Quizy
Wyniki
Zaloguj
W trakcie
Przejdź do relacji
Dla Ciebie
Piłka nożna
Zimowe
Żużel
Tenis
Siatkówka
Sporty walki
Piłka ręczna
Koszykówka
Moto
LA
Bukmacherzy
SportowyBar
Esport
Alpinizm
Kajakarstwo
Kolarstwo
Kolarstwo górskie
LFA
NFL
Pływanie
Rugby
Snooker
Szermierka
Tenis stołowy
Wioślarstwo
Żeglarstwo
IO 2024
Badminton
...więcej
Start
Igrzyska olimpijskie
Rio 2016
Rio 2016 - Wyniki i Terminarz
Rio 2016
Wyniki/Kalendarz
Tabele
Relacje na żywo
Rio 2016 - Wyniki i Terminarz
Igrzyska olimpijskie
Wszystkie kolejki/grupy
Wszystkie kolejki/grupy
Grupa A - 1. kolejka - M
Grupa B - 1. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 1. kolejka - Kobiety
Grupa A - 1. kolejka - Kobiety
Grupa A - 2. kolejka - M
Grupa B - 2. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 2. kolejka - Kobiety
Grupa B - 3. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 4. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 2. kolejka - Kobiety
Grupa A - 3. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 3. kolejka - Kobiety
Grupa B - 3. kolejka - Kobiety
Grupa B - 4. kolejka - Kobiety
Grupa A - 4. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 4. kolejka - Kobiety
Grupa A - 5. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 5. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 5. kolejka - Kobiety
Grupa A - 5. kolejka - Kobiety
Grupa A - mężczyźni
Grupa B - mężczyźni
Grupa C - mężczyźni
Grupa D - mężczyźni
Ćwierćfinały - mężczyźni
Półfinały - mężczyźni
Mecz o 3. miejsce - mężczyźni
Finał - mężczyźni
Grupa E - kobiety
Grupa F - kobiety
Grupa G - kobiety
Ćwierćfinały - kobiety
Półfinały - kobiety
Mecz o 3. miejsce - kobiety
Finał - kobiety
Grupa A - kobiety
Grupa B - kobiety
Ćwierćfinały - kobiety
Półfinały - kobiety
Mecz o 3. miejsce - kobiety
Finał - kobiety
Grupa A - kobiety
Grupa B - 1. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 1. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 2. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 2. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 3. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 3. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 4. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 4. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 5. kolejka - Mężczyźni
Grupa B - 5. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - mężczyźni
Grupa B - mężczyźni
Ćwierćfinały - mężczyźni
Półfinały - mężczyźni
Finał - mężczyźni
Mecz o 3. miejsce - mężczyźni
Ćwierćfinały - Mężczyźni
Półfinały - Mężczyźni
Mecz o 3. miejsce - Kobiety
Mecz o 3. miejsce - Mężczyźni
Finał - Kobiety
Finał - Mężczyźni
Grupa B - mężczyźni
Grupa A - mężczyźni
Grupa A - 1. kolejka - Kobiety
Grupa A - kobiety
Grupa B - kobiety
Grupa A - mężczyźni
Grupa C - mężczyźni
Grupa B - kobiety
Grupa B - mężczyźni
Grupa B - 1. kolejka - Kobiety
Grupa C - kobiety
Grupa A - kobiety
Grupa B - 2. kolejka - Kobiety
Ćwierćfinały - kobiety
Grupa A - 2. kolejka - Kobiety
Ćwierćfinały - mężczyźni
Ćwierćfinały - kobiety
Ćwierćfinały - mężczyźni
Półfinały - kobiety
Półfinały - mężczyźni
Grupa B - 3. kolejka - Kobiety
Półfinały - mężczyźni
Półfinały - kobiety
Grupa A - 3. kolejka - Mężczyźni
Grupa A - 3. kolejka - Kobiety
Grupa B - 4. kolejka - Kobiety
Mecze o medale - mężczyźni
Grupa A - 4. kolejka - Kobiety
Finały - mężczyźni
Mecze o medale - kobiety
Finały - kobiety
Grupa A - 5. kolejka - Kobiety
Grupa B - 5. kolejka - Kobiety
Ćwierćfinał turnieju koszykówki - mężczyźni
Ćwierćfinał turnieju koszykówki - kobiety
Półfinał turnieju koszykówki - kobiety
Półfinał turnieju koszykówki - mężczyźni
Mecz o 3. miejsce - mężczyźni
Mecz o 3. miejsce - kobiety
Finał turnieju koszykówki - kobiety
Finał turnieju koszykówki - mężczyźni
Faza grupowa - mężczyźni
I runda singla kobiet
I runda singla mężczyzn
I runda debla kobiet
I runda debla mężczyzn
II runda singla kobiet
III runda singla kobiet
II runda singla mężczyzn
III runda singla mężczyzn
Ćwierćfinał singla mężczyzn
Półfinał singla mężczyzn
Mecz o 3. miejsce singla mężczyzn
Finał singla mężczyzn
Ćwierćfinał singla kobiet
Półfinał singla kobiet
Mecz o 3. miejsce singla kobiet
Finał singla kobiet
II runda debla kobiet
Ćwierćfinał debla kobiet
Półfinał debla kobiet
Mecz o 3. miejsce debla kobiet
Finał debla kobiet
II runda debla mężczyzn
Ćwierćfinał debla mężczyzn
Półfinał debla mężczyzn
Mecz o 3. miejsce debla mężczyzn
Finał debla mężczyzn
I runda miksta
Ćwierćfinał miksta
Półfinał miksta
Mecz o 3. miejsce miksta
Finał miksta
Ćwierćfinały - Kobiety
Półfinały - Kobiety
Wszystkie lata
2021
2016
Wszystkie rozgrywki
Rio 2016
Turniej kwalifikacyjny do IO kobiet
18.08.2016
16:00
Triathlon (finał mężczyzn)
20.08.2016
16:00
Triathlon (finał kobiet)
13.08.2016
01:40
Eliminacje - kobiety
15.08.2016
15:40
Rzut młotem (finał - kobiety)
17.08.2016
14:40
Rzut młotem (eliminacje - mężczyźni)
20.08.2016
2:05
Rzut młotem (finał - mężczyźni)
17.08.2016
14:30
Bieg na 100m (dziesięciobój - mężczyźni)
15:35
Skok w dal (dziesięciobój - mężczyźni)
17:15
Pchnięcie kulą (dziesięciobój - mężczyźni)
22:45
Skok wzwyż (dziesięciobój - mężczyźni)
18.08.2016
2:20
Bieg na 400m (dziesięciobój - mężczyźni)
14:30
Bieg na 110m ppł (dziesięciobój - mężczyźni)
18:25
Skok o tyczce (dziesięciobój - mężczyźni)
23:35
Rzut oszczepem (dziesięciobój - mężczyźni)
19.08.2016
2:45
Bieg na 1500m (dziesięciobój - mężczyźni)
17.08.2016
1:35
Rzut oszczepem (eliminacje - kobiety)
18.08.2016
1:30
Rzut oszczepem (eliminacje - mężczyźni)
19.08.2016
2:10
Rzut oszczepem (finał - kobiety)
21.08.2016
1:55
Rzut oszczepem (finał - mężczyźni)
15.08.2016
14:00
10 km kobiet - otwarty akwen
16.08.2016
14:00
10 km mężczyzn - otwarty akwen
15.08.2016
01:30
Skok wzwyż (eliminacje - mężczyźni)
17.08.2016
1:30
Skok wzwyż (finał - mężczyźni)
18.08.2016
15:00
Skok wzwyż (eliminacje - kobiety)
21.08.2016
1:30
Skok wzwyż (finał - kobiety)
14.08.2016
1:20
Skok o tyczce (eliminacje - mężczyźni)
16.08.2016
1:35
Skok o tyczce (finał - mężczyźni)
14:45
Skok o tyczce (eliminacje - kobiety)
20.08.2016
1:30
Skok o tyczce (finał - kobiety)
13.08.2016
14:40
trójskok (eliminacje - kobiety)
15.08.2016
01:55
Trójskok (finał - kobiety)
14:30
Trójskok (eliminacje - mężczyźni)
16.08.2016
14:50
Trójskok (finał - mężczyźni)
13.08.2016
2:20
Skok w dal (eliminacje - mężczyźni)
14.08.2016
1:50
Skok w dal (finał - mężczyźni)
17.08.2016
2:05
Skok w dal (eliminacje - kobiety)
18.08.2016
2:15
Skok w dal (finał - kobiety)
12.08.2016
19:30
20 km (mężczyźni)
19.08.2016
13:00
50 km (mężczyźni)
19:30
20 km (kobiety)
03.08.2016
18:00
Szwecja
1 : 0
RPA
20:00
Kanada
2 : 0
Australia
21:00
Brazylia
3 : 0
Chiny
23:00
Zimbabwe
1 : 6
Niemcy
04.08.2016
00:00
USA
2 : 0
Nowa Zelandia
03:00
Francja
4 : 0
Kolumbia
18:00
Irak
0 : 0
Dania
20:00
Honduras U-23
3 : 2
Algieria
21:00
Brazylia U-23
0 : 0
RPA U-23
22:00
Meksyk U-23
2 : 2
Niemcy U-23
23:00
Portugalia
2 : 0
Argentyna U-23
05.08.2016
00:00
Szwecja
2 : 2
Kolumbia
01:00
Fidżi
0 : 8
Korea Płd. U-23
03:00
Nigeria
5 : 4
Japonia U-23
06.08.2016
20:00
Kanada
3 : 1
Zimbabwe
22:00
USA
1 : 0
Francja
23:00
Niemcy
2 : 2
Australia
07.08.2016
00:00
RPA
0 : 2
Chiny
01:00
Kolumbia
0 : 1
Nowa Zelandia
03:00
Brazylia
5 : 1
Szwecja
18:00
Fidżi
1 : 5
Meksyk U-23
20:00
Honduras U-23
1 : 2
Portugalia
21:00
Niemcy U-23
3 : 3
Korea Płd. U-23
23:00
Argentyna U-23
2 : 1
Algieria
08.08.2016
00:00
Dania
1 : 0
RPA U-23
00:00
Szwecja
0 : 1
Nigeria
03:00
Brazylia U-23
0 : 0
Irak
03:00
Japonia U-23
2 : 2
Kolumbia
09.08.2016
21:00
Niemcy
1 : 2
Kanada
21:00
Australia
6 : 1
Zimbabwe
10.08.2016
00:00
Kolumbia
2 : 2
USA
00:00
Nowa Zelandia
0 : 3
Francja
03:00
RPA
0 : 0
Brazylia
03:00
Chiny
0 : 0
Szwecja
18:00
Algieria
1 : 1
Portugalia
18:00
Argentyna U-23
1 : 1
Honduras U-23
21:00
Niemcy U-23
10 : 0
Fidżi
21:00
Korea Płd. U-23
1 : 0
Meksyk U-23
11.08.2016
00:00
Japonia U-23
1 : 0
Szwecja
00:00
Kolumbia
2 : 0
Nigeria
03:00
Dania
0 : 4
Brazylia U-23
03:00
RPA U-23
1 : 1
Irak
12.08.2016
18:00
USA
1 : 1
Szwecja
21:00
Chiny
0 : 1
Niemcy
13.08.2016
00:00
Kanada
1 : 0
Francja
03:00
Brazylia
0 : 0
Australia
18:00
Portugalia
0 : 4
Niemcy U-23
21:00
Nigeria
2 : 0
Dania
14.08.2016
00:00
Korea Płd. U-23
0 : 1
Honduras U-23
03:00
Brazylia U-23
2 : 0
Kolumbia
16.08.2016
18:00
Brazylia
0 : 0
Szwecja
21:00
Kanada
0 : 2
Niemcy
17.08.2016
18:00
Brazylia U-23
6 : 0
Honduras U-23
21:00
Nigeria
0 : 2
Niemcy U-23
19.08.2016
18:00
Kanada
2 : 1
Brazylia
22:30
Niemcy
2 : 1
Szwecja
20.08.2016
18:00
Honduras U-23
2 : 3
Nigeria
22:30
Brazylia U-23
1 : 1
Niemcy U-23
12.08.2016
15:10
bieg na 800m (eliminacje - mężczyźni)
16:10
bieg na 10000 m (kobiety)
16:55
bieg 100m (eliminacje kobiet)
13.08.2016
01:30
Bieg na 1500m (eliminacje - kobiety)
2:05
bieg na 400m (eliminacje - mężczyźni)
03:40
bieg 100m (eliminacje kobiet)
14:30
bieg na 100m (eliminacje - mężczyźni)
15:05
bieg na 3000m przez płotki (eliminacje - kobiety)
16:00
bieg na 400m (eliminacje - kobiety)
14.08.2016
1:30
bieg na 400m (półfinał - mężczyźni)
2:00
bieg na 100m (półfinał - kobiety)
02:25
Bieg na 10 000m (finał - mężczyźni)
03:05
Bieg na 800m (półfinał - mężczyźni)
03:35
Bieg na 100m (finał - kobiety)
15.08.2016
01:35
Bieg na 400m (półfinały - kobiety)
02:00
Bieg na 100m (półfinały - mężczyźni)
2:30
Bieg na 1500m (półfinały - kobiety)
3:00
Bieg na 400m (finał - mężczyźni)
