Jan Klatovsky mistrzem Czech

W sobotę w Hamr na Jeziorze rozegrano finał Indywidualnych Mistrzostw Czech w wyścigach motocyklowych na lodzie. Zgodnie z oczekiwaniami, dwa pierwsze miejsca na podium zajęli bracia Klatovscy.

W tym artykule dowiesz się o:

Mistrzem został Jan, który zdobył punkt więcej od Antonina. Brązowy medal wywalczył Lukas Volejnik. Zawody ze względu na ciężkie warunki torowe zakończono po rozegraniu szesnastu wyścigów. Wyniki:

1. Jan Klatovsky - 12 (3,3,3,3) 2. Antonin Klatovsky - 11 (3,3,2,3) 3. Lukas Volejnik - 11 (3,2,3,3) 4. Lukas Hutla - 9 (2,3,1,3) 5. Marcus Jell - 9 (1,3,3,2) 6. Jan Pecina - 9 (3,2,2,2) 7. Radek Hutla - 7 (2,1,3,1) 8. Andrej Divis - 7 (2,2,2,1) 9. Josef Kreuzberger - 6 (2,2,0,2) 10. Vladimir Visvader - 5 (1,d,2,2) 11. Robert Ruzicka - 3 (1,1,1,0) 12. Josef Divis - 2 (0,0,1,1) 13. Martin Behal - 2 (1,1,0,d) 14. Thomas Rathgeb - 2 (w,0,1,1) 15. Markus Birn - 1 (0,1,0,0) 16. Jan Klauz - 0 (w,-,-,-)

Bieg po biegu: 1. Pecina, Kreuzberger, Visvader, J.Divis 2. J.Klatovsky, A.Divis, Ruzicka, Rathgeb (w) 3. Volejnik, L.Hutla, Jell, Klauz (w) 4. A.Klatovsky, R.Hutla, Behal, Birn 5. J.Klatovsky, Pecina, Behal, Klauz (ns) 6. Jell, Kreuzberger, R.Hutla, Rathgeb 7. A.Klatovsky, Volejnik, Ruzicka, J.Divis 8. L.Hutla, A.Divis, Birn, Visvader (d4) 9. Volejnik, Pecina, Rathgeb, Birn 10. J.Klatovsky, A.Klatovsky, L.Hutla, Kreuzberger 11. R.Hutla, A.Divis, J.Divis, Klauz (ns) 12. Jell, Visvader, Ruzicka, Behal 13. L.Hutla, Pecina, R.Hutla, Ruzicka 14. Volejnik, Kreuzberger, A.Divis, Behal (d4) 15. J.Klatovsky, Jell, J.Divis, Birn 16. A.Klatovsky, Visvader, Rathgeb, Klauz (ns)