Ostatnie akcje użytkownika

• pawka napisał/a komentarz do Artur Gronek: Pokazaliśmy szerokość naszej ławki

Czyżbyś miał problem ze sobą? Nie wiem co Cię tak drażni. Może potrzebujesz pomocy?

• pawka lubi Komentarz

Mówiłem ze gdyby nie 20 pkt przewaga Stelmetu w pierwszym meczu po 3 kwarcie Stelmet nigdy by sobie nie dał nawrzucac 38pkt w kwarcie, dziś po 3 kw było +4 i potem odjazd mistrzów a teraz wyjazd do Ostrowa do sali gimnastycznej

Dobry mecz. Zastal wreszcie twardo bronil a to co wyczynial Moore... - chlopak juz dawno to pokazywal i fajnie ze sie rozwija. Widac bylo zeba w naszym zespole i charakter. Chcieli chyba zatrzec to zle wrazenie z ostatniego meczu gdzie tak roztrwolnili przewage.
    Nie wiem jak wy (pewnie co niektorzy krytykanci beda nieprzejednani) ale ja powoli doceniam prace Gronka. Wlasnie w seriach (P/O) widac jak dobrze odrabna (wraz z asystentami) lekcje i przygotowuje zawodnikow na najlepszych rywali. Dzisiaj Stal praktycznie pozbawiona wszystkich swoich atutow i moze wynik tego nie pokazuje to jednak dominacja Stelmetu w tym meczu chyba nie ulega watpliwosci.

Zajmij się może głuptaku swoimi cienasami i nie snuj tutaj spiskowych teorii dziejów. skoro nie potrafisz przełknąć, że zespół z Zielonej Góry wygrał. Ten sam problem masz trollu, który niby nie karmi trolli, z zespołem żużlowym z ZG. Jakaś obsesja ZG? A może kompleks?

Dla twojej informacji mecz oglądałem i powtórkę też polecam taki zabieg i tobie to nie będziesz się nakrecal i grzecznie przyznasz mi rację :)

Szkoda , że nie widzisz że Jakes mści się za sezon w którym go wyrzucili.
    Jak komentuje to zwasze przeciwko Stelmetowi

Pytasz kto rotuje składem?... Nooo...Gronek rotuje składem. I bardzo dobrze że to robi, bo to pozwoli nam zdobyć (po raz kolejny) Mistrza Polski

Kibic to osoba która wspiera swoją drużynę... Skoro nie jesteś kibicem Zastalu to może jednak lepiej byłoby abyś nie przychodził na mecze do CRSu. Nie musiłbyś oglądać "beztalencia" ściągnięte do Zastalu, no i nikt już więcej by z Ciebie w 4 kwarcie nie zakpił... Fajnie by dodatkowo było gdybyś obiecał sobie że nie będziesz również pisał komentów na SFach. No i nie łam danego sobie słowa, bo znów możesz żałować.

Wszyscy patrzą na Zastal (i Gronka) poprzez pryzmat ostatniego meczu. A Gronek, aby zdobyć mistrza Polski, musi wygrać ich jeszcze aż siedem (przy maksymalnie rozegranych dwunastu!!!) Dlatego od początku POff rotuje składem (i bardzo dobrze), gdyż mecze będą rozgrywane co drugi dzień!!!. Najbliższy w poniedziałek, potem środa, piątek i ewentualnie znów w poniedziałek. Owszem można było dobić w 4 kwarcie Stalówkę, tylko że wiązało się to z zostawieniem na parkiecie pierwszej piątki. Gronek rozpoczął 4 kwartę składem rezerwowym, aby dać odpocząć podstawowym zawodnikom. To wykorzystała Stal, która rzuciła 7 trójek!!! i wróciła do gry. Wejście w końcówce meczu pierwszej piątki uspokoiło grę i zakończyło ją zwycięstwem. Niestety, ale forumowi krytykanci znają zasady gry, ale nie rozumieją zasad taktyki (i bardzo lubią krytykować a nawet opluwać) Cóż. Całe szczęście że Zastal ma wielu prawdziwych kibiców i mimo beznadziejnej godziny rozgrywania meczu przyszli do CRSU kibicować swojej drużynie. Dodatkowo wielki szacun dla kibiców Stali za tak liczne przybycie i wspomaganie swojego zespołu.