3:25
Bieg na 100m (finał - mężczyźni)
14:35
Bieg na 200m (eliminacje - kobiety)
15:25
Bieg na 3000m z przeszkodami (eliminacje - mężczyźni)
16:15
Bieg na 3000m z przeszkodami (finał - kobiety)
16:35
Bieg na 400m ppł (eliminacje - mężczyźni)
16.08.2016
1:40
Bieg na 110m ppł (eliminacje - mężczyźni)
2:30
Bieg na 400m ppł (eliminacje - kobiety)
3:25
Bieg na 800m (finał - mężczyźni)
3:45
Bieg na 400m (finał - kobiety)
14:30
Bieg na 5000m (eliminacje - kobiety)
15:30
Bieg na 1500m (eliminacje - mężczyźni)
16:05
Bieg na 100m ppł (eliminacje - kobiety)
16:50
Bieg na 200m (eliminacje - mężczyźni)
17.08.2016
1:40
Bieg na 110m ppł (półfinały - mężczyźni)
2:10
Bieg na 400m ppł (półfinały - kobiety)
2:35
Bieg na 400m ppł (półfinały - mężczyźni)
3:00
Bieg na 200m (półfinały - kobiety)
3:30
Bieg na 1500m (finał - kobiety)
3:45
Bieg na 110m ppł (finał - mężczyźni)
15:05
Bieg na 5000m (eliminacje - mężczyźni)
15:55
Bieg na 800m (eliminacje - kobiety)
16:50
Bieg na 3000m z przeszkodami (finał - mężczyźni)
18.08.2016
1:45
Bieg na 100m ppł (półfinały - kobiety)
3:00
Bieg na 200m (półfinały - mężczyźni)
3:30
Bieg na 200m (finał - kobiety)
3:55
Bieg na 100m ppł (finał - kobiety)
16:20
Sztafeta 4x100m (eliminacje - kobiety)
16:40
Sztafeta 4x400m (eliminacje - mężczyźni)
17:00
Bieg na 400m ppł (finał - mężczyźni)
19.08.2016
1:45
Bieg na 1500m (półfinały - mężczyźni)
2:15
Bieg na 800m (półfinały - kobiety)
3:15
Bieg na 400m ppł (finał - kobiety)
3:30
Bieg na 200m (finał - mężczyźni)
20.08.2016
1:40
Sztafeta 4x400m (eliminacje - kobiety)
2:10
Sztafeta 4x400m (eliminacje - mężczyźni)
2:40
Bieg na 5000m (finał - kobiety)
3:15
Sztafeta 4x100m (finał - kobiety)
3:35
Sztafeta 4x100m (finał - mężczyźni)
21.08.2016
2:00
Bieg na 1500m (finał - mężczyźni)
2:15
Bieg na 800m (finał - kobiety)
2:30
Bieg na 5000m (finał - mężczyźni)
3:00
Sztafeta 4x400m (finał - kobiety)
3:35
Sztafeta 4x400m (finał - mężczyźni)
12.08.2016
15:05
Kwalifikacje (kobiety)
13.08.2016
03:00
Finał (kobiety)
18.08.2016
14:55
Eliminacje (mężczyźni)
19.08.2016
1:30
Finał (mężczyźni)
12.08.2016
14:35
Bieg na 100m ppł (siedmiobój kobiet)
13.08.2016
01:35
Pchnięcie kulą (siedmiobój - kobiety)
03:05
Bieg na 200 m (siedmiobój - kobiety)
16:45
Skok w dal (siedmiobój - kobiety)
14.08.2016
1:00
Rzut oszczepem (siedmiobój - kobiety)
3:53
Bieg na 800m (siedmiobój - kobiety)
10.08.2016
13:30
Jazda indywidualna na czas kobiet
15:00
Jazda indywidualna na czas mężczyzn
06.08.2016
18:02
Półfinały 400 m stylem zmiennym mężczyzn
18:31
Eliminacje 100 m stylem motylkowym kobiet
18:48
Półfinały 400 m stylem dowolnym mężczyzn
19:32
Półfinały 400 m stylem zmiennym kobiet
20:04
Eliminacje 100 m żabką mężczyzn
20:24
Półfinały 4x100 m stylem dowolnym kobiet
07.08.2016
3:14
Półfinały 100 m stylem motylkowym kobiet
3:30
Finał 400 m stylem dowolnym mężczyzn
3:49
Finał 400 m stylem zmiennym kobiet
4:08
Półfinały 100 m żabką mężczyzn
4:24
Finał 4x100 m stylem dowolnym kobiet
18:02
Eliminacje 100 m stylem grzbietowym kobiet
18:19
Eliminacje 200 m stylem dowolnym mężczyzn
18:56
Eliminacje 100 m żabką kobiet
19:16
Eliminacje 100 m stylem grzbietowym mężczyzn
19:33
Półfinały 400 m stylem dowolnym kobiet
20:05
Półfinały 4x100 m stylem dowolnym mężczyzn
08.08.2016
3:03
Finał 100 m stylem motylkowym kobiet
3:11
Półfinały 200 m stylem dowolnym mężczyzn
3:29
Półfinały 100 m żabką kobiet
3:53
Finał 100 m żabką mężczyzn
4:01
Finał 400 m stylem dowolnym kobiet
4:12
Półfinały 100 m stylem grzbietowym mężczyzn
4:36
Półfinały 100 m stylem grzbietowym kobiet
4:54
Finał 4x100 m stylem dowolnym mężczyzn
18:02
Eliminacje 200 m stylem dowolnym kobiet
18:34
Eliminacje 200 m stylem motylkowym mężczyzn
18:56
Eliminacje 200 m stylem zmiennym kobiet
09.08.2016
3:03
Półfinały 200 m stylem dowolnym kobiet
3:21
Finał 200 m stylem dowolnym mężczyzn
3:30
Finał 100 m stylem grzbietowym kobiet
3:38
Finał 100 m stylem grzbietowym mężczyzn
3:54
Finał 100 m żabką kobiet
4:10
Półfinały 200 m stylem motylkowym mężczyzn
4:36
Półfinały 200 m stylem zmiennym kobiet
18:02
Eliminacje 100 m stylem dowolnym mężczyzn
18:28
Eliminacje 200 m stylem motylkowym kobiet
18:50
Eliminacje 200 m żabką mężczyzn
19:17
Półfinały 4x200 m stylem dowolnym mężczyzn
10.08.2016
3:03
Półfinały 100 m stylem dowolnym mężczyzn
3:19
Finał 200 m stylem dowolnym kobiet
3:28
Finał 200 m stylem motylkowym mężczyzn
3:37
Półfinały 200 m stylem motylkowym kobiet
4:03
Półfinały 200 m żabką mężczyzn
4:29
Finał 200 m stylem zmiennym kobiet
4:38
Finał 4x200 m stylem dowolnym mężczyzn
18:02
Eliminacje 100 m stylem dowolnym kobiet
18:25
Eliminacje 200 m stylem grzbietowym mężczyzn
18:47
Eliminacje 200 m żabką kobiet
19:09
Eliminacje 200 m stylem zmiennym mężczyzn
19:31
Półfinały 4x200 m stylem dowolnym kobiet
11.08.2016
3:03
Finał 200 m żabką mężczyzn
3:12
Półfinały 100 m stylem dowolnym kobiet
3:28
Półfinały 200 m stylem grzbietowym mężczyzn
3:54
Finał 200 m stylem motylkowym kobiet
4:03
Finał 100 m stylem dowolnym mężczyzn
4:11
Półfinały 200 m żabką kobiet
4:29
Półfinały 200 m stylem zmiennym mężczyzn
4:55
Finał 4x200 m stylem dowolnym kobiet
18:02
Eliminacje 50 m stylem dowolnym mężczyzn
18:26
Półfinały 800 m stylem dowolnym kobiet
19:16
Eliminacje 100 m stylem motylkowym mężczyzn
19:36
Eliminacje 200 m stylem grzbietowym kobiet
12.08.2016
3:03
Półfinały 50 m stylem dowolnym mężczyzn
3:17
Finał 200 m żabką kobiet
3:26
Finał 200 m stylem grzbietowym mężczyzn
3:35
Półfinały 200 m stylem grzbietowym kobiet
4:01
Finał 200 m stylem zmiennym mężczyzn
4:18
Finał 100 m stylem dowolnym kobiet
4:34
Półfinały 100 m stylem motylkowym mężczyzn
18:02
Eliminacje 50 m stylem dowolnym kobiet
18:40
Półfinały 1500 m stylem dowolnym mężczyzn
20:16
Półfinały 4x100 m stylem zmiennym mężczyzn
20:30
Półfinały 4x100 m stylem zmiennym kobiet
13.08.2016
3:03
Finał 200 m stylem grzbietowym kobiet
3:12
Finał 100 m stylem motylkowym mężczyzn
3:20
Finał 800 m stylem dowolnym kobiet
3:44
Finał 50 m stylem dowolnym mężczyzn
3:59
Półfinały 50 m stylem dowolnym kobiet
14.08.2016
3:03
Finał 50 m stylem dowolnym kobiet
3:11
Finał 1500 m stylem dowolnym mężczyzn
3:49
Finał 4x100 m stylem zmiennym kobiet
4:04
Finał 4x100 m stylem zmiennym mężczyzn
06.08.2016
14:00
Eliminacje singla kobiet
14:45
Eliminacje singla mężczyzn
16:15
I runda singla kobiet
21:00
I runda singla mężczyzn
07.08.2016
1:30
II runda singla kobiet
14:00
II runda singla kobiet
15:00
II runda singla mężczyzn
18:30
II runda singla kobiet
19:30
II runda singla mężczyzn
23:00
III runda singla kobiet
08.08.2016
1:00
III runda singla mężczyzn
15:00
III runda singla kobiet
17:00
III runda singla mężczyzn
21:00
IV runda singla kobiet
22:00
IV runda singla mężczyzn
09.08.2016
1:30
IV runda singla kobiet
2:30
IV runda singla mężczyzn
15:00
Ćwierćfinały singla kobiet
21:00
Ćwierćfinały singla mężczyzn
10.08.2016
15:00
Półfinały singla kobiet
11.08.2016
1:30
Mecz o brąz singla kobiet
2:30
Finał singla kobiet
15:00
Półfinały singla mężczyzn
12.08.2016
1:30
Mecz o brąz singla mężczyzn
2:30
Finał singla mężczyzn
15:00
I runda drużynowa kobiet (1/8 finału)
13.08.2016
00:30
I runda drużynowa mężczyzn (1/8 finału)
15:00
Ćwierćfinały drużynowe kobiet
20:00
I runda drużynowa mężczyzn (1/8 finału)
14.08.2016
00:30
Ćwierćfinały drużynowe kobiet
15:00
Ćwierćfinały drużynowe mężczyzn
15.08.2016
00:30
I półfinał drużynowy kobiet
15:00
II półfinał drużynowy kobiet
20:00
I półfinał drużynowy mężczyzn
16.08.2016
00:30
II półfinał drużynowy mężczyzn
16:00
Mecz o brąz drużynowego turnieju kobiet
17.08.2016
00:30
Finał drużynowego turnieju kobiet
16:00
Mecz o brąz drużynowego turnieju mężczyzn
18.08.2016
00:30
Finał drużynowego turnieju mężczyzn
06.08.2016
13:30
Jedynka (eliminacje - mężczyźni)
13:30
Karabin pneumatyczny, eliminacje (K)
14:00
Szpada (eliminacje, indywidualnie - kobiety)
14:00
Szpada (ćwierćfinały, indywidualnie - kobiety)
14:00
Turniej drużynowy (1/8 finału - mężczyźni)
14:00
Serbia
13 : 13
Węgry
14:30
Japonia
1 : 3
Korea Południowa
14:30
Jedynka (eliminacje - kobiety)
14:30
Start wspólny (finał - mężczyźni)
15:00
Waga 60 kg (eliminacje - mężczyźni)
15:00
Waga 48 kg (eliminacje - kobiety)
15:00
WKKW (ujeżdzenie - dzień pierwszy)
15:00
Argentyna
3 : 3
Holandia
15:20
USA
5 : 7
Chorwacja
15:30
Dwójka bez sternika (eliminacje - mężczyźni)
15:30
Turniej indywidualny (kwalifikacje - mężczyźni)
15:30
Karabin pneumatyczny, finał (K)
15:45
Albert Ramos
0 : 2
Kei Nishikori
16:00
Eliminacje mężczyzn - waga 60 kg
16:00
Eliminacje mężczyzn - waga 81 kg
16:00
Eliminacje mężczyzn - waga 91 kg
16:00
Eliminacje mężczyzn - waga 49 kg
16:00
Francja
24 : 7
Hiszpania
16:00
Dwójka podwójna (eliminacje - kobiety)
16:00
Faza grupowa - mężczyźni
16:00
Indie
3 : 2
Irlandia
16:00
Madison Keys
2 : 0
Danka Kovinić
16:00
Aleksandra Krunić
0 : 2
Kristina Mladenović
16:00
Ana Konjuh
2 : 0
Annika Beck
16:00
Barbora Strycova
2 : 0
Yanina Wickmayer
16:00
Sara Errani
2 : 1
Kiki Bertens
16:00
Ricardas Berankis
0 : 2
John Millman
16:00
Kubot / Matkowski - Bopanna / Paes
16:00
Gonzalez / Reyes-Varela - Fleming / Inglot
16:00
Delbonis / Duran - Mergea / Tecau
16:30
Nowa Zelandia
52 : 0
Kenia
16:30
Dwójka podwójna (eliminacje - mężczyźni)
16:35
Chiny
2 : 3
Holandia
16:40
Grecja
8 : 7
Japonia
17:00
Wielka Brytania
29 : 3
Brazylia
17:00
