D-W-R - lubi

 • D-W-R lubi Komentarz

  Od dłuższego czasu muszę pochwalić decyzję Chomskiego o zastosowaniu w porę rezerw taktycznych. Przez ostatnie lata robił to zazwyczaj jak już było pozamiatane z wynikiem. Dziś pełne uznanie za szybką i trafną decyzję. Myślę że to był moment że uratowaliśmy wynik i mecz. Było już bardzo ciepło. Mimo wszystko Vaculik był dziś jakiś dziwny. Dla Pytlewskiego będę wnioskował o stworzenie trzeciej ligi bo na drugą jest za cienki. To była kompromitacja pokazywać takiego zawodnika w Ekstralidze.On walczył z prawem grawitacji a nie z przeciwnikiem. Karczmarz mimo że przywiózł 5:1 z Szymonem w jednym biegu , moim zdaniem nie nadaje się do walki w Ekstra. W biegu z Jasińskim najpierw hamował przed przeciwnikami, a potem zajeżdżał drogę Jasińskiemu który się napędzał po dużej. Ogólnie mecz wygrany, ale wielu kibiców dzisiaj chyba biegało do apteczki po Relanium.

 • D-W-R lubi Komentarz

  Najpierw się na niego wkurzyłem, ale odbudował mój szacunek za uznanie swojego błędu z Vaculikiem. Niestety, jego upór w ocenie sytuacji z Karczmarzem powodują, że poważnie się zastanawiam czy on ma wszystko w porządku poukładane. Unia ewidentnie ma kłopot, jeśli kapitanem jest taki niezrównoważony gość.

 • D-W-R lubi Komentarz

  Nie wiem dlaczego sedzia tak dlugo analizowal powtorki ?? przeciez sytuacja byla jednoznaczna, Neymar wszedl pod Karczmarza i go zahaczyl , wyprzedzanie powinno byc perfekcyjne bez wplywu na zawodnika wyprzedzanego.dla mnie decyzja sluszna w 100%

 • D-W-R lubi Komentarz

  Pawlicki oprócz Kolodzieja zdecydowanie położył ten mecz Unii Leszno .
  To był świadomy faul na Karczmarzu i powinien dostać za to najmniej żółtą kartkę
  To nie bar w knajpie ...

 • D-W-R lubi Komentarz

  Leszno bez Smektały i Kubery na pozycji juniorów to nie to samo Leszno. Kiedy seniorzy zawodzili to zawsze chłopaki stawali na wysokości zadania. Po drugie, to nawet teraz Unia woli najemników niż swoich wychowanków, z których by mieli pociechę na dłuuuuuuugie lata. W tym roku o złocie nie ma mowy. Takie mam skromne zdanie :)

 • D-W-R lubi Komentarz

  No trochę się sędzia nie popisał bo pan Pawlicki powinien mecz zakończyć po 3 starcie z czerwoną kartkay....polowały nie na punkty a bardziej kości rywali

 • D-W-R lubi Komentarz

  To była prawdziwa świąteczna uczta!!! Wspaniałe widowisko i udany rewanż za finał.
  Zmarzlik chyba jeździ w innej lidze. Kosmita.
  Hybryda po utracie dwóch głów w postaci Smyka i Domina już nie taka galaktyczna.
  Stal dziś była drużyną kompletną, a juniorzy zdobyli cenne punkty.
  Liga zapowiada się mega ciekawie.
  ps.Było się śmiać i obrażać Tomka Golloba za remis. MISTRZ i tak łagodnie potraktował Unię:)))

 • D-W-R lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • D-W-R lubi Komentarz

  Co BYCZKI.... Kubery brakło?

 • D-W-R lubi Komentarz

  Redaktorze, a kto dobił Twój kochany Falubaz. Stal to przynajmniej zdobyła "srebro", a twojemu klubowi co pozostało. Kontuzje z zielonogórskiego toru. Gorzów to może wiele stracił poprzez chorobę trenerów, którzy nie mogli kierować w czasie meczy finałowych. Ta Stal i jej wyniki bolą redaktora Borka i niektórych kibiców zielonogórskich, ale to ma boleć.

