KokpitKibice
Relacje na żywo
 • wszystkie
 • Piłka Nożna
 • Siatkówka
 • Żużel
 • Koszykówka
 • Piłka ręczna
 • Tenis
 • Zimowe

Zakłady bukmacherskie w dobie pandemii

Pandemia koronawirusa bardzo ma wpływ nie tylko na naszą codzienność, ale także nie oszczędza gospodarki. Większość branż pogrąża się w recesji, jednak pozostają także te, które wykazują przynajmniej względną stabilność.
MG
Polski Bukmacher Sp z oo Materiały prasowe / Polski Bukmacher Sp. z o.o.

Zalicza się do nich między innymi bukmacherka, gdzie zauważalne są pewne tendencje większości liczących się na rynku zakładów, jak również to, że zainteresowanie nią nie słabnie. Jak więc działają zakłady bukmacherskie w czasach pandemii?

Zakłady bukmacherskie przenoszą się do Internetu

Większość legalnie działających w Polsce bukmacherów dynamicznie reaguje na zmieniające się terminy spotkań w poszczególnych dyscyplinach sportowych. Pandemia koronawirusa mocno krzyżuje plany organizatorów, wydarzenia często są odwoływane lub przesuwane w czasie. Nie oznacza to, że sport przestał dostarczać emocji, a wręcz przeciwnie. Często perturbacje związane z terminami lub niewiadomą związaną chociażby ze składem drużyn, jedynie podsycają zainteresowanie i wprawiają kibiców w stan emocjonalnego rollercoastera. Nie dziwi więc fakt, że zakłady bukmacherskie  skrzętnie notują coraz większe zainteresowanie.

Bukmacherzy dostosowują się do wszelkich zmian, na jakie w dużej mierze ma wpływ rozwój technologiczny, jak również sytuacja pandemiczna. Obostrzenia, zamykanie zakładów stacjonarnych oraz przeniesienie niejako życia do sieci sprawiły, że liczący się gracze prężnie działają w Internecie, albo w większej mierze położyli na niego nacisk. Dostęp do zakładów o każdej porze, jasno sprecyzowane regulaminy i wiele możliwości zawierania zakładów owocuje tym, że kibice szybko odpowiadają wyjście ima naprzeciw.

Typowanie wyników - tylko u legalnego bukmachera

Podstawową kwestią, jaką należy brać pod uwagę myśląc o braniu udziału w zawieraniu zakładów jest to, że musimy być osobą pełnoletnią. Bukmacherzy dokładnie weryfikują nasze dane osobowe zarówno w zakładach stacjonarnych, jak również tych, które działają w Internecie.

Sportowe emocje oraz oferowane bonusy nie mogą także przysłonić czujności odnośnie do legalności działania danego bukmachera. Zakłady bukmacherskie działające na terenie naszego kraju, zgodnie ze znowelizowaną 1 kwietnia 2017 r. ustawą hazardową muszą posiadać licencję na prowadzenie działalności wydaną przez Ministerstwo Finansów.

Legalny bukmacher zapewnia ponadto bezpieczeństwo płatności oraz naszych danych osobowych, a ponadto utrzymuje stabilną sytuację finansową. Nie bez znaczenia pozostaje także jego wypłacalność, jak również zaakceptowany uprzednio przez MF regulamin.


Polski Bukmacher Sp. z o.o. posiada zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych wydane przez Ministra Finansów. Udział w nielegalnych grach hazardowych może stanowić naruszenie przepisów. Hazard związany jest z ryzykiem.

Polub SportoweFakty na Facebooku
Zgłoś błąd
Materiał Partnera
Komentarze (0)
  Już uciekasz? Sprawdź jeszcze to:
  ×
  Sport na ×