NHL: Chicago i Detroit wyrównują

Dopiero po dogrywce udało się Chicago Blackhawks wyrównać stan rywalizacji z Vancouver Canucks, pokonując przyjezdnych 2-1. Pewne zwycięstwo odnieśli za to Detroit Red Wings, wygrywając w Anaheim 6-3.

W tym artykule dowiesz się o:

Trzy minuty do końca spotkania zabrakło Vancouver Canucks, aby w rywalizacji z Chicago Blackhawks odnieść trzecie zwycięstwo. Wyrównującego gola w 17. minucie trzeciej tercji zdobył Martin Havlat, który ponadto miał asystę przy zwycięskim golu w dogrywce Andrew Ladda (asystowal przy trafieniu Havlata). Dla Vancouver gola zaliczył Darcy Hordichuk.

Dwie porażki z rzędu motywująco podziałały na Detroit Red Wings, którzy w Anaheim pewnie pokonali Ducks 6-3. Po dwa gole i asystę zaliczyli Johan Franzen i Marian Hossa. Takim samym wyczynem w barwach gospodarzy popisał się Corey Perry.