Pekin 2022. Polacy bez sukcesów. Zobacz podsumowanie kolejnego dnia igrzysk

Anna Bagińska
PAP/EPA Na zdjęciu: Szczepan Kupczak

Dramat faworyta. Polacy na dalekich miejscach

Nie powiodło się Polakom startującym w kombinacji norweskiej. Szczepan Kupczak zajął dopiero 35. miejsce, a Andrzej Szczechowicz 45. miejsce. Wygrał Norweg Joergen Graabak. Wprawdzie po skokach prowadził faworyt do złota Jarl Magnus Riibe, jednak zawodnik na początku biegu pomylił trasę i stracił przewagę, która wynosiła 44 sekundy. Norweg nie zdobył medalu, w końcówce stracił siły i kilku zawodników mu uciekło.

Czy śledzisz wszystkie występy reprezentantów Polski podczas igrzysk olimpijskich?