Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

grolo

Będziesz miłował swego bliźniego jak siebie samego. Nie ma innego przykazania większego od tych" (Mk 12, 29- 31).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

komentarz jest odpowiedzią na: [1 komentarz tej dyskusji]

Wzruszyła mnie twoja wypowiedź pod artykułem: "Jagna Marczułajtis: Całe życie jest mi zimno" ...tylko powiedz mi, jak to się dzieje, że jednocześnie jesteś agresywnym islamofobem? (to nie wyzwisko, to...

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
grolo

Wzruszyła mnie twoja wypowiedź pod artykułem: "Jagna Marczułajtis: Całe życie jest mi zimno"
...tylko powiedz mi, jak to się dzieje, że jednocześnie jesteś agresywnym islamofobem? (to nie wyzwisko, to FAKT). Dlaczego jesteś przepełniony nienawiścią wręcz obsesyjną? Uporczywie, pod każdym artykułem na temat tego zawodnika, ty chrześcijanin (czym się chlubisz) wyzywasz drugiego człowieka od "bandytów", "terrorystów" i "chołoty" (ups!). TYLKO DLATEGO, że wyznaje inną religię niż ty. Jak to się ma do twojego chrześcijaństwa?? Do tego, być miłował bliźniego swego jak siebie samego?
Jak to się ma do nauk Papieża Franciszka, które dla ciebie - katolika -powinny być OBOWIĄZUJĄCE i święte (dogmat o nieomylności Papieża). On szanuje inne religie i wyznawców innych religii. Nie wywyższa się, nie szydzi, nie poucza. Czyżbyś uważał siebie za mądrzejszego? Czyżbyś uważał (niektorych) polskich hierarchów za wyższych od Ojca Świętego?
Jak te piękne działania w opiece nad niepełnosprawnymi dziećmi, które opisujesz, jak te chwalebne uczucia, mogą stać w parze z zupełnie bezrozumną nienawiścią do innego człowieka, który nic tobie ani nikomu innemu nic złego nie zrobił? Ty go nawet nie znasz ! Spójrz na siebie, zmień coś ...zanim umrzesz w grzechu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)

ostatnia odpowiedź: 9 kwietnia 2019 [1 komentarz tej dyskusji]

blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.