Czwórka bez sternika wagi lekkiej (eliminacje - mężczyźni)
17:00
Turcja
39 : 55
Francja
17:30
Kanada
45 : 0
Japonia
17:30
Czwórka podwójna (eliminacje - mężczyźni)
17:30
Belgia
4 : 1
Wielka Brytania
17:30
Heather Watson
2 : 1
Shuai Peng
17:30
Timea Bacsinszky
1 : 2
Shuai Zhang
17:30
Ana Ivanović
1 : 2
Carla Suarez
17:30
Ons Jabeur
1 : 2
Daria Kasatkina
17:30
Jordan Thompson
0 : 2
Kyle Edmund
17:30
Taro Daniel
2 : 0
Jack Sock
17:30
Grigor Dimitrow
0 : 2
Marin Cilić
17:30
Rosol / Stepanek - Bautista / Ferrer
17:30
Del Potro / Gonzalez - Guccione / Peers
17:30
Bury / Mirny - Marach / Peya
17:50
Czwórka podwójna (eliminacje - kobiety)
18:00
USA
7 : 12
Fidżi
18:00
Pistolet pneumatyczny, eliminacje (M)
18:00
Francja
4 : 7
Czarnogóra
18:00
Faza grupowa - kobiety
18:30
Australia
53 : 0
Kolumbia
18:30
Australia
2 : 1
Nowa Zelandia
19:00
Andrea Petković
1 : 2
Elina Switolina
19:00
Lucie Safarova
2 : 1
Karin Knapp
19:00
Saisai Zheng
2 : 0
Agnieszka Radwańska
19:00
Monica Niculescu
2 : 0
Veronica Cepede Royg
19:00
Malek Jaziri
1 : 2
Jo-Wilfried Tsonga
19:00
Andreas Seppi
2 : 1
Ilja Marczenko
19:00
Brian Baker
1 : 2
Yuichi Sugita
19:00
Denis Kudla
0 : 2
Andrej Martin
19:00
Gastao Elias
2 : 0
Thanasi Kokkinakis
19:00
Darian King
0 : 2
Steve Johnson
19:15
Australia
87 : 66
Francja
19:15
Chiny
68 : 90
Kanada
19:30
Turniej indywidualny (kwalifikacje - mężczyźni)
20:00
Brazylia
3 : 0
Kamerun
20:00
Turniej drużynowy (ćwierćfinały - mężczyźni)
20:00
Turniej drużynowy (półfinały - mężczyźni)
20:00
Turniej drużynowy (o 3. miejsce - mężczyźni)
20:00
Turniej drużynowy (finał - mężczyźni)
20:30
Pistolet pneumatyczny, finał (M)
21:00
Francja
40 : 7
Kenia
21:00
Szpada (półfinały, indywidualnie - kobiety)
21:00
Szpada (finał, indywidualnie - kobiety)
21:00
Magda Linette
0 : 2
Anastazja Pawluczenkowa
21:00
Eugenie Bouchard
2 : 0
Sloane Stephens
21:00
Konta / Watson - Janković / Krunić
21:00
Kasatkina / Kuzniecowa - Grönefeld / Siegemund
21:00
Doi / Hozumi - Garcia / Mladenović
21:30
Nowa Zelandia
31 : 5
Hiszpania
21:40
Waga 60 kg (finały - mężczyźni)
21:40
Waga 48 kg (finały - kobiety)
22:00
Wielka Brytania
40 : 0
Japonia
22:00
Argentyna
1 : 2
USA
22:00
Borna Corić
0 : 2
Gilles Simon
22:00
Damir Dzumhur
0 : 2
Dudi Sela
22:00
Philipp Kohlschreiber
2 : 1
Guido Pella
22:00
Jewgienij Donskoj
2 : 0
Jan-Lennard Struff
22:05
USA
3 : 0
Portoryko
22:30
Kanada
38 : 0
Brazylia
22:30
Brazylia
66 : 84
Australia
23:00
USA
48 : 0
Kolumbia
23:00
Kanada
2 : 6
Niemcy
23:00
Anna Karolina Schmiedlova
2 : 0
Roberta Vinci
23:00
Juan Monaco
2 : 0
Mirza Basić
23:00
Muguruza / Suarez - Goncalves / Pereira
23:00
Rodionowa / Rodionowa - Makarowa / Wiesnina
23:00
Bacsinszky / Hingis - Gawriłowa / Stosur
23:00
Peng / Zhang - Mirza / Thombare
23:00
Cilić / Draganja - Djoković / Zimonjić
23:30
Australia
36 : 0
Fidżi
23:30
Turniej indywidualny (kwalifikacje - mężczyźni)
23:45
Kirsten Flipkens
2 : 1
Venus Williams
07.08.2016
00:00
Chiny
62 : 119
USA
00:00
Waga 48 kg kobiet (finał)
00:30
Hiszpania
7 : 0
Brazylia
00:30
Hiszpania
8 : 9
Włochy
00:45
Białoruś
73 : 77
Japonia
01:30
Rosja
3 : 0
Argentyna
01:30
Wielka Brytania
2 : 1
Australia
01:30
Gael Monfils
2 : 0
Vasek Pospisil
01:50
Brazylia
8 : 7
Australia
3:03
Finał 400 m stylem zmiennym mężczyzn
03:30
Wenezuela
62 : 86
Serbia
03:35
Serbia
3 : 0
Włochy
14:00
Floret (eliminacje, indywidulanie - mężczyźni)
14:00
Floret (ćwierćfinały, indywidualnie - mężczyźni)
14:00
Turniej drużynowy (1/8 finału - kobiety)
14:00
Pistolet pneumatyczny, eliminacje (K)
14:00
Trap, eliminacje (K)
14:00
Trap, eliminacje (M)
14:30
Włochy
3 : 0
Francja
14:30
Turniej indywidualny (kwalifikacje - kobiety)
14:45
Turniej indywidualny (kwalifikacje - kobiety)
15:00
Waga 66 kg (eliminacje - mężczyźni)
15:00
Waga 52 kg (eliminacje - kobiety)
15:00
WKKW (ujeżdżenie - dzień drugi)
15:00
Nowa Zelandia
4 : 1
Korea Płd.
15:00
Waga 53 kg kobiet (grupa B)
15:00
Waga 56 kg mężczyzn (grupa B)
15:45
Dustin Brown
1 : 2
Thomaz Bellucci
16:00
Eliminacje mężczyzn - waga 69 kg
16:00
Hiszpania
19 : 10
Kenia
16:00
Japonia
2 : 2
Indie
16:00
Pistolet pneumatyczny, finał (K)
16:00
Faza grupowa - kobiety
16:00
Monica Puig
2 : 0
Polona Hercog
16:00
Swietłana Kuzniecowa
2 : 1
Qiang Wang
16:00
Mariana Duque
0 : 2
Andżelika Kerber
16:00
Roberto Bautista
2 : 1
Andriej Kuzniecow
16:00
Gilles Muller
2 : 1
Jerzy Janowicz
16:00
Rogerio Dutra Silva
2 : 0
Thomas Fabbiano
16:00
David Ferrer
2 : 0
Denis Istomin
16:00
Kiczenok / Kiczenok - Xu / Zheng
16:00
Medina / Parra - Mattek-Sands / Vandeweghe
16:00
Kołosińska/Brzostek (Polska) - Fendrick/Sweat (USA) - grupa A
16:30
Nowa Zelandia
26 : 7
Francja
16:35
Brazylia
3 : 1
Meksyk
17:00
Brazylia
26 : 10
Japonia
17:00
USA
121 : 56
Senegal
17:30
Kanada
0 : 22
Wielka Brytania
17:30
Start wspólny (finał - kobiety)
17:30
Holandia
5 : 0
Hiszpania
17:30
C1 (eliminacje, 1. przejazd - mężczyźni)
17:30
K1 (eliminacje, 1. przejazd - mężczyźni)
17:30
C1 (eliminacje, 2. przejazd - mężczyźni)
17:30
K1 (eliminacje, 2. przejazd - mężczyźni)
17:30
Serena Williams
2 : 0
Daria Saville
17:30
Petra Kvitova
2 : 0
Timea Babos
17:30
Karolina Woźniacka
2 : 0
Lucie Hradecka
17:30
Jekaterina Makarowa
2 : 1
Cagla Buyukakcay
17:30
Nao Hibino
2 : 1
Irina-Camelia Begu
17:30
Misaki Doi
2 : 0
Jarosława Szwiedowa
17:30
Joao Sousa
2 : 0
Robin Haase
17:30
Yen-Hsun Lu
1 : 2
Paolo Lorenzi
17:30
Rafael Nadal
2 : 0
Federico Delbonis
17:30
Fabio Fognini
2 : 1
Victor Estrella
18:00
Fidżi
36 : 0
Kolumbia
18:00
Faza grupowa - mężczyźni
18:30
Chiny
1 : 1
Niemcy
18:35
Australia
12 : 12
USA
19:00
Johanna Larsson
1 : 2
Alize Cornet
19:00
Laura Siegemund
2 : 1
Cwetana Pironkowa
19:00
Caroline Garcia
2 : 0
Teliana Pereira
19:00
Samantha Stosur
2 : 1
Jelena Ostapenko
19:00
Sam Groth
0 : 2
David Goffin
19:00
Radu Albot
2 : 1
Tejmuraz Gabaszwili
19:00
Benoit Paire
2 : 1
Lukas Rosol
19:00
Viktor Troicki
0 : 2
Andy Murray
19:00
Peralta / Podlipnik-Castillo - Johnson / Sock
19:00
Elias / Sousa - Martin / Zelenay
19:15
Brazylia
76 : 82
Litwa
19:15
Serbia
59 : 65
Hiszpania
20:00
Turniej drużynowy (ćwierćfinały - kobiety)
20:00
Turniej drużynowy (półfinały - kobiety)
20:00
Turniej drużynowy (o 3. miejsce - kobiety)
20:00
Turniej drużynowy (finał - kobiety)
20:00
Polska
3 : 0
Egipt
20:30
Waga 53 kg kobiet (finał)
20:30
Trap, finały (K)
21:00
Floret (półfinały, indywidualnie - mężczyźni)
21:00
Floret (finał, indywidualnie - mężczyźni)
21:00
Skoki synchroniczne z trampoliny 3 m kobiet (finał)
21:00
Stephanie Vogt
0 : 2
Johanna Konta
21:00
Pablo Cuevas
2 : 1
Nikołoz Basilaszwili
21:00
Williams / Wiliams - Safarova / Strycova
21:00
Jans-Ignacik / Kania - Bouchard / Dabrowski
21:00
Kerber / Petković - Errani / Vinci
21:00
Szwiedowa / Woskobojewa - Flipkens / Wickmayer
21:00
Babos / Jani - Mitu / Olaru
21:00
Hlavackova / Hradecka - Sawczuk / Switolina
21:00
Melo / Soares - Ratiwatana / Ratiwatana
21:30
Brazylia
24 : 0
Kolumbia
21:40
Waga 66 kg (finały - mężczyźni)
21:40
Waga 52 kg (finały - kobiety)
22:00
Australia
24 : 0
Hiszpania
22:00
Japonia
24 : 0
Kenia
22:00
Wielka Brytania
2 : 2
Nowa Zelandia
22:05
USA
0 : 3
Kanada
22:30
Francja
5 : 15
Kanada
22:30
Turniej indywidualny (kwalifikacje - kobiety)
22:30
Australia
61 : 56
Turcja
23:00
Wielka Brytania
26 : 7
Fidżi
23:00
Holandia
5 : 0
Irlandia
23:00
Begu / Niculescu - Chan / Chan
23:00
Herbert / Mahut - Cabal / Farah
23:00
Lopez / Nadal - Haase / Rojer
23:00
Baker / Ram - Monfils / Tsonga
23:00
Nestor / Pospisil - Daniell / Venus
23:00
Marczenko / Mołczanow - Fognini / Seppi
23:00
Bellucci / Sa - Murray / Murray
23:30
Nowa Zelandia
5 : 0
USA
23:45
Garbine Muguruza
2 : 0
Andreea Mitu
08.08.2016
00:00
Chorwacja
72 : 70
Hiszpania
00:00
Waga 56 kg mężczyzn (finał)
00:30
Brazylia
0 : 12
Belgia
00:45
Francja
73 : 72
Białoruś
01:00
Australia
0 : 1
Hiszpania
1:30
Rosja
3 : 1
Kuba
01:30
Turniej indywidualny (kwalifikacje - kobiety)
01:30
Novak Djoković
0 : 2
Juan Martin del Potro
03:30
Nigeria
66 : 94
Argentyna
3:35
Argentyna
3 : 0
Iran
13:30
Czwórka podwójna (repasaże - mężczyźni)
13:40
Czwórka podwójna (repasaże - kobiety)
13:50
Ósemki (eliminacje - kobiety)
14:00
Turniej indywidualny (1/32 finału - mężczyźni)
14:00
Turniej indywidualny (1/32 finału - kobiety)
14:00
Turniej indywidualny (1/16 finału - mężczyźni)
14:00
Turniej indywidualny (1/16 finału - kobiety)
14:00
Karabin pneumatyczny, eliminacje (M)
14:00
Trap, eliminacje (M)
14:00
Szabla (eliminacje, indywidualnie - kobiety)
14:10
Ósemki (eliminacje - mężczyźni)
14:30
Chiny
3 : 0
Włochy
14:30
Jedynka mężczyzn (repasaże)
15:00
Waga 57 kg (eliminacje - kobiety)
15:00
Waga 73 kg (eliminacje - mężczyźni)
15:00
Jedynka kobiet (repasaże)
15:00
WKKW (cross)
15:00
Australia
1 : 2
USA
15:00
Waga 58 kg kobiet (grupa B)
15:00
Waga 62 kg mężczyzn (grupa B)
15:20
Włochy
11 : 8
Francja
15:30
Dwójka bez sternika (repasaże - mężczyźni)
15:40
Dwójka podwójna (repasaże - kobiety)
15:45
Petra Kvitova
2 : 0
Karolina Woźniacka
15:50
Dwójka podwójna (repasaże - mężczyźni)
16:00
Eliminacje mężczyzn - waga 75 kg
16:00
Czwórka bez sternika wagi lekkiej (repasaże - mężczyźni)
16:00
Niemcy
2 : 1
Indie
16:00
Faza grupowa - kobiety
16:00
Bacsinszky / Hingis - Mattek-Sands / Vandeweghe
16:00
Madison Keys
2 : 1
Kristina Mladenović
16:00
Ana Konjuh
0 : 2
Carla Suarez
16:00
Monica Puig
2 : 0
Anastazja Pawluczenkowa
