Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • pawka napisał/a komentarz do Minister sportu podziękował Justynie Kowalczyk: "Pięknie walczyła Pani dla Polski"

  To wspaniale że podziękował, ale niech się weźmie do roboty, zrobi porządek w związku a potem dorzuci parę baniek na ten egalitarny sport, bo drugiej takiej dziewczyny w biegach długo nie będzie. Brakuje Infrastruktury, pieniędzy na szkolenia młodzieży, wsparcia dla zawodowców. Zwalnia się fachowców od szkolenia. Minister podziękował jej jakby się z nią żegnał.

 • pawka lubi Komentarz

  NO cóż jeżeli wyjazdy na olimpiadę traktuje się jako rekreacyjno towarzyskie,trudno wtedy wymagać od sportowców, działaczy wyników.
  Wyznacznikiem w ocenie oprócz medali powinno być osiągnięcie założonego minimum jak w kwalifikacjach.

 • pawka lubi Komentarz

  I już Justyna zaczęła ciekawie mówić.

 • pawka lubi Komentarz

  Ha! Jedna rozmowa a już widać od razu dwie rzeczy, które obrazują nasze realia w sportach zimowych (ale nie tylko!) oraz polską niemoc i bidę, która jest za Justyną.
  "Polska filozofia" i dobry trener, którego "wykolegowano".
  A więc polskie dziadostwo, układziki, zawiści i sitwy dalej mają się dobrze a działacze sobie nigdy krzywdy nie zrobią. Polska filozofia zaś wygląda tak: nie damy pieniędzy na to i tamto, bo przecież ich "nie mamy". A te co mamy musimy wydać na "nasze bieżące potrzeby" (czytaj- koszty posiadania działaczy i innych pasożytów poprzyklejanych do sportu po znajomości). Dlatego na sportowców już nie wystarczy. A dodatkowe pieniądze? A po co się starać o sponsorów i zwiększać popularność niektórych dyscyplin, skoro to tylko nadmiar pracy i dodatkowe wydatki? O wiele lepiej jest zadowolić się tym co mamy, skasować od tych co jeszcze do nas przychodzą forsę i żyć w przekonaniu, że jakoś to będzie. A co dalej? A dalej będziem narzekać, bo jak to zawsze bywa- "mądry Polak po szkodzie" , a poza tym - zawsze jakiś "ktoś" coś powinien zrobić, ale nie my....
  I TAK TO WŁASNIE WYGLĄDA. Ale bezmyślne Polactwo woli pluć na sportowca niż na działacza, pasożyta, który wszystko hamuje, choć ma spore możliwości i to on powinien to ciągnąć w górę, a nie harujący już i tak dość sportowiec. Sportowiec jest od trenowania i startowania w zawodach a nie od marketingu, reklamy dyscypliny i tworzenia oraz realizacji programu rozwoju sportu. Nie jest też od dbania o infrastrukturę i zaplecze. No ale jak ma nie mieć nic i nigdzie nie jechać, to woli sam potem wiele załatwiać, albo pożyczać sprzęt.
  Tak więc u nas, nie dość, że się nie rozwija to wszystko jak powinno, to jeszcze często jest tak, że jakiś durny działacz prędzej komuś powie NIE i będzie robił problemy, niż pomoże i wesprze zapalonego, ambitnego sportowca. Wiecie ilu młodych i zdolnych się przez to już zmarnowało? Potem się dziwimy, że jest awantura o to kto ma wyjechać na igrzyska- ten co zajmował 59 miejsce w PŚ, czy ten co ostatnio zajął prawie 58... A tymczasem awantura powinna być o brak wsparcia ze strony związków i ich niegospodarność! Siedzenie na dupach i nierozwijanie niczego poza własnymi korzyściami.

 • pawka lubi Komentarz

  goła prawda tylko, że prezes PZN i jego otoczenie mają się dobrze....samopoczucie OK tylko, że wyników i perspektyw brak. Skoczkowie nieco osłodzili ale i tak mogło być lepiej i chyba sami czują, że nieco zawiedli albo wszystko nie ułożyło się szczęśliwie:) Zapomnieć o hurra....optymizmie i wziąć się do dobrej merytorycznej pracy i wyszukiwaniem talentów w dużym narodzie włącznie:)
  Łyżwiarze też...mają krytą oczekiwaną całoroczną hale a wyniki dołują:(
  Personalne gierki zostawić politykom:(

 • pawka lubi Komentarz

  Minister z PIS nie daje rady.

