Trzech braci wystąpi w MŚ!

20 listopada w Goyang City (Korea Południowa) rozpoczną się mistrzostwa świata w podnoszeniu ciężarów. W polskiej kadrze znalazło się trzech braci Dołęgów - Robert, Marcin i Daniel.

Rafał Malinowski
Rafał Malinowski
To niespotykana sytuacja na takiej imprezie. - Fajnie, że tworzymy historię, ale naszym marzeniem jest wspólny występ na Igrzyskach Olimpijskich w Londynie. Każdy z nas jedzie na tę imprezę z innymi zamiarami. Wiadomo, że marzeniem każdego jest medal, ale tak naprawdę szansę na podium ma tylko Marcin. Daniel jedzie po naukę, bo to jego pierwsza impreza takiej rangi, ja natomiast powalczę o finał. Nasza dyscyplina jest dosyć przewidywalna i trudno jest sprawić niespodziankę. Oczywiście zdarzają się takie przypadki, ale rzadko - powiedział na łamach Kuriera Lubelskiego Robert Dołęga. Bracia Dołęgowie aktualnie trenują w Spale. W Korei Płd. w kategorii 105 kg wystartują Robert i Marcin, zaś powyżej 105 kg Daniel.

Marcin Gortat po raz pierwszy opowiada o pożegnaniu z tatą. "Kiedy ścisnął moją dłoń, prawie zgniótł mi kości". ZOBACZ PREMIEROWY ODCINEK PROGRAMU "ŻYCIE PO ŻYCIU"
Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
×