16:00
Kyle Edmund
0 : 2
Taro Daniel
16:00
Gonzalez / Reyes-Varela - Mergea / Tecau
16:10
Dwójka podwójna wagi lekkiej (eliminacje - kobiety)
16:35
Japonia
3 : 0
Kamerun
16:40
USA
9 : 10
Hiszpania
16:50
Dwójka podwójna wagi lekkiej (eliminacje - mężczyźni)
17:00
Hiszpania
63 : 103
USA
17:00
Łosiak/Kantor (Polska) - Liamin/Barsouk (Rosja)
17:30
Kolumbia
10 : 22
Kenia
17:30
Kanada
1 : 3
Argentyna
17:30
C2 (eliminacje, 1. przejazd - mężczyźni)
17:30
K1 (eliminacje, 1. przejazd - kobiety)
17:30
C2 (eliminacje, 2. przejazd - mężczyźni)
17:30
K1 (eliminacje, 2. przejazd - kobiety)
17:30
Dwójka bez sternika (eliminacje - kobiety)
17:30
Eugenie Bouchard
0 : 2
Andżelika Kerber
17:30
Samantha Stosur
2 : 0
Misaki Doi
17:30
Caroline Garcia
0 : 2
Johanna Konta
17:30
Jekaterina Makarowa
2 : 1
Anna Karolina Schmiedlova
17:30
Daria Kasatkina
2 : 0
Saisai Zheng
17:30
Roberto Bautista
2 : 0
Paolo Lorenzi
17:30
Philipp Kohlschreiber
0 : 2
Andrej Martin
17:40
Szabla (ćwierćfinały, indywidualnie - kobiety)
18:00
Brazylia
33 : 5
Japonia
18:00
Czwórka bez sternika (eliminacje - mężczyźni)
18:00
Faza grupowa - mężczyźni
18:00
RS:X (dzień 1. - mężczyźni)
18:00
RS:X (dzień 1. - kobiety)
18:00
Laser (dzień 1. - mężczyźni)
18:00
Laser Radial (dzień 1. - kobiety)
18:00
Serbia
9 : 9
Grecja
18:30
Hiszpania
12 : 24
Francja
18:30
Nowa Zelandia
1 : 2
Niemcy
19:00
Fidżi
7 : 12
USA
19:00
Swietłana Kuzniecowa
2 : 0
Monica Niculescu
19:00
Heather Watson
1 : 2
Elina Switolina
19:00
Lucie Safarova
0 : 2
Kirsten Flipkens
19:00
Gael Monfils
2 : 0
Rogerio Dutra Silva
19:00
Gilles Muller
2 : 0
Jo-Wilfried Tsonga
19:00
Radu Albot
0 : 2
Marin Cilić
19:00
Juan Martin del Potro
2 : 1
Joao Sousa
19:15
Serbia
80 : 95
Australia
19:15
Kanada
71 : 67
Serbia
19:30
Australia
17 : 5
Kanada
19:30
Karabin pneumatyczny, finał (M)
20:00
Wielka Brytania
7 : 25
Nowa Zelandia
20:00
USA
3 : 2
Holandia
20:30
Waga 58 kg kobiet (finał)
20:30
Trap, finały (M)
21:00
Skoki synchroniczne z wieży 10 m mężczyzn (finał)
21:00
Turniej drużynowy (finał - mężczyźni)
21:00
Szabla (półfinały, indywidualnie - kobiety)
21:00
Garbine Muguruza
2 : 0
Nao Hibino
21:00
Barbora Strycova
0 : 2
Sara Errani
21:00
Shuai Zhang
0 : 2
Laura Siegemund
21:00
Cabal / Farah - Johnson / Sock
21:30
Kubot / Matkowski - Bautista / Ferrer
21:40
Waga 57 kg (finały - kobiety)
21:40
Waga 73 kg (finały - mężczyźni)
22:00
Holandia
4 : 0
Korea Płd.
22:05
Serbia
3 : 0
Portoryko
22:15
Szabla (mecz o brąz, indywidualnie - kobiety)
22:30
Hiszpania
21 : 0
Fidżi
22:30
Japonia
82 : 66
Brazylia
22:45
Szabla (finał, indywidualnie - kobiety)
23:00
Francja
5 : 19
USA
23:00
Indie
0 : 3
Wielka Brytania
23:00
Fognini / Seppi - Bellucci / Sa
23:00
Melo / Soares - Djoković / Zimonjić
23:00
Lopez / Nadal - Del Potro / Gonzalez
23:00
Marach / Peya - Baker / Ram
23:00
Nestor / Pospisil - Elias / Sousa
23:00
Kasatkina / Kuzniecowa - Doi / Hozumi
23:00
Konta / Watson - Chan / Chan
23:30
Kanada
33 : 10
Wielka Brytania
23:45
Serena Williams
2 : 0
Alize Cornet
09.08.2016
00:00
Australia
24 : 17
Nowa Zelandia
00:00
USA
113 : 69
Wenezuela
00:00
Waga 62 kg mężczyzn (finał)
00:30
Hiszpania
0 : 2
Chiny
00:30
Japonia
8 : 16
Brazylia
00:45
Senegal
64 : 101
Chiny
01:30
Rosja
3 : 1
Korea Południowa
01:30
Argentyna
4 : 0
Japonia
01:30
John Millman
0 : 2
Kei Nishikori
01:50
Chorwacja
8 : 7
Czarnogóra
01:50
Węgry
9 : 9
Australia
03:30
Francja
88 : 60
Chiny
03:35
Brazylia
3 : 0
Argentyna
13:30
Jedynka (ćwierćfinały - mężczyźni)
14:00
Szpada (1/32 finału, indywidualnie - mężczyźni)
14:00
Turniej indywidualny (1/32 finału - mężczyźni)
14:00
Pistolet 25 m, eliminacje (K)
14:00
Reprezentacja Chin kobiet
11 : 13
Reprezentacja Węgier kobiet
14:10
Jedynka (ćwierćfinały - kobiety)
14:26
Turniej indywidualny (1/32 finału - kobiety)
14:30
Rosja
1 : 3
Argentyna
14:50
Dwójka bez sternika (półfinały - mężczyźni)
14:52
Turniej indywidualny (1/16 finału - mężczyźni)
15:00
Waga 81 kg (eliminacje - mężczyźni)
15:00
Waga 63 kg (eliminacje - kobiety)
15:00
WKKW - finał (skoki - drużynowo)
15:00
Nowa Zelandia
2 : 3
Hiszpania
15:00
Faza grupowa - mężczyźni
15:00
Waga 69 kg mężczyzn (grupa B)
15:00
WKKW - eliminacje (skoki - indywidualnie)
15:05
Turniej indywidualny (1/16 finału - kobiety)
15:10
Dwójka podwójna (półfinały - kobiety)
15:15
Szpada (1/16 finału, indywidualnie - mężczyźni)
15:20
Reprezentacja Włoch kobiet
9 : 3
Reprezentacja Brazylii kobiet
15:30
Dwójka podwójna (półfinały - mężczyźni)
15:45
Madison Keys
2 : 1
Carla Suarez
15:50
Czwórka bez sternika wagi lekkiej (półfinały - mężczyźni)
16:00
Australia
14 : 31
Francja
16:00
Argentyna
1 : 2
Indie
16:00
Yuichi Sugita
0 : 2
Gilles Simon
16:00
David Ferrer
1 : 2
Jewgienij Donskoj
16:00
Petra Kvitova
2 : 1
Jekaterina Makarowa
16:00
Laura Siegemund
2 : 0
Kirsten Flipkens
16:00
1/8 finału mężczyzn - waga 60 kg
16:10
Dwójka bez sternika (repasaże - kobiety)
16:20
Dwójka podwójna wagi lekkiej (repasaże - kobiety)
16:30
RPA
24 : 0
Hiszpania
16:35
Francja
3 : 0
Meksyk
16:40
Dwójka podwójna wagi lekkiej (repasaże - mężczyźni)
16:40
Reprezentacja Hiszpanii kobiet
4 : 11
Reprezentacja USA kobiet
17:00
Wielka Brytania
31 : 7
Kenia
17:00
Czwórka bez sternika (repasaże - mężczyźni)
17:00
Faza grupowa - kobiety
17:00
1/16 finału mężczyzn - waga 75 kg
17:10
Jedynka (półfinały - mężczyźni)
17:15
Australia
89 : 71
Francja
17:30
Nowa Zelandia
12 : 14
Japonia
17:30
Szpada (1/8 finału, indywidualnie - mężczyźni)
17:30
Jedynka (półfinały - kobiety)
17:30
Niemcy
3 : 2
Irlandia
17:30
Waga 63 kg kobiet (grupa B)
17:30
Gastao Elias
0 : 2
Steve Johnson
17:30
Juan Monaco
0 : 2
Andy Murray
17:30
Swietłana Kuzniecowa
1 : 2
Johanna Konta
17:30
Garbine Muguruza
0 : 2
Monica Puig
18:00
Eliminacje mężczyzn - waga +91 kg
18:00
USA
14 : 17
Argentyna
18:00
RS:X (dzień 2. - mężczyźni)
18:00
RS:X (dzień 2. - kobiety)
18:00
Laser (dzień 2. - mężczyźni)
18:00
Laser Radial (dzień 2. - kobiety)
18:00
Finn (dzień 1. - mężczyźni)
18:00
Reprezentacja Rosji kobiet
4 : 14
Reprezentacja Australii kobiet
18:00
Hlavackova / Hradecka - Peng / Zhang
18:00
Kołosińska/Brzostek (Polska) - Ukołowa/Birłowa (Rosja) - grupa A
18:00
Sara Errani
0 : 2
Daria Kasatkina
18:30
Fidżi
40 : 12
Brazylia
18:30
Holandia
7 : 0
Kanada
18:30
C1 (półfinał - mężczyźni)
18:45
Szpada (ćwierćfinały, indywidualnie - mężczyźni)
19:00
Rafael Nadal
2 : 0
Andreas Seppi
19:00
Dudi Sela
0 : 2
David Goffin
19:00
Benoit Paire
1 : 2
Fabio Fognini
19:00
Safarova / Strycova - Bouchard / Dabrowski
19:00
Samantha Stosur
0 : 2
Andżelika Kerber
19:00
WKKW - finał (skoki - indywidualnie)
19:15
Hiszpania
65 : 66
Brazylia
20:00
Włochy
3 : 1
USA
20:00
Mitu / Olaru - Makarowa / Wiesnina
20:16
C1 (finał - mężczyźni)
20:30
Waga 63 kg kobiet (finał)
20:30
Pistolet 25 m, finał (K)
20:30
Brazylia
63 : 65
Białoruś
20:52
Turniej indywidualny (1/16 finału - mężczyźni)
21:00
Australia
26 : 12
Hiszpania
21:00
Szpada (półfinały, indywidualnie - mężczyźni)
21:00
Skoki synchroniczne z wieży 10 m kobiet (finał)
21:00
Turniej drużynowy (finał - kobiety)
21:00
Melo / Soares - Mergea / Tecau
21:00
Johnson / Sock - Bautista / Ferrer
21:05
Turniej indywidualny (1/16 finału - kobiety)
21:30
RPA
26 : 0
Francja
21:40
Waga 63 kg (finały - kobiety)
22:00
Wielka Brytania
21 : 19
Japonia
22:00
Xu / Zheng - Errani / Vinci
22:00
Muguruza / Suarez - Flipkens / Wickmayer
22:01
Waga 81 kg (finały - mężczyźni)
22:05
Polska
3 : 2
Iran
22:30
Nowa Zelandia
28 : 5
Kenia
22:30
Fijałek/Prudel (Polska) - Nummerdor/Varenhorst (Holandia) - grupa E
22:45
Szpada (finał, indywidualnie - mężczyźni)
22:45
Turcja
76 : 62
Japonia
23:00
USA
26 : 0
Brazylia
23:00
Brazylia
1 : 9
Wielka Brytania
23:00
Lopez / Nadal - Marach / Peya
23:00
Nestor / Pospisil - Fognini / Seppi
23:30
Fidżi
21 : 14
Argentyna
23:45
Serena Williams
0 : 2
Elina Switolina
10.08.2016
00:00
Litwa
89 : 80
Nigeria
00:00
Waga 69 kg mężczyzn (finał)
1:30
Kuba
0 : 3
Egipt
01:30
Belgia
1 : 0
Australia
01:30
Pablo Cuevas
1 : 2
Thomaz Bellucci
03:30
Argentyna
90 : 82
Chorwacja
3:35
Brazylia
3 : 1
Kanada
13:30
Floret (1/32 finału, indywidualnie - kobiety)
14:00
Turniej indywidualny (1/32 finału - mężczyźni)
14:00
Pistolet 50 m, eliminacje (M)
14:00
Podwójny trap, eliminacje (M)
14:00
Australia
8 : 6
Japonia
14:10
Floret (1/16 finału, indywidualnie - kobiety)
14:26
Turniej indywidualny (1/32 finału - kobiety)
14:30
Chiny
3 : 0
Portoryko
14:52
Turniej indywidualny (1/16 finału - mężczyźni)
15:00
Waga 90 kg (eliminacje - mężczyźni)
15:00
Ujeżdżenie (eliminacje drużynowe)
15:00
Hiszpania
1 : 2
Nowa Zelandia
15:00
Waga 77 kg mężczyzn (grupa B)
15:00
Faza grupowa - kobiety
15:00
Ujeżdżenie (eliminacje indywidualne)
15:05
Turniej indywidualny (1/16 finału - kobiety)
15:07
Waga 70 kg (eliminacje - kobiety)
15:20
Grecja
8 : 8
Węgry
16:00
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 49 kg
16:00
Faza grupowa - mężczyźni
16:00
Indie
1 : 6
Australia
16:00
Floret (1/8 finału, indywidualnie - kobiety)
16:30
Eliminacje mężczyzn - waga 56 kg
16:30
RPA
5 : 12
Australia
16:35
Włochy
0 : 3
Holandia
16:40
Francja
3 : 6
USA
17:00
Kenia
7 : 31
Japonia
17:00
Floret (ćwierćfinały, indywidualnie - kobiety)
17:00
Pistolet 50 m, finał (M)
17:15
Chiny
68 : 89
Hiszpania
17:15
Eliminacje mężczyzn - waga 64 kg
17:30
Nowa Zelandia
19 : 21
Wielka Brytania
17:30
Niemcy
2 : 0
Korea Płd.
