Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Dzieko mówi oficjalnie o dopinku i to jeszcze "właściwie " stosowanym Ten świat zwariował

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Ale tak właśnie będzie wyglądał świat przyszłości. Dużo "łatwiej" będzie dostosować organizm człowieka do np. niesprzyjających życiu warunków za pomocą techniki, inżynierii genetycznej i chemii/medycyny właśnie niż np. terraformowania całej planety. Dzisiejszy "doping" za 50 lat nazywać będziemy "suplementami". :)

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Coś w tym nowego? Myślicie, że czemu zawodnicy "chorują"? Bo nie można ich wtedy badać. Cyk i grypa i brak badań. Cyk i astma. Myślicie, że dlaczego zawodnicy osiągają coraz wyższe wyniki? Bo doping jest powszechny. Tylko przypadki takie jak złe odstawienie w złym czasie powodują, że ktoś wpada. Norweżki "chorują" od dawna. zawodnicy zrzucają wagę na Clenbuterolu od wieków. Testosteron, epo i inne środki to nic nowego. Dlaczego piłkarze z Hiszpani tak doskonale sobie radzą? Bo w Hiszpani mamy wręcz klinikę dla sportowców nazywa się to "suplementacją". Ale ciekawe, że sportowcy mimo podobnych treningów nie są w stanie wycisnąć takich samych wyników, a po zmianie klubu bach kur*a robocop się obudził i napierdziela jakby nagle talent w nim się odezwał.

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Chcesz się dowiedzieć prawdy? Zapytaj głupca lub dziecko...

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Na miejscu rodziców i trenerów tej łyżwiarki ja bym się bardzo martwił. WADA wycina do siódmego pokolenia i to tylko Rosjan.

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Dziecko powiedziało prawdę, bo niestety tak jest.

 • Jerzy Gajowiec napisał/a komentarz do Daniił Kwiat coraz bliżej powrotu do F1. "Dojrzał jako kierowca"

  On sie nazywa Kvyat

 • Jerzy Gajowiec

  lewandowski nie byl bohaterem tego meczu

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Gów... mnie obchodzi co oni osiągają, a czego nie w ich miernym życiu. Niech się bawią za swoje, a nie pieniądze społeczne!

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Świetne miejsca naszych wysłanników na czas Olimpiady: 22, 42, 64! Sukces nie do przeskoczenia... 107 letni pan Stanisław Kowalski też się uśmiał ze mną...

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Fantastyczne;Kowalczyk "pozwoliła ",by "jej" serwismenka przygotowała narty dla Jaśkowiec.Toż to kuriozum,toż to sensacja.Pozwoliła !!!.Ktoś tu zwariował.Kto płaci tej serwismence?

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  To zwykłe kurtuazyjne wypowiedzi, nie przywiązywałbym do nich żadnej wagi.

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  bravo :) Justa

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Justynko, masz przyszłość jako komentatorka sportowa!

 • Jerzy Gajowiec

  idiot

 • Jerzy Gajowiec napisał/a komentarz do Giancarlo Minardi o sytuacji Roberta Kubicy. "Stroll mógł mieć wpływ na decyzję Williamsa"

  to kto w koncu putin czy kroll

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Jeżeli kontrakt z Williamsem nie wypali to będzie to porażka nie tylko Roberta, ale przede wszystkim Rosberga. Gdyby nie uczepił się tak tego teamu to już dawno Robert miałby fotel w Sauberze lub innym teamie. Wyjdzie na to że mierzyli zbyt wysoko. Ok. , Robert taki jest, taki ma charakter ale należało zostawić sobie jakieś alternatywy w razie niepowodzenia. Jazda w słabszym zespole to zawsze jazda niż jej całkowity brak. Teraz Williams wykorzystuje sytuację i traktuje ich w chamski sposób, siedź cicho i czekaj. A pałeczka mogła być po stronie Roberta, wystarczyło rozmawiać w międzyczasie z takim Sauberem. Wtedy jedna wizyta Rosberga w Grove i pytanie - macie czas do piątku i rury by im od razu pomiękły. A tak zachowują się jak typowi Angole, i to nie tyczy się tylko zachowania do Roberta ale i Sirotkina czy Massy. Wszystkim im zaszli za uszy, sporo nerwów kosztują kontakty z Williamsem. Miała być taka piękna promocja z twarzą Roberta a tym czasem ich akcje lecą ostro w dół. Tylko naiwni kibice z Polski kupują ich koszulki. Oby nie musieli się nimi podcierać jak przyjdzie co do czego...
  Sto Lat Robert!

