WP SportoweFakty.wp.pl – wiadomości sportowe, relacje live, wyniki meczów

Kokpit Kibice
Relacje na żywo
  • wszystkie
  • Piłka Nożna
  • Siatkówka
  • Żużel
  • Koszykówka
  • Piłka ręczna
  • Skoki narciarskie
  • Tenis

Dmitrij Kołtakow wygrał w St. Johann

W sobotę na torze w austriackim St. Johann odbyła się jedna z trzech rund eliminacyjnych do Mistrzostw Świata Gladiatorów w wyścigach motocyklowych na lodzie. W turnieju triumfował Rosjanin Dmitrij Kołtakow.
Wojciech Ogonowski
Wojciech Ogonowski

Kolejne dwie pozycje zajęli jego rodacy Dmitrij i Witalij Chomicewicz. Wobec maksymalnie tylko sześciu miejsc dla Rosjan w cyklu Grand Prix, nie wiadomo jeszcze czy na sto procent będzie im dane walczyć o tytuł mistrzów świata.

Wyniki:
1. Dmitrij Kołtakow (Rosja) - 19 (2,2,3,3,3,3,3)
2. Dmitrij Chomicewicz (Rosja) - 20 (3,3,3,3,3,3,2)
3. Witalij Chomicewicz (Rosja) - 16 (3,3,3,2,2,2,1)
4. Franz Zorn (Austria) - 14 (3,2,2,3,2,2,-)
5. Harald Simon (Austria) - 12 (2,3,3,3,w,1)
-----
6. Mats Järf (Finlandia) - 10 (0,2,2,2,3,1)
7. Rene Stellingwerf (Holandia) - 9 (3,1,2,2,1,0)
8. Fredrik Olsson (Szwecja) - 8 (1,0,2,2,3,0)
9. Janne Vilponen (Finlandia) - 7 (2,1,1,1,2)
10. Charly Ebner sen. (Austria) - 6 (1,3,1,1,u)
11. Markus Jell (Niemcy) - 5 (2,0,1,0,2)
12. Lukas Volejnik (Czechy) - 3 (1,2,0,0,0)
13. Claude Gadeyne (Francja) - 3 (1,1,1,0,0)
14. Lukas Hutla (Czechy) - 1 (0,0,0,1,0)
15. Dirk Fricke (Szwajcaria) - 1 (0,0,0,0,1)
16. Per Olof Serenius (Szwecja) - 1 (w,1,0,-,-)
17-18. Thomas Wiest (Niemcy) - 1 (1)
17-18. Thomas Rathgeb (Austria) - 1 (1)

Bieg po biegu:
1. Zorn, Kołtakow, Ollson, Hutla
2. D.Chomicewicz, Simon, Volejnik, Järf
3. W.Chomicewicz, Jell, Gadeyne, Serenius (w)
4. Stellingwerf, Vilponen, Ebner, Fricke
5. Simon, Zorn, Serenius, Fricke
6. Ebner, Volejnik, Gadeyne, Hulta
7. W.Chomicewicz, Järf, Stellingwerf, Olsson
8. D.Chomicewicz, Kołtakow, Vilponen, Jell
9. W.Chomicewicz, Zorn, Vilponen, Volejnik
10. Simon, Stellingwerf, Jell, Hulta
11. D.Chomicewicz, Olsson, Ebner, Serenius
12. Kołtakow, Järf, Gadeyne, Fricke
13. Zorn, Järf, Ebner, Jell
14. D.Chomicewicz, W.Chomicewicz,, Hulta, Fricke
15. Simon, Olsson, Vilponen, Gadeyne
16. Kołtakow, Stellingwerf, Wiest, Volejnik
17. D.Chomicewicz, Zorn, Stellingwerf, Gadeyne
18. Järf, Vilponen, Rathgeb, Hutla
19. Olsson, Jell, Fricke, Volejnik
20. Kołtakow, W.Chomicewicz, Simon (w), Ebner (u)

Półfinały:
21. D.Chomicewicz, Zorn, Simon, Olsson
22. Kołtakow, W.Chomicewicz, Järf, Stellingwerf

Finał:
23. Kołtakow, D.Chomicewicz, W.Chomicewicz, Zorn (ns)

Terminarz IMŚ 2012:
28.01 - RK w St. Johann (Austria)
28.01 - RK w Sanoku (Polska)
28.01 - RK w Łuchowicy (Rosja)
4-5.02 - 1. finał w Krasnogorsku (Rosja)
11-12.02 - 2. finał w Ufie (Rosja)
16-17.03 - 3. finał w Assen (Holandia)
31.03-1.04 - 4. finał w Uppsala (Szwecja)

Polub Żużel na Facebooku
Zgłoś błąd
speedway-forum.de

Komentarze (1):

[ Anuluj ] Odpowiadasz na komentarz:

Dowiedz się jak umieszczać linki od tagów, pogrubiać tekst, itp.
  • smok 0
    Znowu Ruscy zrobili co chcieli.
    Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Pokaż więcej komentarzy (1)
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×
Sport na ×