 • D-W-R lubi Komentarz

  Unia najsilniejsza w tym sezonie i w ostatnich kilku , ale obiektywnie moim zdaniem wykluczenie Bartka to pomyłka , od początku jechał z przodu i dyktował tor jazdy Jaimon powinien zamknąć gaz , pierwszy łuk , bieg do powtórzenia . Gdy by to było kolejne okrążenie i Bartek by atakował to ok ale pierwszy łuk jechał pierwszy wynosił się nie znalazłenm nic do jego wykluczenia.

 • D-W-R lubi Komentarz

  Pludra ze średnią 3,0 najskuteczniejszym zawodnikiem ligii :P

 • D-W-R lubi Komentarz

  Gratulacje dla drużyny Stali Gorzów za to z jakiego dołka po pierwszej części sezonu zrobili comeback po prostu chapeau bas i gratulacje dla kibiców Stali. A co do Unii szkoda, że Domin i prawdopodobnie Smyk odejdą ale i tak mamy 4 mocnych seniorów na ten moment i patrząc na to jak dzisiaj Pludra się pokazał i to jak progresuje Damian Ratajczak jestem pełen optymizmu co do następnego sezonu. Dobrej nocy wszystkim kibicom.

 • D-W-R lubi Komentarz

  Lekcja pokory dla Grzyba i Komarnickiego, a dla zespołu z Gorzowa gratulacje za wyciągniecie maksa z tego sezonu! Brawa dla Leszna za obronę tytułu!

 • D-W-R lubi Komentarz

  Czy ktoś upierdzieli w najbliższym czasie łeb tej hydrze?:)))
  Dziś znowu zniosła kolejne jaja w postaci Pludry,a jest jeszcze utalentowany Ratajczak.
  Gratulacje Unia,kolejny tytuł zdobyty zasłużenie.

 • D-W-R lubi Komentarz

  BRAWO UNIA BRAWO STAL za wspaniałe widowisko godne finału.

 • D-W-R lubi Komentarz

  Ale widać,że 99% piszących tu fanów wykastrowanego byka to kretyni. Porównując początek i koniec sezonu , kwoty wydanej na zawodników, to ten srebrny medal jest dużo cenniejszy niż ten tombak wykopany spod torowego betonu.

 • D-W-R lubi Komentarz

  Tor jest równy dla wszystkich i kropka. A jak ofermy z Wrocławia czy już ubezpieczjący się z Leszna nie potrafią jeździć , to trudno. A kto jak nie Sparta ostatnio dostała po dupie za spreparowanie toru? Czyżby amnezja u hipokrytów?

 • D-W-R lubi Komentarz

  Wszystkim malkontentom, szukającym usprawiedliwienia zajmowanego miejsca (w tabeli/w rozgrywkach) swoich ulubionych drużyn, życzyłbym szczerego uderzenia się, w pierwszej kolejności, w piersi własnych klubów, a dopiero później w Stali. Unia jest zdecydowanym faworytem, a Stal może pojechać na luzie, mając już teraz zapewnione srebro. Przed rozpoczęciem sezonu, chyba większość kibiców swoich drużyn, srebro przyjęliby w ciemno na koniec sezonu, jako sukces. Stal, jeszcze 2 miesiące temu, spisywana była na spadek. Chyba żaden, mieniący się znawcą "czarnego sportu" kibic, przynajmniej w duchu przyznaje, że Stal w tym sezonie dokonała, niemal niemożliwego. Pozdrawiam wszystkich kibiców, z pewnym naciskiem, na tych trzeźwo myślących.

 • D-W-R lubi Komentarz

  Zdrowia Niels i Tai. Reszta tego pieprzenia i wyzywania w komentarzach nie ma sensu.