Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • jakub81 napisał/a komentarz do Kiedy ruszy remont stadionu Unii Tarnów? Prezydent miasta zabrał głos

  Tarnów jest nie na rękę tak było zawsze i ciągłe pier..lenie że daleko itd.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Uwierze jak zobacze nowe "Jaskółcze Gniazdo“

 • jakub81 lubi Komentarz

  Jak chce być przy korycie to stadion będzie.Kibicom to się należy.W niedzielę
  było widać że Tarnów żyje żużlem.

 • jakub81 napisał/a komentarz do Kiedy ruszy remont stadionu Unii Tarnów? Prezydent miasta zabrał głos

  Jeśli chce być nadal prezydentem to stadion będzie..

 • jakub81 napisał/a komentarz do Tomasz Gapiński ma sprecyzowane plany. Czeka tylko na rozmowy

  Powinien zostać w Pile swoje robi.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Miejsce "Gapy" jest w Pile gdzie mu bedzie lepiej :))

 • jakub81 lubi Komentarz

  Ale 5 punktów plus bonus w 5 biegach Batchelora.Według Kowalika to miał być wasz lider.Były głosy że Bjerre nie jest od niego lepszy.

 • jakub81 napisał/a komentarz do Kugler daje 50 procent szans na powrót Pawlickiego do Leszna

  W nowym sezonie i tak pojedziecie w PO więc szansa na złoto znowu jest.

 • jakub81 napisał/a komentarz do Wojciech Dankiewicz: Wybrzeże mogło być w Ekstralidze. Kowalik się pogubił (wywiad)

  Jeszcze możecie awansować walka trwa pokonać Toruń i tyle,będzie mega ciężko ale to sport czasami się udaje.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Mam satysfakcję że cel został osiągnięty w sportowej walce. Awansowaliśmy bez kombinacji z torem wbrew oczekiwaniom części tzw. środowiska także dziennikarskiego.Dołomisiewicz i Ferdek do szkoły Tarnów leży na Podkarpaciu odkąd dotąd myślałem że w Małopolsce co za tłuki.To chyba z nerwów nie mogli przeżyć że Południe Polski ma znowu klub żużlowy w Ekstralidze.

 • jakub81 napisał/a komentarz do POLADA odrzuciła wniosek formalny pełnomocnika Grigorija Łaguty. To nie jest dobra wiadomość dla ROW-u Rybnik

  Grisza oszukiwał,więc sam sobie winien,a Rybnik no cóż będzie miał szanse awansować do ekstralipy po sportowemu.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Panie "redaktorze" Kamilu Hynek, pisze pan:
  "Gospodarze z dużym trudem, dopiero w samej końcówce wyszarpali gdańszczanom awans do PGE Ekstraligi".
  To zdanie brzmi tak, jakby aż do samej końcówki meczu to Gdańsk był w Ekstralidze, jakby to Gdańsk trzymał wynik, który premiował go awansem.
  A tymczasem już po 9 biegu, Unia wyszła na ośmiopunktowe prowadzenie, które w przypadku utrzymania tej przewagi, dawało Unii awans do Ekstraligi - i to prowadzenie ani razu od tej pory nie spadło poniżej granicy tych ośmiu punktów. Przez SZEŚĆ ostatnich biegów, w meczu był wynik, który premiował Unię.
  Więc z mojego punktu widzenia, to Gdańsk próbował Unii wyszarpać awans do Ekstraligi, właśnie takimi ostrymi i nieczystymi atakami jak w wykonaniu Gomóły.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Ja się z Tobą zgodzę i powiem że Tarnów wygrał zasłużenie, dokładnie z tego powodu o którym mówisz. Upadki, defekty, taśmy to część tego sportu. Zawsze można gdybać po meczu co jeśli nie upadek, itp. ale to jest ten element którego nie da się przewidzieć. Gdyby tak nie było to można by spojrzeć w program i bez odjeżdżanie meczu rozpisać punkty.
  My mieliśmy pecha bo na samym początku odpadł nam Fajfer. Tak bywa.
  Kacper jest bohaterem, bo pojechał z zębem i kolizja z Jamrogiem była konsekwencją walki do końca. Lekko przeszarżował ale nie można winić sportowca za chęć zwycięstwa. Wydaje mi się że sędzia podjął jednak słuszną decyzję o wykluczeniu.
  Nam meczu nie zawalił Kacper, Hubert (na którego i tak chyba nikt nie liczył), czy nawet kontuzja Oskara. Poniżej oczekiwań po prostu pojechali Troy z Bechem. To ich punktów zabrakło.
  Z Toruniem nie widzę większych szans, szczególnie że Fajfer nie pojedzie.
  Gratki za awans. Wam będzie łatwiej skompletować skład na e-ligę bo macie za sobą GA.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Gdyby Tarnów pożyczył Gdańskowi Bjerre i Mroczkę to może by z wami wygrali
  dwumecz.A tak się utrzymacie.

