Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Tadek2 lubi Komentarz

  W niedzielę Przegracie Sromotnie Gamonie, myślę że będzie minimum 4:1 dla Bayernu

 • Tadek2 napisał/a komentarz do Liga Mistrzów. Andrzej Juskowiak: Od Roberta Lewandowskiego musimy wymagać więcej

  Napastnik KANI GOSTYŃ krytykuje napastnika Bayernu Monachium . HA HA HA HA HA !!!!!!

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Pan Juskowiak chyba nie widział jakie się robiły wolne przestrzenie kiedy Robert schodził do boku. Media od paru dni pisały o pojedynku Messi vs Lewy. Mądry trener - a takim jest Flick - wiedział, że Barca będzie cięta na Roberta, więc to wykorzystał. Pewnie, że mógł strzelić więcej goli, ale takie umniejszanie jest niesmaczne. Cieszmy się, że jednym z najlepszych piłkarzy świata jest Polak.

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Andrzej Juskowiak ??? kto to jest ???

 • Tadek2 napisał/a komentarz do PKO Ekstraklasa. "Jakiś bramkarz wpadł do Legii". Wojciech Kowalczyk krytykuje powroty Artura Boruca i Waldemara Soboty

  Wytrzeźwiałem ???????????

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Wracam z urlopu a tu jakiś gruby, zapity kopacz próbuje być guru piłkarskim lepiej niech się weźmie najpierw za siebie a potem podszkolić młodzież wstrzymując się od komentarzy!

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Czyżby Kowal był wkurzony, że nikt z Legii nie zadzwonił do niego na urlopie z propozycją nowego kontraktu?;))

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Typowe takie pieprzenie to inne kluby jak Lech Wisła Legia to sa zagraniczne kluby.Był juz taki taki polityk tez miał cuda w piłce zrobic nazywał się Stanisław Kogut i jak skonczył.Roznica pomiedzy ekstraklasa a 1 liga jest ogromna i granie krajowym składem to moze sie spadkiem skonczyc ale niech próbuje.Zaden klub ekstraligowy dobrego młodego Polaka się nie pozbedzie a jesli nawet to za ogromne pieniadze.Gratulacje dlaStali za awans.

 • Tadek2 lubi Komentarz

  @Ari2Ari: Polska młodzież jak parę razy dobrze kopnie piłkę, to od razu myśli, że jest big football player form Polanda i leci za granicę a potem słychać, że minęły trzy miesiące a taki Klimala czy Kaputska zagrał parę minut, kolejny w kolejce Płacheta.

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Niestety polityka w wydaniu Pisowskich jegomosci zagoscila na stale w sporcie. Marny bedzie los tej naszej Polski.

 • Tadek2 lubi Komentarz

  A w PiSdu z taką polityką. Wanow ma rację. Jak jest okazja sprowadzenia jakiegokolwiek wzmocnienia dla Stali, to niech ściągają i niech żaden PiSior w to się nie miesza. Pan Tomasz jest chyba Porębany skoro myśli, że jego plan ma jakikolwiek sens. On na piłce pewnie zna się tyle, co ja na budowie jachtów, a wiem tylko tyle, że mają pływać. Stal awansowała i politycy już sobie przypisują zasługi, jakby to oni czegoś dokonali. Banda pokraków. Wypad z POlitykami i innymi PiSdami od naszej piłki!

 • Tadek2 lubi Komentarz

  O każdym z nas można napisać "były piłkarz".

