Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • JK lubi Komentarz

  za to z ciebie jest Kibic... troszkę Historii się kłania

 • JK lubi Komentarz

  Widzisz jak ciebie oszukiwali Z z białym tłem powstała w 2003 roku tylko w celach marketingowych. Prawdziwy herb to Z na złotym tle przejdź się na Zawisze to w archiwum jest mnóstwo zdjęć z tym herbem. Sam Andrzej Brończyk nosił dres z tym herbem. Herb powstał 1946 roku ! A wy nosicie ciuchu z podrabianym herbem i z błędną datą. W 1946 roku nie było takiego herbu ( Z na białym tle).. Całe życie w kłamstwie :)

 • JK lubi Komentarz

  No i gdzie na koszulkach masz herb Z na białym tle ? Jak w latach 90 nawet o nim nie słyszano...

 • JK lubi Komentarz

  Nie jesteś prawdziwym kibicem Zawiszy jeśli twierdzisz że bydgoski klub nie miał Z na złotym tle. Ucz się historii !

  We wspomnieniach założycieli WKS Zawisza nie zachowały się szczegóły dotyczące klubowego logo. Ogólne informacje mówią, ze jest nim tarcza w klubowych barwach, niebieskiej i czarnej z czarną literą „Z” na z złotym tle. Wiadomo jedynie, że kolor niebieski w klubowych barwach pochodzi od baretki orderu Virtuti Militari natomiast czarny od barw rodowych patrona klubu, Zawiszy Czarnego, herbu Sulima. Warto w tym miejscu nadmienić, że w herbie Sulima widnieją elementy złote, stąd zapewne pochodzenie tego koloru w herbie Zawiszy. Bardzo krótko zawiszanie grali w swoich tradycyjnych barwach, już pod koniec lat 40-tych w związku ze zmianami w organizacji polskiego sportu, kluby zaczęły przyjmować nazwy oraz barwy zrzeszeń, do których „przydzieliły” ich ówczesne władze. Zawisza początkowo występował pod nazwą Legia a od 1950 roku pod nazwą OWKS Bydgoszcz przyjmując „resortowe” barwy zielono-biało-czerwone . W zgromadzonym archiwum zdjęciowym nie zachowały się zdjęcia prezentujące logo Legii Bydgoszcz, na fotografii obok prezentujemy natomiast przekazane przez Ryszarda Stremela oryginalne logo OWKS-u, które widniało na klubowych dresach w 1953 roku. Pod koniec 1954 roku zmieniono nazwę klubu na CWKS Bydgoszcz, a literę „O” w logo zastąpiono literą „C”

  W połowie 1957 roku Zawisza wrócił do swojej tradycyjnej nazwy ale pozostał przy barwach zielono-biało-czerwonych. Od tego momentu klub zaczął używać herbu przedstawiającego tarczę w kolorze zielonym z przechodzącą ukośnie biało-czerwoną wsięgą i czarną literą „Z” na złotym tle. W 1976 roku, na 30i-lecie klubu postanowiono powrócić do tradycyjnych barw oraz logo z 1946 roku, których to WKS Zawisza używał aż do likwidacji w 2006 roku.

  Stowarzyszenia Piłkarskie Zawisza rozpoczęło swoją działalność w 2003 roku prowadząc początkowo na mocy stosownej umowy zespół seniorów Zawiszy oraz dwie drużyny młodzieżowe. W związku z tym, że istniał jeszcze WKS Zawisza postanowiono, że dla odróżnienia obydwu podmiotów Stowarzyszenia będzie używać logo Zawiszy z tłem białym. Miało to swoje uzasadnienie marketingowe, nie bez znaczenia był również fakt, że klubowe dresy od wielu lat łączyły barwy niiebiesko-czarne z kolorem białym. W roku 2006 Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza w związku z likwidacją Sekcji Piłki Nożnej a z czasem całego Wojskowego Klubu Sportowego Zawisza przejęło cały dorobek Sekcji, tradycje sięgające 1946 roku a także uzyskało prawa do używania nazwy oraz logo Zawiszy, którym jest tarcza w barwach niebiesko-czarnych z czarną literą „Z” na złotym tle. Minął ponad rok od momentu likwidacji WKS Zawisza, brak zatem podstawowego argumentu uzasadniającego dalsze używanie przez Stowarzyszenie Piłkarskie Zawisza podrabianego herbu z białym tłem.

 • JK lubi Komentarz

  Jak dla mnie to Panowie zrobili sobie po prostu wycieczke... tam bedzie wielu innych przedstawicieli klubów z dużo bardziej grubymi portfelami... Więc albo MKS ma olbrzymi budżet w co wątpię albo Panowie z kasy klubowej pojechali na wycieczke... obstawiam, że nie przywiozą żadnego zawodnika albo takiego którego żaden poważny klub nie chciał...

 • JK lubi Komentarz

  bo to zestawienie piłkarzy, a nie piłkarek

 • JK lubi Komentarz

  No nie. Znów zaczynacie te swoje analizy?!
  Przeciez co roku jest to samo, mało co się wam sprawdza. W przyszłym sezonie proponuje zacząć typować już po 1 kolejce.

  Edit: I przecież nikt nie spada bezpośrednio w tym sezonie, także poprawcie ten wasz ostatni akapit.

 • JK lubi Komentarz

  Ta sama śpiewka od kilku (7) lat... :D

 • JK lubi Komentarz

  to jest właśnie róznica pomiędzy cr7 a messim - messi ciagnie drużynę i strzela piękne bramki w najważniejszych meczach z trudnymi rywalami... ronaldo strzela z metra ogórkom w meczach o nic... dzisiejsze mecze to dobitnie pokazują

 • JK lubi Komentarz

  Maczet nie zabieramy, za to każdy obowiązkowo po 2 latarki przywiezie.

 • JK lubi Komentarz

  A ja myślę, że nie myślisz. Przy takim gwizdaniu jak w dzisiejszej NBA, Jordan legitymowałby się średnią punktową grubo powyżej 40 pkt. Twierdzisz, że suche fakty nie przemawiają za Jordanem, bo Bronek lepiej zbiera i asystuje i (trochę) lepiej rzuca za 3 pkt (chociaż to trójki Mike'a w finale przeciwko PTB świat zapamięta)? Powiedz mi jeszcze, ze jakbyś miał budować własny zespół i miał do wyboru Bronka i Mike'a, to wybrałbyś pierwszego :). Bronek wsadził się do ekipy z Wadem i Boshem i wreszcie uciułał 2 tytuły. To tak jakby Jordan w swoim czasie zmontował ekipę z Barkleyem i Olajuwonem czy Ewingiem.... wtedy nie do pomyślenia. Od bilansowania zespołu są jego GM. Ja wiem tyle, że Jordan wypromował u swojego boku rookies, a przyszłych AS: Pippena, Granta, Armstronga, a Bronek dostaje All Starów na tacy i nadal chłopina nie ma zbilansowanego składu, każdej jego drużynie komisarz ligi powinien chyba budżet podwoić, może wtedy by ją w końcu zbilansowali. Mike był artystą w każdym calu, Bronek to taka lokomotywa parowa z całą maestrią i gracją tegoż sprzętu. Porównywać ich można jak najbardziej, bo mimo różnej konstrukcji fizycznej graliby często bezpośrednio przeciwko sobie.