 • jakub81 lubi Komentarz

  W każdym praktycznie wpisie piszesz o nas konto założyłeś jak tylko my się pojawiliśmy także z tobą jest coś nie tak a teraz już na stale cię ofermo blokuję.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Moim zdaniem Kowalik przespał i popełnił błąd.Na tak długim torze jak w Tarnowie 3 biegi z rzędu to nie jest coś łatwego.Sprzęt też mógł się posypać Kacprowi.Ale to już problem Kowalika.Fakt jest taki że Baran i Cierniak nie zwrócili uwagi naszym zawodnikom żeby po wygranym starcie dojeżdżali do kredy.Po co tak szeroko za każdym razem jechali.Zapraszali Thomsena który atakował mądrze bo wiedział że popełnią ten błąd.Błąd był w ustawieniu juniorów w Tarnowie na ten mecz.Jak dla mnie to Rolnicki jechał ze złym numerem. W biegach Koniecznego był spokojnie w stanie ograć przynajmniej Łęgowika i Kossakowskiego co dałoby mu 2 punkty zamiast 1.Taktyczne roszady Kowalika w niedzielnym spotkaniu pokazują jakim on jest geniuszem.Zmysłu taktycznego zero.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • jakub81 lubi Komentarz

  Dankiewicz znany z tego ...że jest znany.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Wkurza mnie że nie napisze się Tarnów zasłużenie wygrał bo żużel to sport gdzie są upadki,taśmy,defekty i tego dnia tak było Ljung zaliczył glebę gdzie nasi prowadzili 5-1 i a potem skończyło się 3-3 czego o tym pseudo redaktor nie napisze tylko o Łęgowiku który ma problem przejechać płynnie cztery okrążenia.

 • jakub81 napisał/a komentarz do Sędzia zabrał gdańszczanom Ekstraligę? Gomólski nie zgadza się z wykluczeniem

  Nagonka na Tarnów trwa dalej wszyscy chcieli świętować nasz brak awansu a tu kupa.

