Nanek - lubi

 • Nanek lubi Komentarz

  Dawno czegoś takiego nie widziałem (oglądam tylko mistrzostwa świata i Europy ) Tyle obronionych karnych? Alb doskonai bramkarze albo pi.......waci strzelcy. Gratulacje Chorwatom :)

 • Nanek lubi Komentarz

  Chorwaci nie zachwycili, ale na przekroju całego turnieju, pokazali że ten ćwierćfinał im się należy jak nic.

 • Nanek lubi Komentarz

  Duńczycy zagrali świetnie taktycznie, zupełnie zdominowali środek pola i wyłączyli Modrica. Lider jednak mógł być bohaterem ale zmarnował karnego pod koniec dogrywki. Ogólnie, lepiej wizualnie prezentowali się Duńczycy, ale do ćwierćfinału przechodzą Chorwaci. Klasowe zespoły potrafią wygrywać nawet wtedy gdy cierpią na boisku.

 • Nanek lubi Komentarz

  Marek Cieślak prawdopodobnie nie będzie już pracował z kadrą żużlowców a więc na selekcjonera będzie w sam raz!!No i zostaje jeszcze Bogdan Wenta w razie co :)Pozdro.

 • Nanek lubi Komentarz

  Jeśli wg tego "Pana" tak wygląda i wypowiada się prawdziwy Polak to ja dziękuję. Żółć, zazdrość i jad godne partii która prezentuje. Dajcie cwaniacy nam wszystkim żyć w godnych warunkach to nik nie będzie musiał emigrować żeby szukać lepszego i bardziej godnego jutra. Cenić trzeba to że ta cała armia chce toczyć boje dla Polski. Są dumni podobnie jak my i razem na otwarcie potrafią zaśpiewać hymn narodowy w chwili kiedy ten samozwańczy bohater jednego karnego przemieszcza się z jednej stacji tv do drugiej starając się dorobić do swej przecież i tak marnej pensji. Gościu kończ i wstydu oszczędż. Twoje chwile mijają bezpowrotnie i mam nadzieję że już żadna stacja tv czy portal nie będzie chciał słuchać czy notować "twoich" wypocin. Brawo dla naszej reprezentacji za walkę:)

 • Nanek lubi Komentarz

  Oby nie był to niewypał. Najlepsze lata ma niestety za sobą, a w tym sezonie nie gra kompletnie nic. Mam mieszane uczucia co do tego transferu, ale na bank to nie zaszkodzi. Chyba, że znowu mu się trafi coś w tym stylu

 • Nanek lubi Komentarz

  do Kuźwa - nie bądź taki pamiętliwy! ;) Tylko zobacz w jakich ligach Pervis grał. Myśle że w defensywie na pewno nam pomoże. Na medale trochę za szybko ale może w PP coś ugramy.. Pozdrawiam

 • Nanek lubi Komentarz

  niech zastalowcy az tak sie nie ciesza dopoki gosciu nie zagra chocby minuty w ich barwach. z williamsem tez mieli zawojowac lige, zglosili go nawet, a on nie zagral minuty :d kasa poszla i tyle go widzieli. nie wroze im nic dobrego nawet z takim gosciem jak Pasco.

 • Nanek lubi Komentarz

  O czym ty kolego mówisz? Jordan Wiliamms miał ważny kontrakt z NJN i w kontrakcie z Zastalem widniała klauzula, że jak się lockout skończy, to chłopak wraca (pech sprawił, że nic nie zagrał). Czy Pasco ma gdzies wazny kontrakt poza Zastalem? No właśnie...

  Po twoim komentarzu obstawiam, że nie interesujesz się polską ligą :) Zastal bez niego ma duży potencjał, a co dopiero z nim.

 • Nanek lubi Komentarz

  Spokojnie, pożyjemy zobaczymy. Niedługo zobaczymy co potrafi. Podejrzewam, że to będzie ktoś podobny do Lawala, niskie umiejętności techniczne, ale ogromna siła.

 • Nanek lubi Komentarz

  śląsk - trefl zdecydowanie hit, no i zastal - anwil też. bedzie ciekawie