Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Gregory Madry

    No dobra winny trener, ale on nie gra na boisku. Z Fracuzami też był beznadziejny? Wątpię, że profesjonaliści przegrywając tak wyraźnie bezwzględnie wykonują polecenia coacha, dlatego proponuję prześledzić zakłady bukmacherskie i mam nadzieję, że agencje śledzące zakłady sportowe zrobią to i zacznie się smród.

  • Gregory Madry napisał/a komentarz do Kto w składzie Koziołków na play-off? "Jest pewien ból głowy"

    Motor w Nice lidze?
    Przyglądam się wynikom meczów rundy zasadniczej i jestem zdziwiony dlaczego trener (działacze) nie próbowali ustawić pary składających się z bliźniaków Pulczyńskich??? Przecież starczy przypomnieć sobie ich jazdę w parze w Toruniu, zarówno w lidze seniorów jak i w lidze juniorów w poprzednich sezonach. Maja oni wielu renomowanych zawodników klasy światowej i krajowej na swoim „rozkładzie”. Być może ostatni sezon nie był dla nich najmocniejszy, ale biorąc pod uwagę to, że są oni bliźniakami i rozumieją się na torze bardzo dobrze, mogą naprawdę zapewnić Motorowi I ligę!!! Starczy popatrzeć jak w parze jeżdżą bracia Pawliccy w Lesznie – w parze są trudni do pokonania, pomimo nieco słabszej postawy w innych biegach, zwłaszcza Przemysław. Kiedy jest w słabszej formie. Podsumowując warto złożyć parę składającą się z bliźniaków i dać im szanse na pokazanie swoich pełnych możliwości.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.