MŚ w hokeju: Kluczowy mecz dla Polaków! Węgry - Kazachstan NA ŻYWO!

Relację prowadzi : autor:
Rafał Lichowicz

Dziekujemy za uwagę i zapraszamy o 16:00 na relację z ostatniego meczu Polaków na MŚ. Naszym rywalem będzie Austria.

Skomentuj 0

Kiepski koniec Węgrów. Nasi bratankowie nie pomogli nam przegrywając łatwo z Kazachstanem 1:3. Kazachowie muszą teraz liczyć na rywali, aby myśleć o powrocie do elity.

Skomentuj 0

60. minuta: Węgry - Kazachstan 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

KONIEC MECZU

Skomentuj 0

Bramkę zdobywa Nigel Dawes. 9 punkt na turnieju.

Skomentuj 0

GOOL! Kazachstan podwyższa na 3:1 do pustej bramki!

Skomentuj 0

60. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Koniec przewagi Węgrów.

Skomentuj 0
  • 59. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Rajna opuścił bramkę. Węgrzy 6 na 4.

Skomentuj 0

58. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Przerwa dla Węgrów.

Skomentuj 0

Kazachowie dostają karę. Węgrzy w końcówce muszą postawić wszystko na jedną kartę!

Skomentuj 0

Grający w niebieskich strojach Kazachowie nie zdobyli gola w przewadze, ale zyskali cenne minuty przy korzystnym wyniku.

Skomentuj 0

56. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Arnold Varga ląduje na ławce kar. Węgrzy niestety w osłabieniu.

Skomentuj 0

54. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Węgrzy utrzymują się w tercji Kazachów. Wszystko bez efektów.

Skomentuj 0

53. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Bochenski miał szanse dobić Węgrów. Broni Rajna.

Skomentuj 0

52. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Coraz mnie minut do końca meczu. Przypominamy, że wygrana Węgrów da nam szansę bezpośredniego awansu w przypadku pokonania Austrii

Skomentuj 0

50. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Dwie próby Sagerta zablokowane przez obrońców Kazachstanu. W strzałach celnych Węgrowie prowadzą w tej tercji 5-2.

Skomentuj 0

49. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Pierwsza minuta zmarnowana. Madziarzy nieskuteczni w przewadze podobnie jak w meczu z Polską.

Skomentuj 0

48. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Kara dla Kazachów. Węgrzy mają szanse na wyrównanie.

Skomentuj 0

45. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Po pięciu minutach na lodowisku ten sam obraz gry co w drugiej tercji. Kazachowie kontrolują grę bez większego ciśnienia.

Skomentuj 0

43. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Wyrównany początek ostatniej części meczu. Po dwa celne strzały z obu stron obronione przez Rajnę i Kolesnika.

Skomentuj 0

41. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Wznawiamy mecz. Początek 3. tercji.

Skomentuj 0

Tercja bez historii. Wyrównane 20 minut bez przewagi żadnego zespołu. Węgrzy wciąż muszą gonić wynik.

Skomentuj 0

40. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Koniec 2. tercji

Skomentuj 0

39. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Węgrzy już w komplecie. Kazachowie nie wykorzystali szansy.

Skomentuj 0

37. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Kara dla Krisztiana Nagy'ego. Kazachstan w końcówce zagra w przewadze.

Skomentuj 0

36. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Następny pojedynek Sagert - Kolesnik wygrany przez bramkarza Kazachstanu.

Skomentuj 0

35. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Nieco ponad pięć minut do końca tercji. Mało składnych akcji po obu stronach.

Skomentuj 0

34. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Kazachstan w komplecie. Węgrzy od kilku minut dominują nad rywalem.

Skomentuj 0

33. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Kalvin Sagert znów próbował swoich sił z dystansu. Kolesnik broni.

Skomentuj 0

31. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Węgrzy w komplecie i chwilę później kara dla Kazachów. Sawczenko odpocznie dwie minuty.

Skomentuj 0

30. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Kazachowie zdominowali Węgrów grając 5 na 4. Madziarzy mieli jednak szansę odgryźć się po groźnej kontrze.

Skomentuj 0

28. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Pierwsza kara w tej tercji. W osłabieniu zagrają Węgrzy.

Skomentuj 0

27. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Przerwa w grze na kosmetykę lodu.

Skomentuj 0

26. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Kapitan Kazachów Brandon Bochenski mógł podwyższyć na 3:1. Na miejscu obrońcy Węgier.

Skomentuj 0

25. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Sagadiejew w boczną siatkę. Kazachowie próbowali w groźnym kontrataku.

Skomentuj 0

Kolesnik broni strzał Węgrów z dystansu. Kazachstan w defensywie.

Skomentuj 0

23. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Dobra akcja Węgrów. Uderzał Hari, bronił Kolesnik.

Skomentuj 0

Pierwsze minuty dość chaotyczne. Kazachowie uderzali dwa razy na bramkę, jednak bardzo słabo.

Skomentuj 0

21. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2, 0:0)

Rozpoczynamy drugie 20 minut.

Skomentuj 0

Za chwilę wznowienie meczu. Zespoły już na lodzie.

Skomentuj 0

Zła wiadomość z Kijowa po 20 minutach - Kazachstanu prowadzi z Węgrami 2:1. Dobra - Madziarzy od drugiej połowy pierwszej części meczu zyskali wyraźną przewagę i to oni zdobyli ostatniego gola.

Skomentuj 1

20. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2)

Koniec 1. tercji

Skomentuj 0

Węgrzy bombardują bramkę Kolesnika. Krążek jednak nie wpada.

Skomentuj 0

Skomentuj 0

19. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2)

Węgrzy zakładają zamek pod bramką Kazachstanu. Madziary przez chwilę w przewadze 5 na 4.

Skomentuj 0

18. minuta: Węgry - Kazachstan 1:2 (1:2)

Gol Kalvina Sagerta po podaniu Vilmosa Gallo.

Skomentuj 0

GOOOL! Węgrzy natychmiast strzelają bramkę po zejściu Sawczenki na ławkę kar!

Skomentuj 0

18. minuta: Węgry - Kazachstan 0:2 (0:2)

Roman Sawczenko fauluje Węgra i siada na ławkę kar. W krótkim okresie Węgrzy 4 na 3.

Skomentuj 0

17. minuta: Węgry - Kazachstan 0:2 (0:2)

Gramy 4 na 4. Węgrzy łapią zupełnie niepotrzebną karę.

Skomentuj 0

Zarysowuje się przewaga Węgrów. Kazachstan zagra w osłabieniu przez dwie minuty. Maxim Siemionow na ławce kar.

Skomentuj 0

16. minuta: Węgry - Kazachstan 0:2 (0:2)

Gallo próbował akcji indywidualnej. Nie udało się jednak oddać strzału po ograniu kilku kazachskich obronców.

Skomentuj 0

15. minuta: Węgry - Kazachstan 0:2 (0:2)

Bramkarz Kazachstanu wybronił strzał z dystansu Węgrów. Madziarzy coraz częściej uderzają w bramkę.

Skomentuj 0

14. minuta: Węgry - Kazachstan 0:2 (0:2)

Kolesnik zatrzymuje kolejną akcję Węgrów. Wcześniej dużo szczęścia miał broniący po drugiej stronie Rajna.

Skomentuj 0

12. minuta: Węgry - Kazachstan 0:2 (0:2)

Groźna sytuacja Węgrów. Kolesnika próbował nieskutecznie pokonać Istvan Bartalis

Skomentuj 0

11. minuta: Węgry - Kazachstan 0:2 (0:2)

GOOOL! Kazachowie prowadzą 2:0 po bramce Nikity Mikhailisa.

Skomentuj 0

10. minuta: Węgry - Kazachstan 0:1 (0:1)

Przerwa w grze. Wciąż wyraźna przewaga Kazachstanu.

Skomentuj 0

9. minuta: Węgry - Kazachstan 0:1 (0:1)

Kazachstan marnuje kolejną sytuację. Blisko podwyższenia wyniku był Dustin Boyd.

Skomentuj 0

7. minuta: Węgry - Kazachstan 0:1 (0:1)

Miklos Rajna broni kolejny strzał Kazachstanu.

Skomentuj 0

5. minuta: Węgry - Kazachstan 0:1 (0:1)

Przerwa w grze. W strzałach 5-0 dla Kazachów. Węgrzy słabo rozpoczynają to spotkanie.

Skomentuj 0

Asysty przy golu Dallman zaliczyli Dawes i Boyd. Dla najlepiej punktującego w turnieju Nigela Dawesa to ósmy punkt.

Skomentuj 0

3. minuta: Węgry - Kazachstan 0:1 (0:1)

GOOOL! Kevin Dallman daje prowadzenie Kazachstanowi po uderzeniu z dystansu. To zła wiadomość dla reprezentacji Polski, która musi liczyć na wygraną Węgrów.

Skomentuj 0

2. minuta: Węgry - Kazachstan 0:0 (0:0)

Spokojny początek meczu. Bez strzałów z obu stron.

Skomentuj 0

1. minuta: Węgry - Kazachstan 0:0 (0:0)

Krążek rzucony! Zaczynamy mecz Węgry - Kazachstan !

Skomentuj 0

Oba zespoły pojawiają się na lodowisku.

Skomentuj 0

W ostatnich meczach Węgrzy ulegli reprezentacji Polski 0:2, a Kazachstan pokonał Ukrainę 4:2.

Skomentuj 0

Znamy pierwsze piątki obu reprezentacji.

Węgry: Kolesnik - Sager, Sziranyi - Gallo, Sarauer, Erdely

Kazachstan: Rajna - Dallman, Semyonov - Dawes, Boyd, Bochenski

Skomentuj 0

Szanse na awans zachowały cztery zespoły, w tym również reprezentacja Polski. Przygotowaliśmy dl nas scenariusze potrzebne do tego, by podopieczni Jacka Płachty mogli za rok rywalizować z najlepszymi drużynami narodowymi w hokeju na MŚ elity.

Skomentuj 0

Mecz Węgry - Kazachstan otwiera ostatnią kolejkę gier na MŚ Dywizji 1A. W pozostałych meczach Polska zagra z Austrią (16:00), a gospodarze - Ukraina z Koreą Południową (19:30).

Skomentuj 1

O godzinie 12:30 na lodowisko Pałacu Sportu w Kijowie wyjadą reprezentacje Węgier i Kazachstanu. Pojedynek tych zespołow interesuje gorąca reprezentację Polski. W przypadku wygranej Węgrów, Polacy w meczu z Austrią (16:00) zagrają o awans do elity!