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Francja chciała być bardzo chwalona za polityczną poprawność i odwołała rozgrywki najwcześniej (a chyba nawet jako jedyna w Europie). Teraz siedzą wkurzeni, że byli takimi idiotami i nie poczekali parę tygodni z ostateczną decyzją bo teraz w Anglii, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii kibice żyją emocjami ligowymi/pucharowymi a we Francji oglądają sparingi w których PSG łoi jakieś półamatorskie zespoły 10:0 między jedną imprezką a drugą. Więc cały świat piłki będzie cierpiał bo Francja ma na innych focha za to, że byli mądrzejsi i nie podejmowali pochopnych decyzji. Uważam, że powinni olać Francję i France football (ktoś jeszcze czyta papierowe gazety) i zrobić nową nagrodę której przyznawanie nie będzie zagrożone przez kaprys jednego kraju. W dodatku takiego który lubi się poddawać bez walki. Podczas II WŚ Francja (w tamtych czasach będąca imperium kolonialnym) broniła się parę dni dłużej niż my bo wywieszenie białej flagi jest prostsze niż walka. Teraz też wywiesili białą flagę bo było prościej niż próbować zawalczyć z wirusem.

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Niemiecka mentalnosc ....nie do pomyslenia zeby polaczek byl najlepszym

 • Tadek2 lubi Komentarz

  jest moto(arena) i jest cyrk na starcie w 12 biegu , a jak to w cyrku występują zwierzęta , w tym przypadku wielbłąd oraz klaun(sędzia) , który swoją cyrkową decyzją zrobił z siebie idiotę

 • Tadek2 lubi Komentarz

  zwracam się do sędziego nad sędziami p. Leszka Dembskiego aby odniósł się do zaistniałej sytuacji i pośpieszył z pomocą swemu koledze kuśmierzowi nad którego głową zbierają się czarne chmury . a swoją drogą trzeba się przyjrzeć temu STOWARZYSZENIU SĘDZIÓW ŻUŻLOWYCH toż to jest KASTA _ BIS

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Włos mu z głowy nie spadnie...Leszek da mu note 3.. I wszyscy szczęśliwi...jak to mawiał klasyk "to jest....urwa dramat"

 • Tadek2 lubi Komentarz

  dlaczego nie ma nowych twarzy, nazwisk arbitrów już tyle lat powtarzają się ci sami i choć robią błędy w sędziowaniu nie spotyka ich żadna kara tak mocno trzymają się koryta ,są nie do ruszenia kto za tym stoi ?????.

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Skandal na całego obywatelu kuśmierz! Zapłać ze swoich Tobiaszowi albo razem z tą popierdòłką kamerzystą! ŻENADA... :(

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Kuśmierz?! I wszystko jasne :/ Temu "panu" już podziękujemy!

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Ale te wasze bermudy są słabe, ja prdl.

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Już w zeszłym sezonie pisałem, że to Chomski jest najgorszym ogniwem Stali. Jego niezrozumiałe decyzje jak ciągłe stawianie na totalnie bezbarwnego Kildemanda, trzymanie juniorów w boksach nawet gdy pojechali pierwszą serię dobrze, zwlekanie z taktycznymi do świąt Bożego Narodzenia (przez co przegrali 2 bonusy i spokojne utrzymanie), nie korzystanie z rezerwowego. I dziś to się zemściło. Nawet średnio ogarnięty kibic by lepiej poprowadził Stal i po pierwszym biegu wysłał PUKa na Bermudy i dawał szansę Karczmarzowi. Niemniej gratulację dla ROW-u. Dziś jechali jak o życie. Każdy dołożył swoją cegłę. Ale i tak trzeba zapytać - czemu trzymali Łogaczowa na ławce? Nie rozumiem tego. Zwłaszcza, że nic nie ryzykowali, wszakże byli skazywani na pożarcie i spadek, to powinni jechać młodzi i zadziorni, a nie starzy Miedziński czy Batch. Nawet jak się nie uda, to przynajmniej zrobią show. A dziś się odpłacili. Ja sobie już nie wyobrażam, by Sergiej i Lambo nie jeździli w Ekstra.

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Gratulacje dla Rybnika brawo

 • Tadek2 lubi Komentarz

  Ludzie przestańcie się obrażać Nie starczy wam w polityce ??Gratki dla Rybnika . INO ROW

 • Tadek2 lubi Komentarz

  @michałek123: Wszyscy czekamy z niecierpliwością na przedstawienie twych sukcesów abyśmy mogli wspólnie je celebrować. Pozdrawiam serdecznie.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.