 • pawka lubi Komentarz

  Wystarczy życzyć sukcesów, bez tych uszczypliwości.

 • pawka lubi Komentarz

  W 2013 roku po słabych IO Polaków w Londynie, ówczesna pani minister sportu Mucha wymyśliła dyscypliny priorytetowe, ktire są szansami Polski na medale, dostaną lepsze finansowanie i w ogóle będzie super. 5 lat później historia zatoczyła koło. A ja się pytam, po co Polsce te medale? To coś nam daje? Cis na tym zarabiamy? Płacić średnio 1,3 mln zł na olimpijczyka i co z tego mamy? Uważam że jeżeli już państwo ma się zajmować finansowaniem sportu to tylko w szkołach i na uniwersytetach (Jak w USA), a seniorzy jako zawodowcy byliby wywoływanie przez prywatne związki sportowe zarządzane przez menedżerów szukających sponsorów: jest wynik- są pieniądze i starty, nie ma wyniku albo jedzie taki na olimpiadę i gubi maskę albo mu pogoda nie pasuje czy śnieg za twardy- do widzenia! Sama likwidacja ministerstwa sportu i zwolnienie tych wszystkich urzędników i działaczy- najgorszy rak sportu- i włączenie zadań tego ministerstwa do ministerstwa edukacji to oszczędność prawie 350 mln zł! Tu są pieniądze na szkolenie młodzieży

 • pawka lubi Komentarz

  A ja poproszę o wyjaśnienie ilu działaczy pojechało do Korei?

 • pawka napisał/a komentarz do Pjongczang 2018. Polska jak Holandia? Trzeba skupić się na konkretnych dyscyplinach

  Bzdury. Holandia to tak dobry przykład jak Norwegia i biegi, albo kraje alpejskie w narciarstwie zjazdowym i dowolnym. Medale nie wynikają z dofinansowania z ministerstwa które wymyśli nam sport medalodajny. Nie mamy sukcesów bo marnujemy talenty które tylko dzięki zaangażowaniu i pasji ktoś rozwija. Norwegowie masowo biegają na nartach nawet po zakupy a Holendrzy jak żaden inny naród jeżdżą na łyżwach po zamarzniętych kanałach i bajorach.. Można by wywnioskować że Polacy w wolnych chwilach skaczą sobie ze skoczni albo biegają z karabinami. A Justyna nie ma gdzie biegać jak przyjedzie do Polski na święta. Podstawą sukcesów jest masowość sportu a z tego wyławia się talenty. Potem jest sport zawodowy i komercyjne go opakowanie. Widzieliście ile ludzi w mrozie przychodzi na biathlon w Niemczech? Tyle co na naszych skokach w Zakopanem. Z tego się robi sukcesy a nie z pomysłów jakiegoś przypadkowego ministra. I dziwię się Wam kibice że chcecie popierać takie pomysły jakby żywcem wyjęte z socjalistycznej gospodarki rozdzielczej.

 • pawka napisał/a komentarz do Szymon Szewczyk pod okiem specjalistów. Igor Milicić: Zapłaciliśmy za wysoką cenę

  Szymon wracaj jak najszybciej do zdrowia. Ty nigdy nie pękasz. Tym razem też nie odpuszczaj. Trzymam za Ciebie kciuki.

 • pawka lubi Komentarz

  Siemasz typowy hejterku, co konto założył kilka godzin wcześniej, tylko po to żeby z d.py strzelać...
  Wbij sobie do makówy, że póki grasz przeciwko drugiemu człowiekowi, zawsze masz szansę wygrać! Nie ma więc tu żadnej napinki, a jedynie czysty fakt!

 • pawka lubi Komentarz

  A kto pokonał Besiktas, Avellino, Nanterre i Ostende?...Koszalin????????????????

 • pawka lubi Komentarz

  Polska to taki piękny kraj tylko ludzie popierd...
  Artykuł o Stelmecie i komentarze kipiące zazdrością i pychą. Zastanówcie się ludzie nad sobą!

 • pawka napisał/a komentarz do Stelmet Enea BC poznał rywala w 1/8 finału Ligi Mistrzów!

  No i super!!! Każdy zespół z tych trzech był bardzo mocny, ale Monaco jest chyba najsilniejsze. Jak spadać to z wysokiego konia. Co za różnica kto nas wyeliminuje. Ale za to jak wygrywać to z najlepszymi. Może nas zlekceważą jak my AZS?
  A karneciarze mają wejście za free-ko i siedzą na swoich najlepszych miejscach.