 • jakub81 lubi Komentarz

  A Gdańsk niech podziękuje Ljungowi za glebę w 13 biegu czego o tym nikt nie mówi tylko bezczelne pierdzielenie o kevlarze Łęgowiku.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Przestańcie już płakać. Cały sezon większość ludzi trzymała kciuku przeciwko Unii, każda porażka była fetowana (na 18 meczów były aż 3 - z Wandą i Wybrzeżem x2), każdy kwas w drużynie rozdmuchiwany na wszystkie strony (sprawa z Michelsenem, plus Czaja i Mroczka gdy się raz nie zrozumieli w jednym biegu). Rozumiem, że wszyscy "eksperci" i większość kibiców wolała w Ekstralidze każdego, byle nie Tarnów, no ale niestety. W tym roku decydował tor, a nie zielone stoliczki, hehe.
  A Tarnów jest mega niewygodny dla większości drużyn w ekstralidze. Raz, że tor na który prawie wszyscy narzekają, a dwa, że po awansie Unii padają pytania "czy Kołodziej zostanie w Lesznie, czy wróci jednak do Tarnowa", "czy Madsen zostanie w Częstochowie, czy wróci do Tarnowa". Nawet jeśli żadnego z nich nie będzie, to tylko pokazuje niebezpieczeństwo Unii dla wielu drużyn E-ligi. Wszedłby Gdańsk i nikt by nie pytał, o to, czy jeden z najlepszych polskich seniorów wzmocni beniaminka albo czy Madsen po chyba najlepszym sezonie w karierze nie zmieni klubu, hehe.
  Unia jest niewygodna dla ekstraligowców, bo ma potencjał, żeby namieszać w lidze.
  2012, 2013, 2014, 2015 - cztery play-offy z rzędu, co znaczy, że za każdym razem nie łapały się do nich dwa kluby z grupy Leszno, Gorzów, Zielona Góra, Toruń, Wrocław. Unia jako beniaminek = poważne zagrożenie dla Grudziądza, Częstochowy, Torunia (bez znacznych wzmocnień). Gdańsk to natomiast bezpieczny beniaminek - akurat żeby wejść i po roku od razu spaść, jak to bywało w przypadku Wybrzeża w poprzednich latach.

 • jakub81 lubi Komentarz

  Kowalik to trener, ktory kiedys pomylil w meczu braci blizniakow :) Taki taktyk

 • jakub81 lubi Komentarz

  pierwszy mecz to nie był mecz tylko zapasy w błocie, czyli parodia speedwaya, warunki dyktowały deszcz i błoto a nie Wy. Szczęście dla obu drużyn że na kontuzji Oskara się skończyło, a dla Oskara że nie skończyło się gorzej :)

 • jakub81 lubi Komentarz

  Kto się przewrócił? Kacper? A kiedy?
  Przewrócił się Oskar Fajfer w pierwszym meczu i przewrócił się Thomsen w drugim.
  Zacznę od tego ostatniego - Ljung też się przewrócił, gdyby tego nie zrobił, awans byłby przyklepany już przed biegami nominowanymi.
  A co przewrócenia się Fajfera - Unia miała trzech dobrych polskich seniorów i mocnego rezerwowego (Michelsen). Gdańsk jako rezerwowego miał Łęgowika. Już w trakcie play-offów pozyskali Becha, który wskoczył za Gafurowa.
  Unia była klubem lepiej zorganizowanym i drużyną lepiej zbudowaną, dlatego awansowała. Gdy u nas na początku sezonu kontuzjowany był Jamróg, nie musieliśmy wstawiać do składu Łęgowika - bo był Czaja i Mroczka.
  A co do upadku Łęgowika - on nie tyle nie zszedł na czas, co w ogóle nie zamierzał z niego schodzić, czekając na przerwanie biegu. Kowalik powinien uczulić swoich zawodników, zwłaszcza tych najbardziej podatnych na głupie upadki z własnej winy (Łęgowik, Turowski, Kossakowski, może Bech), żeby przy stanie 3-3 jak najszybciej schodzili z toru. Jeśli tego nie zrobił, to znów jest to błąd Wybrzeża i wychodzi po prostu złe podejście do tego meczu. Przed rewanżem Wybrzeże było w dużo lepszej sytuacji - ich satysfakcjonowały zarówno remisy biegowe, jak i drużynowe zwycięstwa. Unii awans dawały natomiast tylko zwycięstwa drużynowe, remisy były na korzyść Gdańska. Thomsen wiózł korzystny wynik i to nie jest wina Unii, że Łęgowik nie myślał.
  Fakty są takie, że wieli faworyt Unia Tarnów awansował. I oczywiste było, że Gdańsk się mocno postawi w finale - bo to finał ostatecznie decydował o awansie, a nie 16 wcześniejszych spotkań w rundzie zasadniczej i półfinale. Głupio, żeby kładli się na torze przed dwumeczem, skoro to tylko te zaledwie dwa mecze wskazują drużynę, która uzyska awans. Niech próbują swojego szczęścia z Toruniem, albo za rok walcząc z Rybnikiem i Łodzią.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.