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  To już jest cyrk

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Trzymam za Roberta kciuki ,ale Panowie dziennikarze: skończcie ten małpi cyrk.Trwa wyścig, ale nie o fotel w Williamsie , a kto więcej napisze artykułów.Doszło do tego ,że w tym wyścigu szczurów ,piszecie brednie i w jednym artykule potraficie napisać dwie sprzeczne informacje.Przykład? Bardzo proszę: powyżej najpierw redaktorek pisze ,że pewnie wygrają pieniądze Sirotkina( tak bardzo potrzebne inżynierom Williamsa) ,a na końcu ,że Massa ma wrócić.Tyle tylko ,że Massa po wycofaniu się brazylijskiego banku i firmy paliwowej miałby problem z uzbieraniem tego , co wniesie Robert.A może przydałby się lepszy tłumacz do tekstów w zachodniej prasie?

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  WP. ma przecieki ale nie chce ich ujawniać. Najprawdopodobniej konkurentem Kubicy do fotela będzie A Małysz, a z kolei R Kubica mając zdrowe nogi ma od marca 2018 zająć się skakaniem, jego atutem jest prędkość którą na pewno wykorzysta na progu skoczni. Brawo WP. Pozdrawiam Roberta

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  to są już jaja

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Zaskakujące jest to że wielu jest takich który wierzą w te dyrdymały wypisywane w polskich mediach...

  Brutalna prawda jest taka że Williams ma do wyboru młody talent i zaawansowanego już w latach pół-inwalidę...

  Doceniam talent i upór w dążeniu do celu Roberta, ale obawiam się że dla niego pociąg pod nazwą F1 odjechał już dawno temu i to na jego własną prośbę.
  Stawiam na to że zostanie co najwyżej kierowcą testowym bądź jakąś głęboką rezerwą, jego doświadczenie będzie do takich celów pasować idealnie.

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  To nie jest cyrk Williamsa tylko pseudo dziennikarzy i też pseudo portali piszących o tematyce F1. MWF1 ma podać obsadę kierowców przed świętami i tego należy się trzymać . A co napisał Chinchero w kwestii Massy niech lepiej poproszą tłumacza albo lepszy translator .

 • Jerzy Gajowiec napisał/a komentarz do Ivan Capelli: Massa podjął dobrą decyzję. Kubica nie wróci do dawnej formy

  ty go znasz

 • Jerzy Gajowiec lubi Komentarz

  Niestety ma rację. Kubica zagraża sobie i innym. Najlepiej to wiedzą jego piloci którzy odważyli się wsiadać z nim do samochodów gdy brał udział w wyścigach szosowych. "Skasował" wówczas kilkanaście samochodów i w końcu nie mógł znaleźć chętnego do startów pilota. Jest inwalidą i może startować w zawodach inwalidów a nie wg. normalnych reguł. Nie wiem czemu ten facet uparł się by startować? Czy chce zabić siebie i innych? Przecież jest tyle innych zawodów wokół motoryzacji w których mógłby się realizować. W dodatku ta presja "kibiców" którzy przeczuwają "krew na torze" Robercie! Jeśli to czytasz, błagam, opanuj się, zrezygnuj. CHCIAŁBYM ABYŚ ŻYŁ!

pokaż więcej

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.