Dziwne medale Polaków

autor: RUCH TO KIBICE | 2016-11-30, 00:06 |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|
Ostatnio doszło do serii dziwnych zjawisk w światowym sporcie. Kilku zawodników zostało w różnych dziedzinach zdyskwalifikowanych, co sprawiło, że medale po latach zdobyli Polacy. Równie ciekawe jest zjawisko ataku na chorych Norwegów w biegach narciarskich. Każdy wie, że leki na astmę w jakiś skrajny sposób nie zwiększają wydolności, a mimo to trwa jakaś nieludzka nagonka na Bjorgen i resztę. Wygląda na to, że jest to robione specjalnie, by dać jakiekolwiek szansę Kowalczyk.
Co się kryje za tymi dziwnymi zjawiskami? Bystry obserwator dostrzeże, ze sprawy te nasiliły się wraz z objęciem prezydentury przez Andrzeja D. Być może on za tym stoi? Sytuacja w której nasz ekstremistyczny totalitarny rząd terroryzuje międzynarodowe związki sportowe jest całkiem realna. Możliwe, że na siedziby tych związaków są na przykład nasyłane bojówki ONR-u sponsorowane przez polskie ośrodki władzy.
To tylko domysły, ale sytuacja jest bardzo podejrzana.
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
|

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj: