Lugano: Aebischer, Walter, Hirschi, Hänni, Vauclair, Cantoni, Chiesa, Helbling, Nodari, Tremblay, Conne, Jeannin, Murray, Romy, Kostovic, Paterlini, Sannitz, Vauclair, Wirz, Carter, Knoepfli, Näser

17.02.2008:

HC Davos 2:5 Ambri-Piotta

Bramki:
0:1 3:00 Corsin Camichel (Martin Sonnenberg, Erik Westrum)
0:2 7:07 Daniele Mattioli (Erik Westrum, Mattia Bianchi)
0:3 20:47 Alain Demuth (Reto Stirnimann, Zdenek Kutlak)
0:4 28:42 Martin Sonnenberg (Zdenek Kutlak, Erik Westrum)
1:4 31:30 Reto Von Arx (Janne Niinimaa, Alexandre Daigle)
1:5 37:59 Felicien Du Bois (Erik Westrum, Zdenek Kutlak)
2:5 54:26 Dino Wieser (Sandro Rizzi, Janne Niinimaa)

Widzów: 5276
Sędziowie: Daniel Stricker, Andreas Abegglen, Laurent Schmid

Davos: Berra, Genoni, Blatter, Crameri, Furrer, Müller, Niinimaa, Gianola, J. Von Arx, Winkler, Gartmann, Marha, Taticek, R. Von Arx, Ambühl, Leblanc, Maneluk, Wieser, Bürgler, Guggisberg, Helfenstein, Riesen

Ambri-Piotta:Bäumle, Müller, Celio, Mattioli,Sciaroni, Tallarini, Du Bois, Gautschi, Kutlak, Naumenko, Bianchi, Siritsa, Stirnimann, Westrum, Christen, Duca, Sonnenberg, Zanetti, Demuth, Imperatori, Schena, Schönenberger

EHC Basel 2:3 SCL Tigers

Bramki:
1:0 22:33 Thomas Nüssli (Andreas Camenzind, Patric Della Rossa)
2:0 31:02 Radek Duda (Justin Papineau, Simon Züger)
2:1 34:33 Josh Holden (Curtis Murphy, Marco Bayer)
2:2 47:10 Vaclav Varada (Michel Zeiter, Jeff Toms)
2:3 55:24 Jeff Toms (Josh Holden)

Widzów: 2118
Sędziowie: Marco Prugger, Roger Bürgi, Stefan Marti

EHC Basel:Schürch, Züger, Collenberg, Horak, Randegger, Wüthrich, Stalder, Studer, Camenzind, Papineau, Tschuor, Walker, Hudec, Nüssli, Schnyder, Tschannen, Della Rossa, Fuchs, Hauer, Sarault, Voegele

SCL Tigers:Flückiger, Schoder, Bayer, Blum, Moser, Aegerter, Lüthi, Murphy, Stettler, Bieber, Holden, Sutter, Zeiter, Balerna, Debrunner, Gerber, Joggi, C. Moggi, Duda, S. Moggi, Moser, Moser

Rapperswill 0:5 ZSC Lions

Bramki:
0:1 2:42 Peter Sejna (Adrian Wichser, Mathias Seger)
0:2 22:17 Thibaut Monnet (Beat Forster)
0:3 26:04 Ryan Gardner (Mathias Seger, Adrian Wichser)
0:4 27:53 Peter Sejna (Adrian Wichser)
0:5 52:24 Beat Forster (Lukas Grauwiler)

Widzów: 5920
Sędziowie: Danny Kurmann, Roger Arm, Peter Küng

Rapperswill: Wandeler, Streit, Fischer, Bucher, Gmür, Berger, Guyaz, Schefer, Bütler, Hürlimann, Kamber, Roest, Burkhalter, Micheli, Reuille, Czerkawski, Nordgren, Schrepfer, Siren, Steiner, Voisard

ZSC Lions: Streit, Sulander, Blindenbacher, Seger, Stoffel, Forster, Leeger, Schnyder, Suchy, Gloor, Johner, Monnet, Wichser, Alston, Murovic , Gardner Grauwiler, Krutov, Bastl, Lindemann, Lakhmatov, Sejna

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
własne

Komentarze (0):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×