17:30
Waga 69 kg kobiet (grupa B)
17:45
Szabla (1/16 finału, indywidualnie - mężczyźni)
18:00
Argentyna
31 : 0
Brazylia
18:00
Laser (dzień 3. - mężczyźni)
18:00
Laser Radial (dzień 3. - kobiety)
18:00
Finn (dzień 2. - mężczyźni)
18:00
470 (dzień 1. - mężczyźni)
18:00
470 (dzień 1. - kobiety)
18:00
Nacra 17 (dzień 1.)
18:00
Czarnogóra
5 : 6
Włochy
18:00
1/8 finału mężczyzn - waga 81 kg
18:30
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 91 kg
18:30
Fidżi
24 : 19
USA
18:30
Wielka Brytania
3 : 2
Argentyna
18:30
K1 (półfinał - mężczyźni)
19:15
Serbia
75 : 76
Francja
19:35
Szabla (1/8 finału, indywidualnie - mężczyźni)
20:00
USA
3 : 1
Serbia
20:15
K1 (finał - mężczyźni)
20:25
Podwójny trap, finał (M)
20:30
Waga 69 kg kobiet (finał)
20:30
USA
110 : 84
Serbia
20:40
Szabla (ćwierćfinały, indywidualnie - mężczyźni)
20:52
Turniej indywidualny (1/16 finału - mężczyźni)
21:00
USA
24 : 12
Brazylia
21:00
Skoki synchroniczne z trampoliny 3 m mężczyzn (finał)
21:00
Wielobój (finał - mężczyźni)
21:05
Turniej indywidualny (1/16 finału - kobiety)
21:30
Hiszpania
14 : 12
Kenia
21:30
Brouwer/Meeuwsen (Holandia) - Łosiak/Kantor (Polska)
21:40
Waga 70 kg (finały - kobiety)
22:00
Fidżi
12 : 7
Nowa Zelandia
22:00
USA
6 : 1
Japonia
22:01
Waga 90 kg (finały - mężczyźni)
22:05
Rosja
3 : 0
Kamerun
22:30
Japonia
12 : 7
Francja
22:30
Floret (półfinały, indywidualnie - kobiety)
22:45
Senegal
58 : 68
Kanada
23:00
Wielka Brytania
5 : 0
Argentyna
23:00
Chiny
1 : 0
Holandia
23:30
RPA
22 : 5
Australia
23:30
Szabla (półfinały, indywidualnie - mężczyźni)
11.08.2016
00:00
Australia
88 : 98
USA
00:00
Waga 77 kg mężczyzn (finał)
00:30
Nowa Zelandia
9 : 0
Brazylia
00:30
Brazylia
6 : 5
Serbia
01:15
Floret (finał, indywidualnie - kobiety)
01:30
Korea Południowa
3 : 0
Argentyna
01:30
Wielka Brytania
1 : 2
Australia
01:45
Szabla (finał, indywidualnie - mężczyźni)
01:50
Hiszpania
9 : 4
Chorwacja
03:30
Wenezuela
72 : 68
Chiny
03:35
Brazylia
3 : 0
Japonia
13:00
Eliminacje - gra mieszana, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra podwójna kobiet, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra podwójna mężczyzn, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra pojedyncza kobiet, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra pojedyncza mężczyzn, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:30
Dwójka bez sternika (półfinały - kobiety)
13:50
Dwójka podwójna wagi lekkiej (półfinały - kobiety)
14:00
Szpada (1/8 finału, drużynowo - kobiety)
14:00
Turniej indywidualny (1/8 finału - kobiety)
14:00
Karabin pneumatyczny 3 pozycje, eliminacje (K)
14:00
Reprezentacja Rosji kobiet
14 : 7
Reprezentacja Brazylii kobiet
14:10
Dwójka podwójna wagi lekkiej (półfinały - mężczyźni)
14:30
Czwórka bez sternika (półfinały - mężczyźni)
14:30
Iran
3 : 0
Kuba
14:50
Ósemki (repasaże - kobiety)
15:00
Waga 100 kg (eliminacje - mężczyźni)
15:00
Ósemki (repasaże - mężczyźni)
15:00
Ujeżdżenie drużynowe - Grand Prix
15:00
Holandia
2 : 1
Indie
15:00
Faza grupowa - kobiety
15:00
Ujeżdżenie indywidualne - Grand Prix
15:00
Larissa/Talita (Brazylia) - Kołosińska/Brzostek (Polska)
15:07
Waga 78 kg (eliminacje - kobiety)
15:12
Czwórka podwójna (finał - mężczyźni)
15:20
Reprezentacja Włoch kobiet
8 : 7
Reprezentacja Australii kobiet
15:24
Czwórka podwójna (finał - kobiety)
15:30
Szpada (ćwierćfinały, drużynowo - kobiety)
15:44
Dwójka bez sternika (finał - mężczyźni)
16:00
Faza grupowa - mężczyźni
16:00
Irlandia
4 : 2
Kanada
16:00
Juan Martin del Potro
2 : 1
Taro Daniel
16:00
Madison Keys
2 : 0
Daria Kasatkina
16:00
Roberto Bautista
2 : 0
Gilles Muller
16:00
Eliminacje mężczyzn - waga 56 kg
16:00
Rafael Nadal
2 : 0
Gilles Simon
16:00
Jewgienij Donskoj
0 : 2
Steve Johnson
16:04
Dwójka podwójna (finał - kobiety)
16:24
Dwójka podwójna (finał - mężczyźni)
16:35
Rosja
3 : 0
Egipt
16:40
Reprezentacja Chin kobiet
4 : 12
Reprezentacja USA kobiet
16:44
Czwórka bez sternika wagi lekkiej (finał - mężczyźni)
16:45
Eliminacje mężczyzn - waga 64 kg
17:00
Szpada (półfinały, drużynowo - kobiety)
17:00
Karabin pneumatyczny 3 pozycje, finał (K)
17:00
Bacsinszky / Hingis - Chan / Chan
17:00
Fijałek/Prudel (Polska) - Grimalt M./Grimalt E. (Chile)
17:00
Safarova / Strycova - Errani / Vinci
17:15
Białoruś
71 : 74
Turcja
17:30
Brazylia
0 : 24
Kenia
17:30
Argentyna
4 : 4
Niemcy
17:30
C2 (półfinał - mężczyźni)
17:30
1/8 finału mężczyzn - waga 69 kg
17:30
Bertens / Rojer - Williams / Ram
17:30
Elina Switolina
0 : 2
Petra Kvitova
17:30
Monica Puig
2 : 0
Laura Siegemund
17:30
Fabio Fognini
1 : 2
Andy Murray
17:30
Thomaz Bellucci
2 : 0
David Goffin
18:00
USA
24 : 12
Hiszpania
18:00
RS:X (dzień 3. - mężczyźni)
18:00
RS:X (dzień 3. - kobiety)
18:00
Finn (dzień 3. - mężczyźni)
18:00
470 (dzień 2. - mężczyźni)
18:00
470 (dzień 2. - kobiety)
18:00
Nacra 17 (dzień 2.)
18:00
Reprezentacja Hiszpanii kobiet
11 : 10
Reprezentacja Węgier kobiet
18:15
K1 (półfinał - kobiety)
18:20
Dwójka podwójna wagi lekkiej (półfinały - kobiety)
18:30
Nowa Zelandia
24 : 19
Francja
18:30
Hiszpania
1 : 3
Belgia
18:30
1/8 finału mężczyzn - waga 81 kg
18:50
Dwójka podwójna wagi lekkiej (półfinały - mężczyźni)
19:00
Argentyna
26 : 21
Australia
19:00
Johnson / Sock - Mergea / Tecau
19:00
Gael Monfils
2 : 1
Marin Cilić
19:00
Andrej Martin
0 : 2
Kei Nishikori
19:00
Johanna Konta
0 : 2
Andżelika Kerber
19:00
Lopez / Nadal - Nestor / Pospisil
19:00
Hlavackova / Hradecka - Kasatkina / Kuzniecowa
19:00
Muguruza / Suarez - Makarowa / Wiesnina
19:15
Brazylia
76 : 80
Chorwacja
19:15
C2 (finał - mężczyźni)
19:30
Fidżi
20 : 5
Japonia
20:00
Wielka Brytania
7 : 5
RPA
20:00
Turniej indywidualny (ćwierćfinały - kobiety)
20:00
Polska
3 : 0
Argentyna
20:00
K1 (finał - kobiety)
20:30
Francja
74 : 64
Brazylia
20:55
Turniej indywidualny (półfinały - kobiety)
21:00
Sprint drużynowy (kwalifikacje - mężczyźni)
21:00
Wielobój (finał - kobiety)
21:00
Garcia / Mahut - Pereira / Melo
21:19
Wyścig drużynowy na dochodzenie (kwalifikacje - kobiety)
21:27
Turniej indywidualny (o 3. miejsce - kobiety)
21:40
Waga 78 kg (finały - kobiety)
21:43
Turniej indywidualny (finał - kobiety)
22:00
Niemcy
2 : 1
Hiszpania
22:00
Mattek-Sands / Sock - Konta / Murray
22:00
Muguruza / Nadal - Hradecka / Stepanek
22:00
Watson / Murray - Suarez / Ferrer
22:00
Stosur / Peers - Mirza / Bopanna
22:00
Vinci / Fognini - Mladenović / Herbert
22:01
Waga 100 kg (finały - mężczyźni)
22:05
Kanada
0 : 3
Francja
22:23
Wyścig drużynowy na dochodzenie (kwalifikacje - mężczyźni)
22:30
Francja
12 : 10
Australia
22:45
Japonia
86 : 92
Australia
22:45
Radwańska / Kubot - Begu / Tecau
23:00
Nowa Zelandia
17 : 14
Argentyna
23:00
Australia
1 : 0
Argentyna
23:25
Sprint drużynowy (finał - mężczyźni)
23:30
Japonia
14 : 54
RPA
23:30
Szpada (finał, drużynowo - kobiety)
12.08.2016
00:00
Fidżi
43 : 7
Wielka Brytania
00:00
Nigeria
87 : 96
Hiszpania
00:30
USA
3 : 0
Indie
1:30
Włochy
3 : 0
Meksyk
01:30
Japonia
0 : 2
Wielka Brytania
03:30
Litwa
81 : 73
Argentyna
3:35
Brazylia
1 : 3
USA
4:00
Fijałek/Prudel (Polska) - Schalk/Saxton (Kanada) - baraż o 1/8 finału
4:00
Kantor/Łosiak (Polska) - Nicolai/Lupo (Włochy) - baraż o 1/8 finału
13:00
Eliminacje - gra mieszana, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra podwójna kobiet, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra pojedyncza mężczyzn, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra pojedyncza kobiet, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra podwójna mężczyzn, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
14:00
Floret (ćwierćfinały, drużynowo - mężczyźni)
14:00
Turniej indywidualny (1/8 finału - mężczyźni)
14:00
Karabin leżąc, eliminacje (M)
14:00
Skeet, eliminacje (K)
14:00
Węgry
17 : 7
Japonia
14:30
Eliminacje (mężczyzni)
14:30
Chiny
0 : 3
Serbia
14:30
Skeet, eliminacje (M)
14:50
Jedynka (półfinały - mężczyźni)
15:00
Waga powyżej 100 kg (eliminacje - mężczyźni)
15:00
Ujeżdżenie (finał drużynowy)
15:00
Korea Płd.
