Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

  • Tomasz Wnuk-Lipinski

    I chyba jednak jedziemy bez Findera bo myszy go w Toruniu zgłosiły.

  • Tomasz Wnuk-Lipinski lubi Komentarz

    Brawo panie Władysławie. Popieram. Koniec przepłacania zawodników. Teraz to zawodnicy niech przedstawiają swoje propozycje a klub niech wybierze najlepsze oferty. Dla zawodników przez ostatnie lata liczyło się tylko jak wydoić klub z kasy, wziąć kasę za podpis a później olewać. Teraz pieniądze będą do zarobienia za wykonanie pracy czyli na torze tzw "akord" czyli więcej zrobisz to więcej zarobisz. Ci co krytykują Władka przeczą sami sobie. Kiedyś mówili że trzeba postawić na wychowanków a nie starych. Władek tak robi jest źle. Mówili żeby nie przepłacać zawodników. Władek tak robi to źle. Wreszcie mamy właściciela co twardo negocjuje. Chcesz jechać u nas? Odpowiadają ci warunki kontraktu? To podpisujemy! Jeżeli nie. Dowodzenia. Tylko takim sposobem nie doprowadzi się klubu do ruiny finansowej. Kupuje się tyle na ile starcza. Tak trzymać. P.S. Co do Roberta. Dzięki Robert ale czas już szukac innego klubu. Myślę że w Polonii nie miałeś źle. Dzięki za wszystkie sezony. Powodzenia.

  • Tomasz Wnuk-Lipinski napisał/a komentarz do Jerzy Kanclerz wróci do Polonii Bydgoszcz?

    Kolego mimo wszystko krytyka Kanclerza wobec tych dwóch nieudacznych prezesów chyba jednak byla uzasadniona, krytykujecie Kanclerza ze nie umiał sie porozumieć z prezesami, ale to właśnie teraz widac ci ci panowie dla poloni zrobili. Ich juz nie ma dla nich to byl epizod w karierze a właśnie takich ludzi jak Jurek czy Władek ten klub potrzebuje. Właśnie troche niepokornych mających swoje zdanie, często niepopularne, kontrowersyjne. Spójrz na Łódź i ich Witka często plecie głupoty ale jakos buduje systematycznie ten klub.

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.