Ostatnie akcje użytkownika, Tablica użytkownika

Ostatnie akcje użytkownika

 • KubaA napisał/a komentarz do FIM tłumaczy swoją decyzję: "Nie ma sensu aby zawodnicy startujący w SGP rywalizowali w SEC"

  nie wiem czy to jest realne, ale rozwiązaniem było by wyłożyć tyle pieniędzy na nagrody aby podkraść SGP Polaków. Z Gollobem i Kasprzakiem myślę, że było by łatwiej, gorzej z Hampelem który ma ambicję na tytuł. Ale jak by się to udało, to byłby to wielki cios dla BSI. Ktoś powie, że kluby polskie stracą, ale zawsze z uwagi na brak polaków można renegocjować umowę

 • KubaA otrzymał brązowy medal w kategorii Mistrzowski Komentarz

 • KubaA napisał/a komentarz do Na kogo postawi Waldemar Fornalik?

  Przez te frajerskie slajdy kolejny artykuł kończę na początku. Do tej pory czytałem wiele na sf.pl na rożne tematy, nawet dotyczące dyscyplin, które nie są moimi ulubionymi. Teraz przez to coś w stylu wp.pl itp. czytam tylko naprawdę mnie interesujące. Nie idźcie tą drogą szanowna redakcjo!

 • KubaA napisał/a komentarz do Jarosław Hampel z dziką kartą w GP 2013!

  Tak też typowałem 2 tygodnie temu i tak też się stało. Wliczyłem w dzikusy Jonssona ale tylko dlatego, że obiło mi się o uszy, że za Crumpa ma jechać 4 z eliminacji. Gdyby nie to, to w 100 % moja czwórka do GP. Myślę, że nie ma kontrowersji i to był jedyny słuszny wybór. Można mieć lekki niedosyt co do Taja ale rozumiem wymogi BSI więc wśród Brytyjczyków to najlepszy wybór mimo, iż "Bombera" Harrisa darzę dużą sympatią. Cała 15 wygląda imponująco i nie widać zawodnika który zdobędzie mniej punktów co ktoś kto startował w połowie zawodów GP 2012.
  Zresztą to inna bajka, że gość w sumie nie odnoszący wielkich sukcesów(zdolny to fakt) staruje o kilka turniejów mniej a w klasyfikacji jest 11 na 16 zawodników(z minimalną strata do 10 miejsca). To tylko świadczy jak nierówne to GP było w tym roku.
  Co do GP 2012 bez większych sensacji. Na plus na pewno postawa Holdera, N. Pedersena i w kilku ostatnich GP Lindbaecka oraz Vaculika. Reszta na swoim poziomie. Na minus zdecydowanie Jonsson ale tak jak wcześniej mówiłem sezon słabszy ma prawo się każdemu zdarzyć. World Champion 2013 to ....?

 • KubaA napisał/a komentarz do Grand Prix Challenge na antenie Canal+!

  heh - moje ostatnie GP Challenge w TV akurat wspominam bardzo fajnie. W lokalu odbywała się transmisja a Ja dzięki moim kolegom miałem wydzierżawiony oddzielny pokój i tam odbywał się mój kawalerski :) Oczywiście tv też był i akurat live leciał GPCH gdzie fajnie jechał Janusz Kołodziej. Bodajże po 4 startach miał komplet i w ostatnim zdobył zero. Ostatecznie zajął 4 miejsce ale w GP tak i tak był dzieki dzikiej karcie. Niezapomniane wspomnienia :)

 • KubaA napisał/a komentarz do Jarosław Hampel dla SportoweFakty.pl: Nie wyobrażam sobie, że nie dostanę dzikiej karty

  Jarek w 100 % zasługuje na dziką kartę. Żaden inny zawodnik nie zasługuje tak bardzo jak on. Jeśli jednak, zdecydują się mu nie dać karty, to nie ma innego wyjścia jak zbojkotować rundy GP w Polsce. I to musi być naprawdę potężna akcja. Tu w ogóle nie powinno być dyskusji na ten temat. Karta się mu należy i tyle. Jakby jeszcze po prostu odpadł z cyklu to jeszcze ale z przebiegu sezonu zasługuje w 100 %.