Trójkę, to On wrzucił nie w pierwszym wejściu, tylko dopiero w którymś kolejnym, a wcześniej miał tylko jeden osobisty. Ale nie o punkty chodzi, tylko o pomysł na grę, a raczej jego brak. Hasło "wychowanek" zawsze najbardziej mnie bawiło - to jest profesjonalny sport, którego celem jest zdobycie tytułu. A więc szczególnie na tym etapie mają grać najlepsi, a nie sentymenty niektórych kibiców.

Szewc i Chanas,dziś pałali chyba chęcią zemsty do Stelmetu ? bo rzucali jak opętani a szczególnie Szewcu w Stelmecie jakoś nie potrafił grać na dobrym poziomie podobnie jak Chanas a tu proszę,chcieli coś udowodnić?.Szewcu 6 rzutów i wszystkie za 3,brawo.Kamil tak bardzo chciał coś udowodnić? że aż sam się wyeliminował z gry,nawet jego trener pokazał mu gest w jego niedorzeczność w grze,no i musiał zejść z parkietu.Mecz ogólnie na dobrym poziomie a zielonogórzanie jeśli będą nadal tak grać to można być spokojnym o finał.Ostatnia kwarta to popis eksperymentów trenerskich które o mały włos nie skończyły się kompromitacją.No ale kiedy nie robić takich rzeczy jak nie przy przewadze 22pkt?Liczą się wygrane a ta jest i z tego się cieszmy.U niektórych tu znów oczy p....dą zarosły i widzą ośmiu graczy w drużynie zielonogórskiej?ale niech im tam.Gratulacje dla zielonogórzan za wygraną i dla ostrowian za walkę do końca.Jednak oglądanie meczu na żywo w CRS to nie to samo co w tv-Polsat,zachęcam co niektórych może wyrobią sobie inne opinie w ocenie całokształtu i nie będą wymyślać własnych teorii.Osobiście siedzieliśmy z kibicami ostrowa obok siebie i była pełna kultura.Tak trzymać.

Po pierwsze Matczak mial za zadanie bronic Cartera i to robil. Grucha w obronie niestety nie dal by rady z Carterem. Po drugie Matczak po wejsciu rzucil ladna trojke wiec za co mial go zdejmowac Gronek - jak zawalil pozniej przez niepotrzebny faul to zszedl. Po trzecie jak Matczak nie gra to wtedy placz czemu wychowanek na lawie siedzi... Tak zle i tak niedobrze - nie dogodzisz placzkom :P

Stal wyszła na 4 kwartę totalnie na luzie. Grą na luzie zdobyli tyle punktów. Fakt, dużo z tych rzutów to były hurra optymistyczne rzuty za 3 i siedziały, może powinni cały mecz grać na luzie?

Sorry ale strasznie męczysz i muszę się zgodzić z tymi którzy mówią, że masz coś do Zielonej (masz prawo). Uważasz, ze stronniczość działa tylko w jedną (twoją stronę?). Co do komentatorów Muras nie zna zawodników i pieprzy od rzeczy a o skomplikowanych "relacjach" Zastal-Yankes litościwie nie wspomnę;] Niestety nie są wyrocznią i ten faul (Kelati-Chans) dobitnie o tym świadczy. Również odsyłam do powtórki. Poza tym skala problemów z którymi występujesz zobowiązuje Cię Obywatelu do zgłoszenia sprawy do prokuratury;] ZAWSZE są żale owszem Stalówka mocno nadgoniła ale zagrała jedną kwartę... nie ma co bić piany nikt nikomu kosza nie zasznurował a gra się 40min... o czym Dziki też często nie pamiętają. Dobrej nocy;)

Graty Stelmet, ale jak widać też macie swoje demony, które Was prześladują. Szacun dla Stali za walkę do końca, po trzeciej kwarcie byłem niemal pewien że została bezpowrotnie "stopiona", ale to jest właśnie urok play-off, do końca nie jesteś pewien co się wydarzy.
    I całość by była ok, gdyby nie jeden szczegół, wszyscy już napewno wiedzą o co mi chodzi. Nie wypowiadam się na temat pracy sędziów, ale nie sposób przejść obojętnie obok tego co się wydarzyło na nieco ponad 3 minuty przed końcem meczu. Tylko niech nikt się teraz nie unosi, bo dzisiaj byłem bezstronnym obserwatorem. Sytuacja gdzie wynik meczu powinien być, powtarzam powinien być "+ -" 5 a robi się dzięki sędziemu "+ -" 10 jest dla mnie chora. Nikogo tu nie oskarżam o stronniczość, chcę jedynie kolejny raz zwrócić uwagę jaki jest żenująco niski poziom sędziowania w PLK! Nie twierdzę że Stelmet by nie dowiózł zwycięstwa do końca, a Stal by wygrała, jednak ta decyzja w pewnym stopniu wypaczyła wynik meczu.
    A teraz z innej beczki, Muras wypad ze stanowiska komentatorskiego, bo robisz prawdziwą krzywdę prawdziwym komentatorom! Włodarze Polsatu, czy naprawdę w Polsce nie ma lepszych ludzi do tej pracy? "Jankes" sam by lepiej ogarnął tę transmisję, więc proszę nie róbcie przez takiego człowieka ze sportu cyrku, niech pozostanie przy swoich wywiadach, które zręsztą też nie najlepiej mu wychodzą. Normalnie "facet-porażka"!