0 : 0
Chiny
15:00
Waga 85 kg mężczyzn (grupa B)
15:10
Jedynka (półfinały - kobiety)
15:20
Chorwacja
10 : 7
Włochy
15:32
Dwójka podwójna wagi lekkiej (finał - kobiety)
15:44
Dwójka podwójna wagi lekkiej (finał - mężczyźni)
15:50
Skok wzwyż (siedmiobój - kobiety)
15:56
Waga powyżej 78 kg (eliminacje - kobiety)
16:00
Eliminacje kobiet - waga 51 kg
16:00
Nowa Zelandia
1 : 1
Holandia
16:00
Karabin leżąc, finał (M)
16:00
1/8 finału - kobiety
16:04
Dwójka bez sternika (finał - kobiety)
16:24
Czwórka bez sternika (finał - mężczyźni)
16:30
Eliminacje kobiet - waga 60 kg
16:35
Argentyna
3 : 2
Kamerun
16:40
USA
5 : 8
Czarnogóra
17:00
Półfinały mężczyzn - waga 49 kg
17:00
Floret (półfinały, drużynowo - mężczyźni)
17:00
Petra Kvitova
1 : 2
Monica Puig
17:00
Safarova / Strycova - Makarowa / Wiesnina
17:00
Steve Johnson
1 : 2
Andy Murray
17:15
Pistolet szybkostrzelny, eliminacje (M)
17:15
Serbia
80 : 72
Chiny
17:30
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 60 kg
17:30
Indie
2 : 2
Kanada
17:30
Waga 75 kg kobiet (grupa B)
18:00
RS:X (dzień 4. - mężczyźni)
18:00
RS:X (dzień 4. - kobiety)
18:00
Laser (dzień 4. - mężczyźni)
18:00
Laser Radial (dzień 4. - kobiety)
18:00
470 (dzień 3. - mężczyźni)
18:00
470 (dzień 3. - kobiety)
18:00
49er (dzień 1. - mężczyźni)
18:00
49erFX (dzień 1. - kobiety)
18:00
1/8 finału mężczyzn - waga 75 kg
18:30
Niemcy
2 : 1
Holandia
18:30
Rafael Nadal
2 : 1
Thomaz Bellucci
18:30
Gael Monfils
1 : 2
Kei Nishikori
18:30
Juan Martin del Potro
2 : 0
Roberto Bautista
19:03
Kwalifikacje kobiet
19:15
Chiny
68 : 93
Australia
20:00
USA
3 : 1
Włochy
20:00
Turniej indywidualny (ćwierćfinały - mężczyźni)
20:00
1/8 finału - mężczyźni
20:00
Johnson / Sock - Nestor / Pospisil
20:00
Madison Keys
0 : 2
Andżelika Kerber
20:00
Watson / Murray - Mirza / Bopanna
20:25
Skeet, finał (K)
20:30
Skoki z trampoliny 3 m kobiet (eliminacje)
20:30
Waga 75 kg kobiet (finał)
20:30
Kanada
51 : 81
USA
20:42
Finał kobiet
20:55
Turniej indywidualny (półfinały - mężczyźni)
21:00
Sprint drużynowy (kwalifikacje - kobiety)
21:14
Sprint (kwalifikacje - mężczyźni)
21:27
Turniej indywidualny (o 3. miejsce - mężczyźni)
21:30
Williams / Ram - Vinci / Fognini
21:30
Bacsinszky / Hingis - Hlavackova / Hradecka
21:40
Waga powyżej 78 kg (finały - kobiety)
21:43
Turniej indywidualny (finał - mężczyźni)
21:52
Wyścig drużynowy na dochodzenie (półfinały - mężczyźni)
22:00
Wielka Brytania
1 : 1
Hiszpania
22:00
Mergea / Tecau - Lopez / Nadal
22:01
Waga powyżej 100 kg (finały - mężczyźni)
22:05
Holandia
3 : 0
Portoryko
22:17
Sprint drużynowy (półfinały - kobiety)
22:30
Sprint (1/16 finału - mężczyźni)
22:45
Hiszpania
97 : 43
Senegal
23:00
Belgia
3 : 1
Nowa Zelandia
23:00
Pereira / Melo - Mattek-Sands / Sock
23:00
Hradecka / Stepanek - Begu / Tecau
23:04
Sprint drużynowy (finał - kobiety)
23:08
Sprint (repasaż - mężczyźni)
23:30
Floret (finał, drużynowo - mężczyźni)
23:42
Wyścig drużynowy na dochodzenie (finał - mężczyźni)
13.08.2016
00:00
USA
94 : 91
Serbia
00:00
Waga 85 kg mężczyzn (finał)
00:30
Irlandia
2 : 3
Argentyna
00:30
Grecja
9 : 4
Brazylia
01:30
Rosja
3 : 0
Japonia
01:30
Australia
9 : 0
Brazylia
01:50
Hiszpania
10 : 4
Francja
03:10
Serbia
10 : 8
Australia
03:30
Francja
96 : 56
Wenezuela
03:35
Brazylia
3 : 0
Korea Południowa
12:30
Golf (3. runda mężczyzn)
13:00
Eliminacje - gra mieszana, 20:30 - II sesja
13:00
Eliminacje - gra podwójna kobiet, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra podwójna mężczyzn, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra pojedyncza kobiet, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra pojedyncza mężczyzn, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
14:00
Szabla (ćwierćfinały, drużynowo - kobiety)
14:00
Reprezentacja Chin kobiet
2 : 0
Reprezentacja Hiszpanii kobiet
14:00
Pistolet szybkostrzelny, eliminacje (M)
14:30
Iran
3 : 0
Egipt
14:30
Skeet, eliminacje (M)
15:00
Keirin (1. runda - kobiety)
15:00
Argentyna
5 : 0
Indie
15:20
Reprezentacja Rosji kobiet
5 : 10
Reprezentacja Włoch kobiet
15:23
Sprint (1/8 finału - mężczyźni)
15:32
Jedynka (finał - mężczyźni)
15:44
Jedynka (finał - kobiety)
15:50
Finał (mężczyzni)
16:00
Eliminacje mężczyzn - waga 52 kg
16:00
1/8 finału - kobiety
16:04
Ósemki (finał - kobiety)
16:17
Wyścig drużynowy na dochodzenie (półfinały - kobiety)
16:24
Ósemki (finał - mężczyźni)
16:30
Szabla (półfinały, drużynowo - kobiety)
16:35
Argentyna
3 : 0
Kuba
16:40
Reprezentacja Australii kobiet
10 : 3
Reprezentacja Brazylii kobiet
17:00
Kei Nishikori
0 : 2
Andy Murray
17:00
Petra Kvitova
2 : 1
Madison Keys
17:15
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 69 kg
17:15
Australia
74 : 66
Białoruś
17:30
Holandia
2 : 0
Niemcy
17:30
Pistolet szybkostrzelny, finał (M)
17:45
Półfinały mężczyzn - waga 91 kg
18:00
Laser (dzień 5. - mężczyźni)
18:00
Laser Radial (dzień 5. - kobiety)
18:00
Finn (dzień 4. - mężczyźni)
18:00
49er (dzień 2. - mężczyźni)
18:00
49erFX (dzień 2. - kobiety)
18:00
Nacra 17 (dzień 3.)
18:00
Reprezentacja Węgier kobiet
6 : 11
Reprezentacja USA kobiet
18:00
1/8 finału mężczyzn - waga +91 kg
19:00
Safarova / Strycova - Hlavackova / Hradecka
19:00
Juan Martin del Potro
2 : 1
Rafael Nadal
19:03
Kwalifikacje mężczyzn
19:15
Argentyna
111 : 107
Brazylia
20:00
Polska
2 : 3
Rosja
20:00
1/8 finału - mężczyźni
20:25
Skeet, finał (M)
20:30
Waga 94 kg mężczyzn (grupa B)
20:30
Turcja
79 : 76
Brazylia
20:42
Finał mężczyzn
21:00
Sprint (ćwierćfinały - mężczyźni)
21:00
Skoki z trampoliny 3 m kobiet (półfinał)
21:00
Monica Puig
2 : 1
Andżelika Kerber
21:00
Mirza / Bopanna - Williams / Ram
21:18
Sprint (o miejsca 9-12 - mężczyźni)
21:22
Keirin (2. runda - kobiety)
22:00
Korea Płd.
2 : 3
Hiszpania
22:05
USA
3 : 1
Francja
22:14
Wyścig drużynowy na dochodzenie (finał - kobiety)
22:27
Keirin (o miejsca 7-12 - kobiety)
22:33
Keirin (finał - kobiety)
22:41
Sprint (półfinały - mężczyźni)
22:45
Japonia
79 : 71
Francja
23:00
Wielka Brytania
2 : 1
USA
23:00
Mattek-Sands / Sock - Hradecka / Stepanek
23:15
Szabla (finał, drużynowo - kobiety)
23:17
Sprint (o miejsca 5-8 - mężczyźni)
14.08.2016
00:00
Hiszpania
109 : 59
Litwa
00:00
Waga 94 kg mężczyzn (finał)
00:30
Australia
2 : 0
Japonia
1:30
Kanada
3 : 0
Meksyk
01:30
Chiny
0 : 3
Nowa Zelandia
03:30
Chorwacja
76 : 90
Nigeria
3:35
Brazylia
1 : 3
Włochy
4:00
Kołosińska/Brzostek (Polska) - Bawden/Clancy (Australia) - 1/8 finału
12:00
Golf (finał mężczyzn)
13:00
Eliminacje - gra pojedyncza kobiet, 20:30 - II sesja, 00:30 - III sesja
13:00
Eliminacje - gra pojedyncza mężczyzn, 20:30 - II sesja
14:00
Szpada (1/8 finału, drużynowo - mężczyźni)
14:00
Karabin 3 pozycje, eliminacje (M)
14:30
Maraton (kobiety)
14:30
Serbia
2 : 3
Holandia
15:00
Skoki (eliminacje indywidualne)
15:00
Styl klasyczny mężczyzn (runda kwalifikacyjna - waga 59 kg)
15:00
Styl klasyczny mężczyzn (runda kwalifikacyjna - waga 75 kg)
15:00
Hiszpania
1 : 2
Argentyna
15:00
Skoki (eliminacje drużynowe)
15:30
Szpada (ćwierćfinały, drużynowo - mężczyźni)
16:00
Eliminacje kobiet - waga 75 kg
16:00
Pływanie synchroniczne (duety kobiet - eliminacje)
16:30
1/8 finału mężczyzn - waga 56 kg
16:35
Korea Południowa
3 : 0
Kamerun
17:00
Makarowa / Wiesnina - Bacsinszky / Hingis
17:00
Hradecka / Stepanek - Mirza / Bopanna
17:15
Chiny
62 : 105
USA
17:30
Półfinały mężczyzn - waga 60 kg
17:30
Belgia
3 : 1
Indie
17:45
1/8 finału mężczyzn - waga 64 kg
17:50
Czarnogóra
9 : 9
Hiszpania
18:00
Finn (dzień 5. - mężczyźni)
18:00
470 (dzień 4. - mężczyźni)
18:00
470 (dzień 4. - kobiety)
18:00
Nacra 17 (dzień 4.)
