Jesteś pewien, że dobrze znasz wszystkich reprezentantów i reprezentantki Polski? Spróbuj ich rozpoznać na zdjęciu. Uwaga, to nie jest takie proste zadanie!

Pięściarz, który reprezentował nasz kraj podczas igrzysk w Rio de Janeiro. W 2015 roku zdobył wicemistrzostwo Europy. Na zdjęciu z lewej.
Judoczka, który największy sukces odniosła na światowych wojskowych igrzyskach sportowych 7 lat temu. W ubiegłym roku reprezentowała nasz kraj na igrzyskach w Rio.
Ewelina Wojnarowska
Katarzyna Jurkowska-Kowalska
Daria Pogorzelec
3/15
Trzykrotna medalistka olimpijska w kajakarstwie. Wielokrotna medalistka mistrzostw świata i Europy. Na zdjęciu z prawej.
Karolina Naja
Beata Mikołajczyk
Marta Walczykiewicz
4/15
Utalentowany polski kulomiot. Halowy mistrz Europy z ubiegłego roku.
Michał Gołaś
Sylwester Bednarek
Konrad Bukowiecki
5/15
Brązowy medalista mistrzostw Europy z 2013 roku w siatkówce plażowej.
Mariusz Prudel
Grzegorz Fijałek
Piotr Kantor
6/15
Wybitna tenisistka stołowa. Czterokrotna mistrzyni paraolimpijska.
Katrzyna Grzybowska-Franc
Natalia Partyka
Agnieszka Radwańska
7/15
Brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro w zapasach. Na jej koncie są także 3 medale mistrzostw świata.
Marta Puda
Aleksandra Jarmolińska
Monika Michalik
8/15
Utytułowany windsurfingowiec, który zdobywał już medale mistrzostw świata.
Piotr Myszka
Przemysław Miarczyński
Michał Kudła
9/15
Były pływak. 13 lat temu został mistrzem świata. Potem jeszcze dwukrotnie stawał na podium tej imprezy na długim basenie.
Konrad Czerniak
Mateusz Sawrymowicz
Paweł Korzeniowski
10/15
Brązowa medalistka mistrzostw Europy w biegu na 800 metrów. Czołowa polska lekkoatletka.
Małgorzata Hołub
Joanna Jóźwik
Sofia Ennaoui
11/15
Była blisko medalu na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. W wieku juniorskim została mistrzynią Europy w rzucie oszczepem.
Angelika Cichocka
Paulina Buziak
Maria Andrejczyk
12/15
Dwukrotna srebrna medalistka igrzysk olimpijskich w kolarstwie górskim. Poza tym w jej kolekcji jest 10 (!) medali mistrzostw świata.
Iga Baumgart
Maja Włoszczowska
Natalia Pacierpnik
13/15
Kolarka szosowa, która zajęła 6. miejsce na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Srebrna medalistka igrzysk europejskich i mistrzostw Europy.
Katarzyna Niewiadoma
Małgorzata Jasińska
Anna Plichta
14/15
Srebrny i brązowy medalista mistrzostw świata w skoku o tyczce. Rekordzista Polski w tej konkurencji.
Marcin Lewandowski
Wojciech Nowicki
Piotr Lisek
15/15
Na igrzyskach mu nie wychodzi, ale na mistrzostwach świata jest bezbłędny. Zdobył już 3 złote medale MŚ.