Doskonały mecz w wykonaniu Stelmetu ! Bardzo dobra gra i skuteczność - każda kwarta powyżej 20 pkt. Stal widać , że się pogubiła i tylko szalona 4 kwarta z 7 trafionymi trójkami i doskonałej passie Szewczyka ( 6/6 za trzy) mieli szansę dojść Stelmet ale Mistrz jest jeden! Następny mecz z 13 trójkami i 50 % skutecznością się już nie zdarzy. Podobnie jak w zeszłym roku - Rosa walczyła w 1 meczu a potem było 4-0.

Jak byś miał troszkę obiektywizmu , to dałbyś sobie spokój ! Sędziowie dwoma błędnymi decyzjami nie zmieniliby wyniku meczu ! Jeżeli znasz ten sport , to powinieneś bardziej racjonalnie spojrzeć na całość ! Nienawidzisz Zielonej ...i tu tkwi problem Twoich komentarzy !!!! Kibice Ostrowa nie maja takich problemów jak Ty !

Dokładnie tak było... Kelati oczy wiście, że chwycił za koszulkę Chanasa wszyscy to widzieli... tylko NAJPIERW co było widać z innej kamery przytrzymał rękę Thomasa... dokładnie TAK BYŁO... a, że nieżyczliwych sporo to mantrują o kupionych meczach... i widzą TO co chcą zobaczyć. Oczy wiście, że Stelmet kupuje mecze... było zapłacone za +20 a skończyło się na +6... uważam, że sędziowie powinni zwrócić nadpłaconą kasę;]]]

Brawo Stelmet. Niezły gong w trzeciej kwarcie i rywal był na deskach. Zapowiadało się na deklasację. Jednak pozwoliliscie mu wstać. A Stal...ma regularnie poważne przestoje. Żeby coś ugrać z ZG potrzebna stabilniejsza gra. Stać ich-

Było sporo błędów sędziów (chociaż wstrzymuję się z oceną, bo kibic widzi tylko faule drużyny przeciwnej), ale akurat w tym przypadku Hanas nieco wcześniej faulował niż Kelati. Jeśli się dobrze nie widzi całej akcji od początku, trudno o obiektywną ocenę.

A największy pech, że twoje frustracje i żale nie są w stanie nic zmienić :D nic, a nic! Dosłownie nic :D Brawo dla Ostrowa za dobry mecz - emocje i walkę. Stelmet pokazał dziś siłę! Szkoda tylko tej dekoncentracji w IV kwarcie. Ale Stal zagrała świetnie na koniec. 6/6 Szewca - respekt!

Może zamiast ukazywać swój ból pupki na forum publicznym, to chociaż wypiszesz akcje w których sędzia wręcz ukatrupił duch zespołu Stali? Po za akcją z Chanasem, gdzie zresztą on także zrobił przewinienie trzymając obie łapy na Kelati'm to nie zauważyłem rażących błędów sędziów. W powyższym co najwyżej powinien być odgwizdany faul w obie strony. Zamiast cieszyć się z widowiska to już "wielcy znawcy" muszą swoim jadem zawiści, pluć na około.

Czym chcesz błysnąć ? Wiedza o sporcie = 0 ! Nienawiść do Zielonej Góry = 10 ( skala od 0 do 10 ) ! Powiedz jakiej nagrody oczekujesz za maksymalny wynik ???

Kolejny co oglądał powtórkę sprzed roku a szkoda bo meczyk na żywo na Polsacie sport leciał :)

No tak ! twoja inteligencja i błyskotliwość ...wręcz poraża ! Twój problem jest tylko jeden ! PSYCHOLOG !

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.