18:00
Karabin 3 pozycje, finał (M)
18:05
RS:X (wyścig medalowy - mężczyźni)
18:15
Szpada (półfinały, drużynowo - mężczyźni)
18:30
Rafael Nadal
1 : 2
Kei Nishikori
18:45
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 81 kg
19:00
Ćwiczenia wolne (finał - mężczyźni)
19:00
Mattek-Sands / Sock - Williams / Ram
19:05
RS:X (wyścig medalowy - kobiety)
19:10
Australia
12 : 7
Grecja
19:15
Finał mężczyzn - waga 49 kg
19:15
USA
100 : 97
Francja
19:47
Skok (finał - kobiety)
20:00
Włochy
3 : 0
Portoryko
20:30
USA
10 : 7
Włochy
20:30
Senegal
88 : 95
Serbia
20:30
Waga +75 kg kobiet (grupa B)
20:34
Koń z łękami (finał - mężczyźni)
21:00
Sprint (kwalifikacje - kobiety)
21:00
Styl klasyczny mężczyzn (finały - waga 59 kg)
21:00
Styl klasyczny mężczyzn (finały - waga 75 kg)
21:00
Skoki z trampoliny 3 m kobiet (finał)
21:00
Ćwierćfinały - kobiety
21:21
Poręcze asymetryczne (finał - kobiety)
21:40
Omnium (scratch - mężczyźni)
21:50
Francja
9 : 8
Chorwacja
22:00
Juan Martin del Potro
1 : 3
Andy Murray
22:04
Sprint (o brązowy medal - mężczyźni)
22:04
Sprint (finał - mężczyźni)
22:05
USA
3 : 1
Chiny
22:12
Sprint (1/16 finału - kobiety)
22:45
Hiszpania
73 : 60
Kanada
22:50
Omnium (4 km na dochodzenie - mężczyźni)
23:00
Holandia
4 : 0
Australia
23:30
Szpada (finał drużynowo - mężczyźni)
15.08.2016
00:00
Australia
81 : 56
Wenezuela
00:00
Waga +75 kg kobiet (grupa A)
00:15
Omnium (wyścig eliminacyjny - mężczyźni)
00:30
Ćwierćfinały - gra mieszana
00:30
Serbia
12 : 8
Japonia
01:30
Japonia
3 : 0
Argentyna
01:30
Niemcy
3 : 2
Nowa Zelandia
01:30
Chan Peng Soon / Goh Liu Yimg - Robert Mateusiak / Nadieżda Zięba
01:50
Brazylia
6 : 10
Węgry
03:30
Serbia
94 : 60
Chiny
03:35
Brazylia
3 : 0
Rosja
13:30
1/8 finału - gra pojedyncza mężczyzn, 22:30 - II sesja
14:00
C1 1000m mężczyzn (eliminacje)
14:24
K2 500 m kobiet (eliminacje)
14:30
Ćwierćfinały - gra podwójna mężczyzn
14:30
Argentyna
3 : 0
Egipt
14:38
K1 200 m kobiet (eliminacje)
15:00
Sprint (1/8 finału - kobiety)
15:00
Ujeżdżenie (finał indywidualny)
15:00
Styl klasyczny mężczyzn (eliminacje - waga 85 kg)
15:00
Styl klasyczny mężczyzn (eliminacje - waga 130 kg)
15:00
Nowa Zelandia
4 : 2
Australia
15:06
K1 1000m mężczyzn (eliminacje)
15:21
Omnium (1 km - mężczyźni)
15:30
C1 1000m mężczyzn (półfinały)
15:46
K2 500 m kobiet (półfinały)
15:59
Omnium (scratch - kobiety)
16:00
Ćwierćfinały kobiet - waga 60 kg
16:00
Pływanie synchroniczne (duety kobiet - program techniczny)
16:00
K1 200 m kobiet (półfinały)
16:22
K1 1000m mężczyzn (półfinały)
16:30
Ćwierćfinały - gra podwójna kobiet
16:30
1/8 finału mężczyzn - waga 52 kg
16:35
USA
3 : 0
Meksyk
17:30
Półfinały mężczyzn - waga 69 kg
17:30
USA
1 : 2
Niemcy
17:45
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 75 kg
18:00
49er (dzień 3. - mężczyźni)
18:00
49erFX (dzień 3. - kobiety)
19:00
Kółka (finał - mężczyźni)
19:10
Reprezentacja Australii kobiet
11 : 13
Reprezentacja Węgier kobiet
19:15
Nigeria
69 : 86
Brazylia
19:54
Skok (finał - mężczyźni)
20:00
Rosja
3 : 0
Iran
20:15
Skoki z trampoliny 3 m mężczyzn (eliminacje)
20:30
Waga 105 kg mężczyzn (grupa B)
20:46
Równoważnia (finał - kobiety)
21:00
Omnium (okrążenie ze startu lotnego - mężczyźni)
21:00
Styl klasyczny mężczyzn (finały - waga 130 kg)
21:00
Styl klasyczny mężczyzn (finały - waga 85 kg)
21:00
Ćwierćfinały - mężczyźni
21:26
Sprint (o miejsca 9-12 - kobiety)
21:30
Omnium (3 km na dochodzenie - kobiety)
22:05
Polska
3 : 0
Kuba
22:23
Omnium (wyścig punktowy, finał - mężczyźni)
22:30
1/8 finału - gra pojedyncza kobiet
23:00
Wielka Brytania
3 : 1
Hiszpania
23:17
Omnium (wyścig eliminacyjny - kobiety)
23:20
Reprezentacja Brazylii kobiet
3 : 13
Reprezentacja USA kobiet
16.08.2016
00:00
Hiszpania
92 : 73
Argentyna
00:00
Waga 105 kg mężczyzn (finał)
00:15
Finał mężczyzn - waga 91 kg
00:40
Reprezentacja Włoch kobiet
12 : 7
Reprezentacja Chin kobiet
00:40
Reprezentacja Rosji kobiet
12 : 10
Reprezentacja Hiszpanii kobiet
1:30
Eliminacje rzutu dyskiem (kobiety)
1:30
Włochy
1 : 3
Kanada
01:30
Holandia
3 : 2
Argentyna
02:30
Półfinały - gra mieszana
02:50
Eliminacje (kobiety)
03:30
Litwa
81 : 90
Chorwacja
3:35
Brazylia
3 : 1
Francja
13:30
Półfinały - gra podwójna mężczyzn
14:08
C1 1000m mężczyzn (finał)
14:23
K2 500 m kobiet (finał)
14:47
K1 200 m kobiet (finał)
15:00
Korea Południowa
1 : 3
Holandia
15:00
Sprint (ćwierćfinały - kobiety)
15:00
Skoki (eliminacje drużynowe)
15:00
Styl klasyczny mężczyzn (eliminacje - waga 66 kg)
15:00
Styl klasyczny mężczyzn (eliminacje - waga 98 kg)
15:00
Skoki z trampoliny 3 m mężczyzn (półfinał)
15:00
Skoki (eliminacje indywidualne)
15:00
Brazylia
23 : 32
Holandia
15:12
K1 1000m mężczyzn (finał)
15:18
Keirin (1. runda - mężczyźni)
15:30
Półfinały - gra podwójna kobiet
15:57
Omnium (500 m - kobiety)
16:00
Ćwierćfinały kobiet - waga 51 kg
16:00
Węgry
11 : 13
Czarnogóra
16:00
Australia
71 : 73
Serbia
16:20
Finał (kobiety)
16:30
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 56 kg
16:46
Sprint (o miejsca 5-8 - kobiety)
17:00
Belgia
3 : 1
Holandia
17:00
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 64 kg
17:20
Grecja
5 : 9
Włochy
17:30
Półfinały mężczyzn - waga 81 kg
17:45
Ćwierćfinały mężczyzn - waga +91 kg
18:00
Finn (wyścig medalowy - mężczyźni)
18:00
49er (dzień 4. - mężczyźni)
18:00
49erFX (dzień 4. - kobiety)
18:05
Laser Radial (wyścig medalowy - kobiety)
18:05
470 (dzień 5. - mężczyźni)
18:15
470 (dzień 5. - kobiety)
18:30
Hiszpania
26 : 27
Francja
18:50
Laser (wyścig medalowy - mężczyźni)
19:00
Pływanie synchroniczne (duety kobiet - finał)
19:00
Japonia
0 : 3
USA
19:00
Poręcze (finał - mężczyźni)
19:05
Nacra 17 (wyścig medalowy)
19:30
Hiszpania
64 : 62
Turcja
19:47
Ćwiczenia wolne (finał - kobiety)
20:10
Brazylia
6 : 10
Chorwacja
20:30
Waga +105 kg mężczyzn (grupa B)
20:34
Drążek (finał - mężczyźni)
21:00
Sprint (półfinały - kobiety)
21:00
Styl klasyczny mężczyzn (finały - waga 66 kg)
21:00
Styl klasyczny mężczyzn (finały - waga 98 kg)
21:00
Półfinały - kobiety
21:10
Omnium (okrążenie ze startu lotnego - kobiety)
21:30
Serbia
10 : 7
Hiszpania
21:46
Keirin (2. runda - mężczyźni)
22:00
Argentyna
5 : 2
Niemcy
22:00
Szwecja
20 : 33
Norwegia
22:00
Półfinały - mężczyźni
22:05
Omnium (wyścig punktowy, finał - kobiety)
22:30
Ćwierćfinały - gra pojedyncza kobiet
22:44
Sprint (o brązowy medal - kobiety)
22:44
Sprint (finał - kobiety)
23:00
Rosja
3 : 0
Serbia
23:00
Skoki z trampoliny 3 m mężczyzn (finał)
23:20
Keirin (finał - mężczyźni)
23:45
USA
110 : 64
Japonia
17.08.2016
00:00
Waga +105 kg mężczyzn (finał)
00:15
Finał mężczyzn - waga 60 kg
01:30
Rosja
31 : 27
Angola
02:30
O 3. miejsce - gra mieszana
03:15
Brazylia
2 : 3
Chiny
03:15
Francja
68 : 63
Kanada
12:30
Golf (1. runda kobiet)
13:30
Ćwierćfinały - gra pojedyncza mężczyzn
14:00
Eliminacje kobiet - waga 49 kg
14:00
K2 1000m mężczyzn (półfinały)
14:15
Eliminacje mężczyzn - waga 58 kg
14:16
C1 200m mężczyzn (eliminacje)
14:37
K2 200m mężczyzn (eliminacje)
14:51
K1 500m kobiet (eliminacje)
15:00
Kanada
0 : 3
Rosja
15:00
Skoki (finał drużynowy)
15:00
Styl wolny kobiet (eliminacje - waga 48 kg)
15:00
Styl wolny kobiet (eliminacje - waga 58 kg)
15:00
Styl wolny kobiet (eliminacje - waga 69 kg)
15:00
Skoki (eliminacje indywidualne)
15:19
K2 1000m mężczyzn (eliminacje)
15:35
C1 200m mężczyzn (półfinały)
15:49
K2 200m mężczyzn (półfinały)
16:00
Reprezentacja Australii kobiet
11 : 4
Reprezentacja Brazylii kobiet
16:00
Australia
90 : 64
Litwa
16:03
K1 500m kobiet (półfinały)
17:00
Holandia
1 : 1
Niemcy
17:20
Reprezentacja Rosji kobiet
9 : 12
Reprezentacja Włoch kobiet
17:30
Finał - gra mieszana
18:30
Kolarstwo BMX (eliminacje kobiet)
19:00
Półfinały kobiet - waga 60 kg
19:00
USA
3 : 0
Polska
19:30
Ćwierćfinały kobiet - waga 75 kg
19:30
Hiszpania
92 : 67
Francja
19:34
Kolarstwo BMX (eliminacje mężczyzn)
20:00
Ćwierćfinały kobiet - waga 49 kg
20:00
Skoki z wieży 10 m kobiet (eliminacje)
20:10
Reprezentacja Hiszpanii kobiet
11 : 6
Reprezentacja Chin kobiet
20:15
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 58 kg
20:30
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 52 kg
21:00
Styl wolny kobiet (finały - waga 48 kg)
21:00
Styl wolny kobiet (finały - waga 58 kg)
21:00
Styl wolny kobiet (finały - waga 69 kg)
21:30
Finał mężczyzn - waga 69 kg
21:30
Reprezentacja Węgier kobiet
10 : 14
Reprezentacja USA kobiet
22:00
Półfinały kobiet - waga 49 kg
22:00
Nowa Zelandia
0 : 3
Wielka Brytania
22:15
Półfinały mężczyzn - waga 58 kg
23:00
Włochy
3 : 0
Iran
23:45
USA
105 : 78
Argentyna
18.08.2016
01:00
Repasaże kobiet - waga 49 kg
01:15
Repasaże mężczyzn - waga 58 kg
03:00
Finał kobiet - waga 49 kg
03:00
Mecz o 3. miejsce - kobiety
03:15
Finał mężczyzn - waga 58 kg
03:15
Brazylia
3 : 1
Argentyna
03:15
Chorwacja
83 : 86
Serbia
05:00
Finał - kobiety
12:30
Golf (2. runda kobiet)
13:30
Półfinały - gra pojedyncza kobiet
14:00
Eliminacje kobiet - waga 57 kg
14:08
K2 1000m mężczyzn (finał)
14:15
Eliminacje mężczyzn - waga 68 kg
