• Możliwość wyłączenia autoplay przy materiałach wideo

  Dzień dobryZajęło nam to więcej czasu, niż pierwotnie zakładaliśmy, ale wreszcie jest możliwość wyłączenia automatycznego startu materiałów wideo. Możliwość tę mają jedynie zarejestrowani użytkownicy.Aby wyłączyć autoplay należy wejść w ustawienia konta i zaznaczyć "nie" przy wierszu "Autostart wideo (…)

  Więcej

 • 50 komentarzy pod newsem

  Dzień dobry,Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, przywróciliśmy widok 50 komentarzy pod newsem. W tej chwili dotyczy to jedynie wersji desktopowej serwisu, na urządzeniach mobilnych zmiana ta będzie widoczna wkrótce.50 komentarzy będzie widzieć jedynie użytkownik zalogowany. Niezalogowany w dalszym (…)

  Więcej

 • Lista kolejnych poprawek

  Dzień dobry,Przez ostatnie dwa dni wprowadziliśmy wiele poprawek w nowej odsłonie portalu, część jest odpowiedzią na uwagi naszych Czytelników.1. Zamieniliśmy kolejność kciuków oceniających komentarz   2. Przywróciliśmy link do "Kokpitu" i sekcji "Kibice" w topie strony, umieściliśmy linki także w lewym (…)

  Więcej

 • Poprawki w nowej wersji serwisu

  Dzień dobry,Dziękujemy za wszystkie wiadomości, które w ostatnim czasie zostały napisane i wysłane na redakcyjnego maila, zapewniamy, że wszystkie z uwagą czytamy i analizujemy.Przede wszystkim naprawiliśmy problemy z logowaniem - zarówno na komputerach, jak i na komórkach. Mogą jeszcze niestety występować (…)

  Więcej

 • Test rankingu użytkowników

  Od jakiegoś już czasu zastanawialiśmy się nad wprowadzeniem nowej opcji polegającej na specjalnym oznaczeniu komentarzy nowych użytkowników oraz użytkowników najbardziej zasłużonych.O ile oznaczanie nowych użytkowników nie powinno stwarzać problemów - chyba każdy doceni rozpoznanie nie pierwszy rzut (…)

  Więcej

 • Blokowanie użytkownika na jego profilu

  Od dzisiaj można zablokować/odblokować użytkownika na stronie jego profilu.Przycisk do blokowania na stronie użytkownika Przycisk do odblokowania użytkownika Jest to kolejna zmiana wprowadzona po zgłoszeniu takeij potrzeby przez użytkowników.

  Więcej

 • Opcja "Odpowiedzi na moje komentarze" w kokpicie

  Dodaliśmy nową opcję kokpitu dostępną dla zalogowanych użytkowników - listę odpowiedzi na ich komentarze.   Wprowadzenie takiej listy zostało zapronowane przez jednego z użytkowników, mamy nadzieję, iż ta funkcja ułatwi korzystanie z serwisu wszystkim.

  Więcej

 • Komentowanie w wersji mobilnej serwisu oraz koszykarskie relacje live

  Nasza wersja mobilna cieszy się wielką popularnością wśród Czytelników, a od dzisiaj jest jeszcze bardziej funkcjonalna.Od dziś w wersji mobilnej dostępne jest logowanie, rejestracja oraz komentowanie, o co wielu z Was prosiło. Tak jak w wersji pełnej możliwe jest również odpowiadanie na czyjś komentarz.Komentowanie (…)

  Więcej

 • Żużlowe relacje live w wersji mobilnej na telefony komórkowe

  Tuż przed startem sezonu żużlowego oddajemy w Wasze ręce mobilne relacje live. Na stronie głównej żużla tuż pod faktami dnia znajdziecie zawsze listę najbliższych relacji. Sama strona relacji, podobnie jak w pełnej wersji, automatycznie pobiera nowe dane, nie trzeba więc odświeżać strony.Już dziś w (…)

  Więcej

 • Prywatne dyskusje między użytkownikami

  Wielu z Was korzysta z komentarzy pod przypadkowymi wiadomościami, żeby porozmawiać z innymi użytkownikami, których poznaliście i polubiliście w trakcie korzystania ze SportoweFakty.pl. Jest to niewygodne zarówno dla tych, którzy w ten sposób rozmawiają, jak i dla innych czytających komentarze, bo wiele (…)

  Więcej