 • KubaA napisał/a komentarz do Twardy orzech do zgryzienia dla szefów Grand Prix

  Bez przesady z tym Jensenem. Zdolny jest ale jeszcze nie czas na niego. Niech potwierdzi formę w przyszłym sezonie to wtedy tak. Ale na 100 % jeszcze nie w tym sezonie.
  Hampel - byłby w 8 gdyby nie kontuzja - bez dyskusji
  Ward - najlepszy junior od wielu sezonów, jako senior tez potwierdził klasę - plus niech będzie symbolicznym następcą Crumpa
  Jonsson - aktualny jeszcze vice mistrz - od wielu lat w czołówce - słabszy sezon fakt - ale szanse powinien dostać - jak w przyszłym sezonie nie polepszy się ani nie wywalczy w GPCH wtedy out
  Woffinden - jeśli ma być anglik to zdecydowanie Woffinden.

  Łaguta skoro zasługuję na GP niech udowodni w eliminacjach - powinien to wygrać w cuglach, ale nie wystartował więc albo mu nie zależy albo liczy na dzikusa. Chyba, że przepadł w eliminacjach rosyjskich albo akurat kontuzja ale nie pamiętam takiej sytuacji. Do finału awansował by z zamknietymi oczami - jakby jednak pechowo odpadł z Chalengu to wtedy na pewno i tak by dostał dzika kartę.

 • KubaA napisał/a komentarz do WTA Tokio: Brylantowy tenis Radwańskiej, która nie dała szans Kerber w półfinale

  fakt, że Radwańska zagrała ładnie, ale trzeba też uczciwie przyznać iż Kerber zagrała chyba najgorszy mecz w sezonie, grała tragicznie. Serwisu to praktycznie nie miała. Masa nie wymuszonych błędów.
  W finale Aga będzie lekką faworytką bo Nadia złapała formę.Jednak duży handicap to bardzo wolna nawierzchnia idealnie pasująca pod styl Agi, gdzie silne przeciwniczki nie mogą wykorzystać w pełni atutu siłowej gry. A wiadomo, ze Isia miała zawsze problem z takimi przeciwniczkami.

 • KubaA napisał/a komentarz do Kolejarz Rawag Rawicz - ROW Rybnik

  5:1 brawo

 • KubaA napisał/a komentarz do Kolejarz Rawag Rawicz - ROW Rybnik

  szpital moze 50 m od stadionu, ale karetki jada z tego co wiem to bodajze z Wroclawia.

 • KubaA napisał/a komentarz do Kolejarz Rawag Rawicz - Kolejarz Opole (wideo)

  Byłem na meczu i jeszcze w trakcie rozmawiałem ze znajomym i razem stwierdziliśmy, tym razem Opole się nie przyczepi do toru bo jest OK. Przyczepny, wiadomo dużo siły trzeba w rękach ale równy, bez dziur na drugim łuku co w poprzednich sezonach było normą. Po meczu patrzę na opinie Opola i tor tragiczny. Ciekawe jest to, że stałem z kolejce z 5-6 kibicami z Opola po piwo w trakcie pierwszego biegu. Przyjazna atmosfera. I jakie komentarze? Tor? Nie! Ach ten Bojarski znów dupy daje, jechaliśmy na 5:1. Szkoda gadać. Będzie trzeba z nim poważnie pogadać. Nagle po meczu winny tor. Na filmie dokładnie widać, iż zawodnicy Opola - nie licząc Rosjanina - praktycznie jak nie wyszli ze startu lub jak zostali na trasie wyprzedzeni odpuszczają. Jadą na pół gwizdka.Kto mnie zna wie, że ja akurat na tor w Rawiczu dość często narzekałem w ostatnich latach. Ale bóg mi świadkiem - w tym roku tor w Rawiczu jest naprawdę dobry. Równy na całej długości. Żadnych dziur itp. Jest bardziej przyczepny to fakt ale równy dla wszystkich. Kiedyś mnie ch.. strzelał jak widziałem, szczególnie drugi łuk i problemy każdego żużlowca, czy to naszego czy gościa. Teraz tego nie ma.
  moje minusy meczu
  1. niepotrzebna wizyta Kiełbasy u sędziego - nie ważne czy czuł się winny czy nie - nawet jak to nie jest zabronione - źle to wygląda.
  2. odpuszczanie po przegranym starcie czy na trasie Opolan - wyglądało to podejrzanie, manifestacja lekka, ze tor jest zły - dwa kółka jedzie poprawnie, szybko - zostaje wyprzedzony nie radzi sobie z torem. Dziwne
  3. Wyzwiska po upadku Pecyny - potwierdzam, że były głupie słowa kilku kibiców. Wstyd mi było - ale nie dam sobie wmówić, że tylko w Rawiczu tak jest - byłem na nie jednym torze w Polsce i wszędzie jest taka hołota. Gość=wróg i trzeba go wygwizdać, dobić
  4. Zajścia przed meczem i w trakcie z osobami postronnymi - jeśli t prawda - to wielki wstyd.
  Odniosę się jeszcze do wypadku Dyma w Opolu, nie byłem - widziałem wideo - jak czytałem opinie innych rawiczan wyobrażałem sobie nie wiadomo jak chamski atak. Z mojej perspektywy - było ostro ale - na pewno nie bandycko. Myślę, ze gdyby nie podejrzenie o uszkodzonym kręgosłupie to pewnie by sobie jeszcze rękę podali po biegu.
  Podsumowując - Rawicz wygrał zasłużenie dwumecz - szkoda tych pozasportowych wydarzeń.