14:23
C1 200m mężczyzn (finał)
14:47
K2 200m mężczyzn (finał)
15:00
Szermierka (runda wstępna kobiet)
15:00
Styl wolny kobiet (eliminacje - waga 63 kg)
15:00
Styl wolny kobiet (eliminacje - waga 75 kg)
15:00
Skoki z wieży 10 m kobiet (półfinał)
15:11
K1 500m kobiet (finał)
15:25
Rzut dyskiem (grupa A)
15:30
O 3. miejsce - gra podwójna kobiet
15:55
Styl wolny kobiet (eliminacje - waga 53 kg)
16:00
Węgry
13 : 4
Brazylia
16:30
O 3. miejsce - gra podwójna mężczyzn
16:40
Rzut dyskiem (grupa B)
17:00
Holandia
1 : 1
Niemcy
17:20
Czarnogóra
8 : 12
Chorwacja
17:30
Finał - gra podwójna kobiet
18:00
Serbia
3 : 2
USA
18:00
Pływanie synchroniczne (drużyny kobiet - program techniczny)
18:05
470 (wyścig medalowy - kobiety)
18:30
Kolarstwo BMX (ćwierćfinały mężczyzn)
18:50
470 (wyścig medalowy - mężczyźni)
19:00
Półfinały kobiet - waga 51 kg
19:30
Półfinały mężczyzn - waga 56 kg
19:30
Szermierka (runda wstępna mężczyzn)
19:35
49er (wyścig medalowy - mężczyźni)
20:00
Półfinały mężczyzn - waga 75 kg
20:00
Ćwierćfinały kobiet - waga 57 kg
20:00
Hiszpania
68 : 54
Serbia
20:10
Grecja
9 : 7
Hiszpania
20:15
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 68 kg
20:20
49erFX (wyścig medalowy - kobiety)
20:30
Finał mężczyzn - waga 81 kg
20:30
Holandia
23 : 24
Francja
21:00
Styl wolny kobiet (finały - waga 53 kg)
21:00
Styl wolny kobiet (finały - waga 63 kg)
21:00
Styl wolny kobiet (finały - waga 75 kg)
21:00
Skoki z wieży 10 m kobiet (finał)
21:30
Włochy
8 : 10
Serbia
22:00
Półfinały kobiet - waga 57 kg
22:00
Belgia
2 : 4
Argentyna
22:15
Półfinały mężczyzn - waga 68 kg
19.08.2016
00:00
Francja
67 : 86
USA
01:00
Repasaże kobiet - waga 57 kg
01:15
Repasaże mężczyzn - waga 68 kg
01:30
Norwegia
37 : 38
Rosja
03:00
Finał kobiet - waga 57 kg
03:00
Mecz o 3. miejsce - mężczyźni
03:15
Chiny
3 : 1
Holandia
03:15
Finał mężczyzn - waga 68 kg
05:00
Finał - mężczyźni
12:30
Golf (3. runda kobiet)
13:30
Półfinały - gra pojedyncza mężczyzn
14:00
Eliminacje kobiet - waga 67 kg
14:00
K1 200m mężczyzn (eliminacje)
14:15
Eliminacje mężczyzn - waga 80 kg
14:21
C2 1000m mężczyzn (eliminacje)
14:37
K4 500m kobiet (eliminacje)
14:51
K4 1000m mężczyzn (eliminacje)
15:00
Skoki - dwie rundy (finał indywidualny)
15:00
Styl wolny mężczyzn (eliminacje - waga 57 kg)
15:00
Styl wolny mężczyzn (eliminacje - waga 74 kg)
15:00
Reprezentacja Brazylii kobiet
5 : 10
Reprezentacja Chin kobiet
15:07
K1 200m mężczyzn (półfinały)
15:10
O 3. miejsce - gra pojedyncza kobiet
15:20
Wielobój indywidualny kobiet - eliminacje
15:21
C2 1000m mężczyzn (półfinały)
15:37
K4 500m kobiet (półfinały)
15:51
K4 1000m mężczyzn (półfinały)
16:00
Finał - gra pojedyncza kobiet
16:20
Reprezentacja Węgier kobiet
18 : 19
Reprezentacja Rosji kobiet
16:50
Finał - gra podwójna mężczyzn
17:00
Pływanie kobiet
17:00
Pływanie synchroniczne (drużyny kobiet - finał)
17:00
Niemcy
2 : 1
Nowa Zelandia
18:00
Włochy
3 : 2
USA
18:30
Kolarstwo BMX (półfinały kobiet)
18:38
Kolarstwo BMX (półfinały mężczyzn)
19:00
Półfinały mężczyzn - waga 52 kg
19:00
Szermierka (runda bonusowa kobiet)
19:10
Reprezentacja Australii kobiet
10 : 12
Reprezentacja Hiszpanii kobiet
19:30
Półfinały mężczyzn - waga 64 kg
20:00
Półfinały mężczyzn - waga +91 kg
20:00
Kolarstwo BMX (finał kobiet)
20:00
Ćwierćfinały kobiet - waga 67 kg
20:10
Kolarstwo BMX (finał mężczyzn)
20:15
Ćwierćfinały mężczyzn - waga 80 kg
20:30
Półfinały kobiet - waga 75 kg
20:30
Skoki kobiet
20:30
Reprezentacja USA kobiet
12 : 5
Reprezentacja Włoch kobiet
20:30
USA
82 : 76
Hiszpania
21:00
Finał kobiet - waga 60 kg
21:00
Styl wolny mężczyzn (finały - waga 57 kg)
21:00
Styl wolny mężczyzn (finały - waga 74 kg)
21:00
Skoki z wieży 10 m mężczyzn (eliminacje)
22:00
Półfinały kobiet - waga 67 kg
22:00
Holandia
3 : 3
Wielka Brytania
22:15
Półfinały mężczyzn - waga 80 kg
23:00
Bieg i strzelanie kobiet
20.08.2016
00:00
Serbia
87 : 61
Australia
01:00
Repasaże kobiet - waga 67 kg
01:15
Repasaże mężczyzn - waga 80 kg
03:00
Finał kobiet - waga 67 kg
03:15
Finał mężczyzn - waga 80 kg
3:15
Rosja
0 : 3
Brazylia
12:00
Golf (finał kobiet)
13:30
O 3. miejsce - gra pojedyncza mężczyzn
14:00
Eliminacje kobiet - waga +67 kg
14:07
K1 200m mężczyzn (finał)
14:15
Eliminacje mężczyzn - waga +80 kg
14:22
C2 1000m mężczyzn (finał)
14:30
Finał - gra pojedyncza mężczyzn
14:47
K4 500m kobiet (finał)
15:00
Styl wolny mężczyzn (eliminacje - waga 86 kg)
15:00
Styl wolny mężczyzn (eliminacje - waga 125 kg)
15:00
Zawody drużynowe - eliminacje kobiet
15:12
K4 1000m mężczyzn (finał)
16:00
Skoki z wieży 10 m mężczyzn (półfinał)
16:30
Francja
63 : 70
Serbia
16:40
Brazylia
8 : 9
Hiszpania
17:00
Pływanie mężczyzn
17:30
Cross-country (finał - kobiety)
18:00
Holandia
1 : 3
USA
18:00
Czarnogóra
10 : 12
Włochy
19:00
Finał kobiet - waga 51 kg
19:00
Szermierka (runda bonusowa mężczyzn)
19:15
Finał mężczyzn - waga 56 kg
20:00
Finał mężczyzn - waga 75 kg
20:00
Ćwierćfinały kobiet - waga +67 kg
20:15
Ćwierćfinały mężczyzn - waga +80 kg
20:20
Wielobój indywidualny kobiet - finał
20:30
Skoki mężczyzn
20:30
USA
101 : 72
Hiszpania
21:00
Styl wolny mężczyzn (finały - waga 86 kg)
21:00
Styl wolny mężczyzn (finały - waga 125 kg)
21:30
Skoki z wieży 10 m mężczyzn (finał)
21:30
Węgry
12 : 10
Grecja
22:00
Półfinały kobiet - waga +67 kg
22:15
Półfinały mężczyzn - waga +80 kg
22:50
Chorwacja
7 : 11
Serbia
23:00
Bieg i strzelanie mężczyzn
21.08.2016
01:00
Repasaże kobiet - waga +67 kg
01:15
Repasaże mężczyzn - waga +80 kg
03:00
Finał kobiet - waga +67 kg
03:15
Chiny
3 : 1
Serbia
03:15
Finał mężczyzn - waga +80 kg
13:30
Styl wolny mężczyzn (eliminacje - waga 65 kg)
13:30
Styl wolny mężczyzn (eliminacje - waga 97 kg)
14:30
Maraton (mężczyźni)
14:30
USA
3 : 2
Rosja
15:30
Styl wolny mężczyzn (finały - waga 97 kg)
15:30
Styl wolny mężczyzn (finały - waga 65 kg)
16:00
Zawody drużynowe - finał kobiet
16:30
Hiszpania
89 : 88
Australia
17:30
Cross-country (finał - mężczyźni)
18:15
Włochy
0 : 3
Brazylia
19:00
Finał kobiet - waga 75 kg
19:15
Finał mężczyzn - waga 52 kg
20:00
Finał mężczyzn - waga 64 kg
20:15
Finał mężczyzn - waga +91 kg
20:45
Serbia
66 : 96
USA
11.08.2016
12:30
Golf (1. runda mężczyzn)
12.08.2016
12:30
Golf (2. runda mężczyzn)
18.03.2016
15:30
Polska
25 : 27
Rosja
18:00
Szwecja
41 : 20
Meksyk
19.03.2016
14:00
Polska
24 : 30
Szwecja
16:30
Rosja
37 : 17
Meksyk
20.03.2016
16:00
Rosja
37 : 29
Szwecja
18:30
Meksyk
14 : 36
Polska
06.08.2016
14:30
Norwegia
28 : 31
Brazylia
16:30
Holandia
14 : 18
Francja
19:40
Rosja
30 : 25
Korea Południowa
21:40
Czarnogóra
19 : 25
Hiszpania
07.08.2016
00:50
Rumunia
19 : 23
Angola
02:50
Szwecja
31 : 21
Argentyna
14:30
Chorwacja
23 : 30
Katar
16:30
Szwecja
29 : 32
Niemcy
19:40
Dania
25 : 19
Argentyna
21:40
Polska
32 : 34
Brazylia
08.08.2016
00:50
Francja
25 : 23
Tunezja
02:50
Słowenia
27 : 26
Egipt
14:30
Korea Południowa
28 : 31
Szwecja
16:30
Francja
25 : 26
Rosja
19:40
Hiszpania
24 : 27
Norwegia
21:40
Brazylia
26 : 13
Rumunia
09.08.2016
00:50
Argentyna
18 : 26
Holandia
02:50
Angola
27 : 25
Czarnogóra
14:30
Katar
20 : 35
Francja
16:30
Niemcy
32 : 29
Polska
19:40
Tunezja
23 : 31
Dania
21:40
Brazylia
28 : 31
Słowenia
10.08.2016
00:50
Egipt
26 : 25
Szwecja
02:50
Argentyna
26 : 27
Chorwacja
14:30
Brazylia
24 : 29
Hiszpania
16:30
Rumunia
25 : 21
Czarnogóra
19:40
Rosja
36 : 34
Szwecja
21:40
Norwegia
30 : 20
Angola
11.08.2016
00:50
Holandia
32 : 32
Korea Południowa
02:50
Francja
27 : 11
Argentyna
14:30
Tunezja
25 : 25
Katar
16:30
Polska
33 : 25
Egipt
19:40
Dania
24 : 27
Chorwacja
21:40
Brazylia
33 : 30
Niemcy
12.08.2016
00:50
Słowenia
29 : 24
Szwecja
02:50
Francja
31 : 24
Argentyna
14:30
Angola
24 : 28
Brazylia
16:30
Szwecja
29 : 29
Holandia
19:40
Rumunia
24 : 21
Hiszpania
21:40
Czarnogóra
19 : 28
Norwegia
13.08.2016
00:50
Rosja
35 : 29
Argentyna
02:50
Korea Południowa
17 : 21
Francja
14:30
Słowenia
25 : 28
Niemcy
16:30
Chorwacja
29 : 28
Francja
19:40
Dania
26 : 25
Katar
21:40
Egipt
27 : 27
Brazylia
14.08.2016
00:50
Szwecja
24 : 25
Polska
02:50
Argentyna
23 : 21
Tunezja
14:30
Czarnogóra
23 : 29
Brazylia
16:30
Szwecja
25 : 27
Francja
19:40
Holandia
34 : 38
Rosja
21:40
Norwegia
28 : 27
Rumunia
15.08.2016
00:50
Hiszpania
26 : 22
Angola
02:50
Argentyna
22 : 28
Korea Południowa
14:30
Polska
20 : 25
Słowenia
16:30
Niemcy
31 : 25
Egipt
19:40
Francja
33 : 30
Dania
21:40
Szwecja
30 : 19
Brazylia
16.08.2016
00:50
Chorwacja
41 : 26
Tunezja
02:50
Katar
22 : 18
Argentyna
17.08.2016
15:00
Brazylia
27 : 34
Francja
18:30
Niemcy
34 : 22
Katar
22:00
Dania
37 : 30
Słowenia
18.08.2016
01:30
Chorwacja
27 : 30
Polska
19.08.2016
20:30
Francja
29 : 28
Niemcy
20.08.2016
01:30
Polska
28 : 29
Dania
16:30
Holandia
26 : 36
Norwegia
20:30
Francja
19 : 22
Rosja
21.08.2016
15:30
Polska
25 : 31
Niemcy
19:00
Dania
28 : 26
Francja
© 1995-2024
Grupa WP
O firmie
Dla prasy
Prywatność
Ustawienia Prywatności
Reklama
Regulamin
Pogoda
WP RadarOkazji
Horoskopy
Program tv
Telewizja WP
Plotki
Moje IP
Wiadomości
Sport
Imperium gier