 • JK lubi Komentarz

  Sprawa ni grzeje ni ziębi, ale tutaj cynizm aż kipi.
  1) " ...Jak do tej pory żaden inny klub nie wystąpił o przełożenie meczu, chociaż zawodnicy reprezentujący ich barwy również biorą udział w zawodach w Tempere w dniu 16.05.2015."
  Przecież żaden inny klub z zawodnikami z GP nie jedzie o tak wczesnej porze.
  2) "...Ostrovia poczynił już przygotowania do zawodów pomiędzy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia a ŻKS Row Rybnik dnia 17.05.2015, z tytułu czego poniósł koszty organizacyjne."
  Przecież to nie jest wymysł z ostatniej chwili, tylko temat zaistniał wcześniej, tyle, że ze zwłoką ze strony klubu z Ostrowa.
  3) "...zawodnicy posiadają większą ilość sprzętu (m.in. w lidze angielskiej)..."
  Motocykle i ustawienia z ligi angielskiej nie nadają się na polskie tory.
  4) "ŻKS ROW Rybnik przystępując do rozgrywek Nice PLŻ musiał liczyć się z faktem, iż posiada zawodników startujących w cyklu Grand Prixo raz z wynikającymi z tego konsekwencjami i powinien być przygotowany na taką okoliczność."
  Tu już nie wiem czy się śmiać czy płakać, typowa zawiść, nic więcej.

  Czy szanowny Pan wiceprezes ma kibiców za idiotów? Panie Zbyszku, to działa w dwie strony.

 • JK lubi Komentarz

  Komentarz usunięty

 • JK lubi Komentarz

  Ludzie dajcie spokoj Jackowi Wozniakowi ,traktujecie go tak samo jak gdy był zawodnikiem....Jacek jest jedynym z niewielu ktory jest oddany całym sercem Polonii i jest pasjonatem żużla ,dla niego to sposob na zycie ,hobby i najwieksza miłosc ,nie pcha sie na salony ,a zawodnikom oddaje całe serce....nie szukajcie jakis wynalazkow na jego miejsce...prowadzenie druzyny to nie jest tylko jednoosobowa zależnosc ...Wozniak jest tam gdzie powinien byc i cieszmy sie ,że mamy kogos takiego w klubie

 • JK lubi Komentarz

  Wywiad opublikowany w zeszłym tygodniu w expresie bydgoskim po podpisaniu kontraktu...troche spozniony zapłon SF

 • JK lubi Komentarz

  Misiek, ile Ty juz lat pukasz do drzwi Ekstraligi? To juz swiadkom Jehowy czesciej otwieraja niz Tobie. ;)

 • JK lubi Komentarz

  Real nie jest najbogatszym klubem sportowym swiata. Sa kluby ktore maja jeszcze wiekszy przychod niz krolewscy

 • JK lubi Komentarz

  Nie sztuką jest mieć astronomiczny dług gdy się płaci astronomiczne sumy za transfery.
  Taki klub jak Real Madryt powinien w końcu upaść.!
  Niemieckie kluby pokazują , że można osiągać sukcesy i być na plusie.

 • JK lubi Komentarz

  jak za gracza jednego turnieju, ktory w sumie ledwo sie miesci w skladzie placi sie 80mln to nie ma sie co dziwic ze jest dlug

 • JK lubi Komentarz

  Smoliński jest zawieszony przez Krosno o ile się nie mylę.

 • JK lubi Komentarz

  Z całym szacunkiem, ale Smoliński to zadne wzmocnienie, raczej zapchaj dziura w składzie...

 • JK lubi Komentarz

  zmień dilera...

 • JK lubi Komentarz

  Nagle i Jarka redbull już nie niesie hehe . A co do Dudka proponuję -12 pkt dla Falubazu a dla kibiców tegoż trzy mecze za złotówkę . Jeszcze coś dla Witka i Szymana bym dodał .

 • JK napisał/a komentarz do GKM Grudziądz z cennym punktem bonusowym (fotorelacja)

  Pisałem to już pod zdjęciami, ale tutaj chyba nieco bardziej odpowiednie miejsce- jakość zdjęć "kuleje". WB, nie najlepiej dobrane czasy i okrutne ziarno (przesadzone cięcie zdjęć). Przy takich okazjach "nie wypada".

 • JK napisał/a komentarz do Zdjęcia

  Niech będzie że się czepiam, ale to już kolejne zdjęcie na którym brakuje "jakości". Ostrość, WB i czasy nie były w dniu meczu najlepiej dobierane... Szkoda.

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.