Przed wrocławskimi półfinałami PLFA

Zdjęcie okładkowe artykułu:
zdjęcie autora artykułu

Polska Liga Futbolu Amerykańskiego wkracza w najważniejszą fazę. Już w pierwszy weekend lipca rozegrane zostaną półfinały ligi. Wezmą w nich udział obie wrocławskie drużyny.

W tym artykule dowiesz się o:

Polska Liga Futbolu Amerykańskiego wkracza w najważniejszą fazę. Już w pierwszy weekend lipca rozegrane zostaną półfinały ligi. Dzięki znakomitej postawie obu wrocławskich Drużyn w sezonie zasadniczym The Crew Wrocław (bilans 9-0) oraz Devils Wrocław (bilans 8-1) przystępują do nich jako najwyżej rozstawione drużyny gwarantując, że oba mecz odbędą się we Wrocławiu.

Kibiców sportowych we Wrocławiu czekają więc niesamowite emocje. W ciągu dwóch dni będzie można obejrzeć cztery najlepsze drużyny w Polsce. Do stolicy Dolnego Śląska przyjadą Seahawks Gdynia (przeciwnik The Crew) oraz Warsaw Eagles (przeciwnik Devils Wrocław). Oba mecze odbędą się na Stadionie Sztabowa przy ul. Sztabowej 101. The Crew swój mecz rozegra 2 lipca o godz. 13:00, Devils natomiast wyjdą na boisko w niedzielę 3 lipca o godz. 15:00.

Mecze zapowiadają się jako wspaniałe widowisko, play-off zawsze rządzi się swoimi prawami, więc wcześniejsza wygrana w sezonie zasadniczym nie ma tutaj znaczenia.

- Przystępujemy do meczu w najsilniejszym składzie. Spotkanie jest częścią akcji charytatywnej organizowanej przez Starbucks i Fundację Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową, w jego trakcie odbędą się licytacje oraz zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Wygraną chcemy dać motywację i pokazać, że mimo przeciwności można osiągnąć sukces - mówi prezes The Crew Jakub Głogowski.

- Zapowiada się niesamowity weekend - jeden stadion w ciągu dwóch dni gościć będzie cztery najlepsze drużyny w kraju. To również dwa ostatnie w tym roku mecze we Wrocławiu więc gorąco liczymy na doping naszych kibiców - emocji na pewno nie zabraknie! - zapowiada dyrektor Devils Seweryn Plotan.

Zapraszamy serdecznie wszystkich kibiców na oba mecze. Bilety na mecz Crew w cenie 10zł będzie można nabyć w kawiarniach Starbucks na pl. Grunwaldzkim oraz wrocławskich rynku i przed wejściem na Stadion. Bilety Devils w przedsprzedaży kosztują 10zł (zamówienia bilety@devilswroclaw.pl), przy wejściu na stadion 15zł.

Półfinały będą również jedyną okazją do zakupu we Wrocławiu biletów na SuperFinał PLFA w Bielawie, który będzie pierwszym futbolu meczem w historii Polski transmitowanym w telewizji. Wejściówki na to wydarzenie w pakiecie z biletami na mecze półfinałowe kosztować będą jedyne 15zł.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Komentarze (0)