 • pawka lubi Komentarz

  rozwalimy ich :)

 • pawka lubi Komentarz

  I taki optymizm mi się podoba:) Trochę nieracjonalny, ale tak powinni myśleć kibice

 • pawka lubi Komentarz

  razem z JJ jedziemy !!! będziemy zajadać świeże ośmiorniczki nad zatoka i popijać najlepszym winkiem!

 • pawka lubi Komentarz

  I poco ten Fernandez skoro nie gra!!! Dramatyczny Florens juz dawno powinien zmienic Klub i Koszar, ktory zbliza sie z forma do najgorszych!!! Juz wiemy dlaczego Litwina nie było w kadrze swojego kraju!!! I Urlep!!! Jakis taki mało aktywny, nie trafia ze zmianami, nie motywuje, szybko sie poddaje i przywiazany do nazwisk. A Matczak, Markowicz i Fernandez siedzą na ławce i ....!!??

 • pawka lubi Komentarz

  Zenujacy wystep. Bez ambicji, bez polotu. Znowu jak team wzajemnej adoracji. Moze to nie Gronka trzeba było wymienic. Moze kilku graczy??? Wrocił stary, z poczatku sezonu Zastal!!!!

 • pawka lubi Komentarz

  Po primo pierwsze graty AZS bo się wam chciało i to wzięliście, po primo drugie wstyd i siara Dziki. 1kw to Dziki chyba ze szmatą w rurze wydechowej jechały;] To jakieś zielone ludziki udające koszykarzy. Rozumiem, że chce się zarobić i nie narobić... aleee ludzie TO oglądają i wypada mieć przynajmniej do nich szacunek jeżeli nie macie do swojej roboty. Oczy bolą patrząc na te produkcje. Ta porażka w pełni zasłużona bo waniało nią przez cały mecz. I dziwi postawa Trenera. Ponoć do Koszalina w piątek pojechali a grali jakby dopiero co dopchali ten autobus. 50pkt! do szatni? A gdzie zbiórki o obronę to chyba nie wypada pytać. I już nie marudźcie, że się na Was spinają bo nic w tym dziwnego. Za to dziwna jest postawa MP (ciągle aktualnego). Nie chcę po nazwiskach... ale to co pod koszem nasi wyprawiali to woła o pomstę do nieba;] O sędziach albo dobrze albo wcale... więc wcale;] Ten nasz zaciąg to niech solo Murićia (przechwyt i sam na sam z koszem) mówi wszystko. Z tego Olka Espańca to raczej nic nie będzie (jakoś nie przekonuje mnie ta Osoba)... chuda gra. Gość totalnie nic nie wnosi. Dla mnie Florek może to robić... chyba lepiej mu to wychodzi. Żali to by można wiele wylać do wielu. Wstyd za dziś... to nie przystoi MP taką manianę odstawiać. Jednak Nymburk to nie był wypadek... Dziki są w dołku... co widać, słychać i czuć;] Oby do PP odnalazły to co zgubiły. Duże rozczarowanie.

 • pawka napisał/a komentarz do Janusz Jasiński: Zasłużyliśmy na awans

  I po co ten zawistny jad? Jasiński zrobił bardzo dużo aby zdobyć fazę pucharową w Europie więc po co ta szydera. Lepiej aby pozostałe nasze kluby brały przykład z takiego zaangażowania zielonogórskich działaczy.

 • pawka lubi Komentarz

  Tanaka i Ryba.. nie wypisujcie takich głupich, uszczypliwych komentarzy bo przez to zachowujecie sie gorzej od węza,jak zazdrosnicy.. Ja tez ich nie daze sympatią, ale kibicowalem im, zeby awansowali. Ciesze sie z tego,ponieważ to aktualnie jedyny Polski klub grający na arenie międzynarodowej. Ten awans do 16stki to dobra wiadomość dla calej naszej ligi. Mają swoje 5 minut i niech sie cieszą. Miejcie troszke klasy i nie dogryzajcie im jak nie ma powodu.. Zasluzyli na ten awans.

 • pawka lubi Komentarz

  Rzecz normalna w sporcie, w każdej dyscyplinie, że jak idzie to jest cała rzesza kibiców sukcesu, a jak nie idzie, to na trybunach zostają tylko najwierniejsi. Czyżby we Włocławku było inaczej?

 • pawka lubi Komentarz

  Jaka waga rozgrywek, tyle osób. Stelmet przyzwyczaił kibiców do walki o nieco inne cele.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.