 • KubaA napisał/a komentarz do KSM Krosno - Kolejarz Rawag Rawicz

  za szymka chyba Gała będzie musiał jechać jak tak dalej pójdzie. Szymon wierzymy w Ciebie

 • KubaA napisał/a komentarz do KSM Krosno - Kolejarz Rawag Rawicz

  dzięki, tak jak chciałem - 5:1

 • KubaA napisał/a komentarz do KSM Krosno - Kolejarz Rawag Rawicz

  Dymek Wiktor prosimy o powtórkę z Waszego pierwszego biegu :)

 • KubaA napisał/a komentarz do KSM Krosno - Kolejarz Rawag Rawicz

  brawo Gała!!! 5:1

 • KubaA otrzymał brązowy medal w kategorii Komentator Dnia

 • KubaA napisał/a komentarz do KSM Krosno - Kolejarz Rawag Rawicz

  oby ze Sławkiem wszystko w porządku

 • KubaA napisał/a komentarz do KSM Krosno - Kolejarz Rawag Rawicz

  szansa na 4:2 dla rawicza:)

 • KubaA napisał/a komentarz do KSM Krosno - Kolejarz Rawag Rawicz

  Hlib wykluczony

 • KubaA napisał/a komentarz do KSM Krosno - Kolejarz Rawag Rawicz

  brawo, udany początek - oby tak dalej

 • KubaA napisał/a komentarz do NBA: Pechowa porażka Suns, rywale uciekają

  Wydaję mi się, że bardziej odpowiednim zdaniem jest frajerska porażka. Zresztą nie pierwszy raz. Szkoda, naprawdę szkoda. Przy porażce z głównym rywalem, do tego zwycięstwo Rakiet w LA, szanse na play-off mizerne.

 • KubaA napisał/a komentarz do Mariusz Franków: Pierwsze dwa mecze pojedziemy za około 25-30 proc. wynagordzenia

  Co ma czuć kibic Rawicza bądź Krosna, słysząc takie wypowiedzi. pojadą z nami za 20% pieniędzy. Czyli też na 20 % możliwości. Takie rzeczy powinny zostać między klubem a zawodnikiem. Jedziemy za małe pieniądze, rezygnujemy z awansu. To po ch......uj w ogóle jedziecie. Nie odbierajcie przyjemności innym. Jeśli już są takie ustalenia to powinno to zostać tematem tabu wewnątrz klubu.

 • KubaA napisał/a komentarz do Kenni Larsen kolejnym Rekinem

  Dlaczego zawodnicy są nazywani Rekinami?? Przecież to nowy klub, powinni mieć zabronione używanie loga, herbu i nazwy Rekini. Niech sobie wymyślą inne!

Tablica użytkownika

Tablica to miejsce gdzie możesz zostawić komentarz użytkownikowi.
Komentarze umieszczone na tablicy są publiczne i widoczne przez wszystkich. ok

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.