Kwadri - lubi

 • Kwadri lubi Komentarz

  To jak nic spisek Sportowych Faktów przeciwko Łachowi Poznań!!!!! Cały świat przeciwko temu klubowi!! FIFA, UEFA, VAR, PZPN, Ekstraklasa, Polskie Kolegium Sędziów, kler i kto wie kto jeszcze....
  Rany, ale w tym śmiesznym miasteczku niedaleko pierwszej polskiej stolicy mają zryte umysły...

 • Kwadri lubi Komentarz

  Prawda nie może nikogo obrazić dlatego moje komentarze nie są usuwane natomiast Twoje są kasowane notorycznie. Pewnie dlatego że nie było Cię stać na ukończenie jakiejś poważnej szkoły a o Uniwersytecie Warszawskim mogłeś tylko pomarzyć. Tymczasem Legia Warszawa idzie w swoim marszu po Mistrzostwo Polski i nic nie jest wstanie Jej zatrzymać...I to Cię boli najbardziej biedaku... Haha

 • Kwadri lubi Komentarz

  Szalik wierność w wypadku Wisły to jakieś kpiny!!!

 • Kwadri lubi Komentarz

  Nie wierzę... ;D

 • Kwadri lubi Komentarz

  To obrazuje w jakim stanie obecnie jest ten klub. Gdyby nie "zdrada" Mączyńskiego, to dzisiejszy dochód Wisły z dnia meczowego zgarniałby komornik :)

 • Kwadri lubi Komentarz

  Pikey czytam od pewnego czasu twoje komentarze jak i innych zagorzalych kibiców lecha i stwierdzam ze nadajecie sie do tarcia chrzanu.od dawien dawna wiadomo ze każdy ma w sercu swoja drużynę i pójdzie za nią w ciemno.ale wy?jesteście internetowymi napinaczami i chodzi mi tu tez o kibiców przeciwnej drużyny jak białe legiony czy te 1992.napinacie sie ale jakby doszlo co do czego to wrotki jako pierwsi byście dawali.jestem starym fanatykiem mojej ukochanej drużyny rodzona pyra i nienawidzę legii,Lechii,wisly i wszystkich którzy maja z nami kose ale szacunek należy sie wszystkim kibicom którzy oddają serce i zdrowie za swój klub a co najważniejsze wierzą!i to powinno was uświadomić ze oprócz kibiców wisly którzy nie maja honoru udowodnili to nie raz w przeszlosci(sprzęt,przykład?2004 r grabiszynska wroclaw zginął mój ziomek mariusz(arka)niech bóg cie na w opiece.szacunek należy sie wszystkim kibicom chyba ze są szmatami i napinaczami srajacymi pod siebie w realu.mistrza zdobędzie druzyna ktora w tym momencie jest najlepiej dysponowana.miedzy lechia,Lechem a legia niema prawie żadnej różnicy są tak samo silne a jaga zwykly przypadek poprostu inne drużyny daly jej nadzieje nie otrzebnie

 • Kwadri lubi Komentarz

  Ciekawe gdzie teraz ci wszyscy komentujący, którzy wieszczyli Legii 6 porażek, 0 strzelonych bramek i dwucyfrowe porażki? Pewnie nawet słowa nie bekną. Aż kusi żeby powrzucać tutaj screeny z niektórymi komentarzami.

 • Kwadri lubi Komentarz

  Swoją drogą to kolejny dobry krok polskiej piłki.
  Oby jeszcze Lecha i Lechie bylo stać w sezonie 16/17 na cos w Europie.
  Oczywiście najpierw zwlaszcza Lech musi wywalczyć awans do pucharów.

 • Kwadri lubi Komentarz

  Piękny mecz. Legia pokazała, że potrafi grać. Obie drużyny pokazały "prawdziwą" piłkę!

 • Kwadri lubi Komentarz

  On wszystko wie ! wie jak ma przegrac nawet ! Mistrz trenerski ! Białystok i Białoruś !

 • Kwadri lubi Komentarz

  Po pierwsze, polecam maść na ból d... Po drugie, nie wiem co to są słoiki. My w Warszawie nazywamy tak przyjezdnych np. z Poznania wożących w weekendy weki w tę i nazad. Po trzecie, najlepsze jest jednak to, że przeliczając budzet na liczbę zdobytych punków, Legia w zeszłym sezonie wydała tyle samo co Górnik "nigdy nie spadnie" Zabrze.

 • Kwadri lubi Komentarz

  Przygadał kocioł garnkowi.
  Górnicze etaty dla zawodników , ze wszystkimi przywilejami.
  ODRÓBKA WOJSKA na kopalni !
  Nie chcę cię pogrążąć ciulu z klubu chlubiącego "niemiecki Śląsk" , dlatego poprzestanę na tym co napisałem.

 • Kwadri lubi Komentarz

  Ale ustawka. Jeżeli stadion jest zamknięty dla kibiców to powinno to dotyczyć wszystkich.

 • Kwadri lubi Komentarz

  skoro stadion ma być zamknięty , wejściówki dostanie zaledwie 200 fanów realu to z jakiego tłumu mają się NIE wyróżniać że zaleca się nie zakładanie koszulek klubowych? Jak te 200 osób ma się NIE wyróżniać na pustym stadionie?

 • Kwadri lubi Komentarz

  Co robi PZPN w obronie normalnych kibiców, Obywateli Polski, przecież nie każdy Polak jest kibolem i ma swoje prawa na równi z kibicami Realu Madryt, czy może są lepsi i gorsi Obywatele w UE.

 • Kwadri lubi Komentarz

  No i po co tak pisać? Wprawdzie Legia dostała w prezencie od sędziego 2 punkty w meczu z Lechem, ale do tej pory w tym sezonie straciła kilka punktów na sędziowskich omyłkach.

 • Kwadri lubi Komentarz

  Niech jeszcze Marciniak przeprosi za karnego z kapelusza i po temacie.

 • Kwadri lubi Komentarz

  Taa , ... tak w ogóle , to nie ogldaj ŻADNEGO meczu do końca SEZONU.
  Wszystko jest ustawione , ... jak chcesz podam ci wyniki .
  Wyślij sms ma nr. 700 ...... , hjahhahaha :)

 • Kwadri lubi Komentarz

  jaki gol ze spalonego? Broź uderzył na bramkę, a Hama jedynie dobił po tym jak bramkarz wypluł piłkę przed siebie wprost pod nogi Hamalainena. dlaczego, stańczyk parówo, nie napiszesz nic o symulce w polu karnym Legii i karnym z kapelusza ty poznańska gnido! od kiedy wyjście do dobitki stojąc w linii z przedostatnim graczem jest spalonym! tak właśnie takie gnidy jak stańczyk robią wodę debilom z wp

 • Kwadri lubi Komentarz

  Widzę, że jesteś negatywnie nastawiony do całego ruchu kibicowskiego. Coś Cię złego spotkało ze strony tej "patologii" czy to tylko uprzedzenia?