Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • gollobfan napisał/a komentarz do Niemcy i USA rozdają karty, Lisy pójdą za Diabłami? - zapowiedź 15. dnia mundialu

  "Niemcy zagraJĄ z USA po raz DZIEWIĄTY. Wygrali SZEŚĆ meczów, zremisowali TRZY...". To jak to w końcu jest Panie redaktorze, bo albo ja nie umiem liczyć, lub Pan podaje nieprawdziwe informacje, albo poprostu nierzetelnie pisze swoje artykuły nie sprawdzając pisowni, sensu lub logiki treści w nich zawartych? Pozdrawiam.

 • gollobfan napisał/a komentarz do Adrian Miedziński z dziką kartą w Bydgoszczy!

  I tu muszę przyznać, pierwszy raz się z Tobą zgadzam, że Tomek ma niestety kibiców w d...., zwłaszcza bydgoskich.

 • gollobfan napisał/a komentarz do Adrian Miedziński z dziką kartą w Bydgoszczy!

  Ale z Ciebie ograniczony koleś! Nie doczytałeś, że koledzy piszą iż żal im kibiców z Bydzi, a nie klubu!? Kibice ciągali TG po sądach, że ma im teraz robić "kary"? Zastanów się, co komu odpisujesz. Poza tym jest to zawód dla jego oddanych kibiców z Bydgoszczy, którzy pomimo jego zmiany barw zawsze mu kibicowali (między innymi ja).

 • gollobfan napisał/a komentarz do Tomasz Gollob nie przyjmie dzikiej karty na Grand Prix w Bydgoszczy!

  Bardzo się zawiodłem na Tomku..., niestety kolejny raz. Przykre to, ale cóż. Ciekawe jaką podejmie decyzję odnośnie dzikich kart w Gorzowie lub Toruniu? W takiej sytuacji zastanawiam się nad pożegnalnym GP w Warszawie. Pozdrawiam kibiców z całej Polski!

 • gollobfan został fanem tagów: Sebastian Ziajka, Bernardo Vasconcelos, Korneliusz Sochań, Paweł Strąk, Łukasz Skrzyński, Michał Płonka, Andre Micael, Piotr Kuklis, Hermes, Herold Goulon, Sebastian Dudek, Kamil Drygas, Damian Ciechanowski, Luis Carlos, Igor Lewczuk

 • gollobfan napisał/a komentarz do Mistrz Polski jak magnes - zapowiedź meczu Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa

  Dopóki nie odpisałem na prymitywne zaczepki, komentarz "szlachcica" wspaniale widniał na portalu i mógł "kłóć" w oczy normalnych, bydgoskich kibiców, ale w chwili gdy ktoś odpisze na te prymitywne zaczepki, to już jest bardzo niewygodne dla admina. Brawo! Super selekcja!

 • gollobfan napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Kolego, tu nie chodzi o olewamy szefa, tylko wiadomym było jakie zamieszanie się w związku z tym szykuje. Zresztą, ten szef (czego Wam nie życzę) odpuści sobie zabawę z żużlem i tak chłopaki zostaną na lodzie. Poza tym nie twierdzę, że mają się w ogóle do poleceń szefa nie stosować, bo to było by nienormalne, ale uważam, że w tym przypadku tak powinni jednak postąpić. P. Karkosik nie potrafi podobno przegrywać i dlatego podjął taką decyzję, ale powiedz mi, czy walkower, ewentualne kary i degradacje to nie porażka??? Wydaje mi się, że jeszcze większa! A w kwestii pracy, czy szkoły, to nie polemizujmy, bo przeszedłem wszystkie te etapy i szczeble, aktualnie zresztą od kilku lat sam prowadzę własną działalność. Zresztą nikt nic nie ma do kibiców Apatora, tylko do działaczy i zawodników Waszego klubu, więc wyluzuj. Pozdrawiam.

 • gollobfan napisał/a komentarz do Polonia Bydgoszcz ma plan naprawczy, budżet mniejszy o 3 miliony

  bendo? Co to za słowo gamoniu? Wiesz co to interpunkcja? Weź się lepiej porządnie za naukę, bo ośla ławka na Ciebie czeka jak nic!

 • gollobfan napisał/a komentarz do [model.removed.news]

  Zdecydowanie się z kolegą zgadzam!

 • gollobfan lubi Komentarz

  Jakoś te wytłumaczenia do mnie nie trafiają. To nie mogli się zebrac w kółku, powiedzieć sobie "Panowie, będzie wstyd i kompromitacja. Olewamy te polecenia z góry i jedziemy - wszystkich nas nie zwolnią! Jedziemy dla kibiców, i tych z Torunia, i tch z Zielonki, i tych przed TV"? I mam wrażenie - choć trudno to mówić, wszak to gostkowie, którzy mijają się na torze pędząc 80-100kmh motorami bez hamulców, ale w tej konkretnej sytuacji... ZABRAKŁO JAJ. Zabrakło kogoś, kto by powiedział "P....lę! Pojadę!". Może to jest specyfika speedwaya po prostu... Spotyka się 7 gości (w tym wypadku tylko 5) w parkingu przed meczem, w sumie średnio się znają, każdy jeździ sam dla siebie i patrzy na swoje konto (mi płacą, kolega ma opóźnienia, ale co mnie to obchodzi - ważne, że ja mam przelewy), dzisiaj jadą dla Torunia, jutro mają mecz w Poole, pojutrze w jakimś lesie w Szwecji... Co ich to właściwie obchodzi, czy jadą, czy nie? Każą, to pojedziemy. Nie każą - nie pojedziemy. Do tego sorry, ale kto w tej ekipie miał jaja? Ward? (chłopak wygląda na takiego, co ma w....e na wszystko) Miedziak? (charyzmą nie grzeszy). Brzozowski? (cieszy się, że mógł w ogóle pojeździć dla takiego klubu. Zresztą jeździ najsłabiej, to co się będzie odzywał). Pulczyńscy, Przedpełscy? Dzieciarnia. Zabrakło kogoś takiego jak Gollob czy Protas, kogoś z charyzmą. Nie wiem, co by zrobił Gollob czy Protas, ale przynajmniej byliby jakimś partnerem do rozmów. A tu kto miał być partnerem? Miedziak? No kaman...

  Jak już pisałem, może własnie to jest specyfika żużla, gdzie skłądy są kilkuosobowe, złożone z po części z obcokrajowców, do tego spotykające się raz na tydzień-dwa. Nie to co np w piłce nożnej, gdzie jest duża grupa ludzi na codzień ze sobą trenujących, zżyta w miarę, gdzie jest w ogóle coś takiego jak "szatnia", z jakimś liderem, gościem mającym posłuch u reszty itp.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.