Piotr Piotrowski - lubi

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  "PZPS - któremu można wiele zarzucić - doskonale wykorzystał "modę na siatkówkę" - pisze autor.
  Najwięcej można zarzucić PZPS-owi, że dał sobie wsadzić politycznego komisarza, który tę modę na siatkówkę wykorzystuje dla promocji własnej partyjnej osoby. Teraz Czarnecki Obrotowy Richard nie wychodzi z telewizji. Przy meczach reprezentacji, w najlepszym czasie antenowym plecie pozbawione sensu banały udowadniajać, że o siatkówce pojęcia nie ma. A taki Wanio przymila się do niego publicznie, słodzą sobie po imieniu... brrr. Szkoda mi prawdziwych ekspertów (Mazura, Dzyzgi, Kadzia) , którzy muszą ścierpieć towarzystwo tej wywłoki.


 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Jak zwykle nikomu nic nie pasuje.
  Przed zawodami pluli się że zostawił najlepszych i lecą do Stanów rezerwy a teraz gdy rezerwy zdobyły medal to plują się że nie było trenera w czasie meczu.
  My zawsze narzekamy

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Według mnie ta sprawa pokazała jedno, a w zasadzie dwie rzeczy. Że niektórzy dziennikarze to półgłówki szukający taniej sensacji aby tylko o czymś mówić, a po drugie ci którzy nie wiedzieli to przekonali się jaką rolę (w rzeczywistości) pełni w PZPS pan Kasprzyk - niewielką. Przecież ktoś musiał chociażby załatwić/przebukować bilety na samolot (z własnej kieszeni tego nie płacił), odebrać Heynena z lotniska itd . Jestem na 1000% przekonany że w PZPS kto miał o tym wiedzieć to wiedział. Widocznie "prezes" Kasprzyk do tych osób nie należy i jego zdanie nie jest zbyt istotne w praktyce.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  "pod wodzą Bruno Rezende."

  Autorowi chyba chodziło o Bernardo Rezende czyli trenera a nie Bruno Rezende czyli rozgrywającego...
  Pozdrawiam

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Dużo rozsądku i rozwagi w tym głosie. Sytuacja kadrowa jest naprawdę dobra, jednak inne drużyny to nie "ogóry", które się nie rozwijają i czekają, jak Polska to zrobi :-)
  I wcale nie z spokojem (choć z optymizmem) patrzę na nadchodzące ważne mecze.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Tuzimek ma sto procent racji,taki Żurkowski powinien dostać szansę a nie być wygonionym do kadry B czy młodzieżowej jak niektórzy ją nazywają.W tej kadrze jest jeszcze jeden talent Sebastian Walukiewicz a gra na pozycji stopera w Pogoni i on a nie Pazdan powinien w takim meczu być sprawdzonym.Inaczej nic nie zbudujemy tylko strach w oczach Brzęczka przed.........kompromitacją.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Krychowiak to porażka od dawna, on nawet podać nie umie a o przyjęciu piłki to już lepiej nie mówić

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Niestety największym błędem Z. Bońka było powierzenie funkcji selekcjonera, człowiekowi zupełnie niedoświadczonemu. Obecna praca Brzęczka to najzwyczajniej w Świecie eksperymentowanie na żywym organizmie naszej reprezentacji. Uczenie się i zbieranie swych doświadczeń na najwyższym poziomie piłkarskim, jest co najmniej nierozsądne, żeby nie powiedzieć niepoważne. Z wielkim trudem nasi piłkarze wywalczyli sobie wysokie miejsce w światowej elicie. Zatem nie czas, aby lekkomyślnie roztrwonić ten dorobek i ponownie spaść do roli europejskiego średniaka.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Do tej drużyny to nie pasował Krychowiak! Wolny mało zwrotny, zero techniki i kondycja też poniżej oczekiwań. Podania w poprzek boiska, zwalnianie gry, błędy indywidualne i bardzo słaby odbiór to cechy tego "defensywnego" pomocnika... O uderzeniu z daleka nie wspominam bo to obciach!
  Kiedy doczekamy się defensywnego na miarę Polańskiego?
  ps. Równie słaby był dzis Grosik. Tyle co on napsuł dośrodkowań, to ze 4 mecze by obdzielił! Dodam jeszcze, że Frankowski swoją nonszalancją przewalił bramkę na 2:0 Dostał piłke od Lewego na tacy, bramkarz przednim, a on popisy robi i po spapraniu 100% sytuacji pokazuje głupawy uśmieszek i wyżelowaną fryzurę! To nie liga koleś i nie czas na popisy! Tu może być ważna każda bramka, więc szpanowanie przed panienkami i kolegami lekką przerzutką nad bramkarzem sobie daruj!

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Podły jest ten Fabianek.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Dokładnie. Wszędzie ten pesymizm,dwa - dwa z owczymi i tragedia,żale,płacze i lamenty.. a po wczorajszym meczu z Urugwajem,moja matka ,chyba największa pesymistka w Polsce,powiedziała.. zobaczysz synu,pojadą do Rosji i odpadną od razu.. hehe.. a jak ktoś mówi ,jak ja,że trzeba trzymać kciuki,kibicować.. itp, to zawsze słyszę.. zdziwisz się,poza Lewym wszyscy to średniaki,nie ma młodzieży.. i tak w kółko.. kraj urodzonych pesymistów,znam z autopsji.. moja matka,teść,teściowa,dwóch szwagrów,sąsiad jeden z drugim.. masakra!

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  To prezes powinien mieć jeden dzień na przemyślenia i podaniu się do dymisji po zwolnieniu Stefana Antigua a nie pierd. Lic na trenerów
  .

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Brak odwagi.Młodzi lepsi są od Kurków Czy Kubiaków.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Trzeba było reagować jak podano skład na mistrzostwa,oparty na wypalonych gwiazdkach....gdzie nasze młode wilki które na łeb bija tych pseudogwiazdorów????niestety zjeba..na impreza w naszym wykonaniu.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Jeśli tak grają wyselekcjonowani przez sztab najlepsi polscy siatkarze, to strach się bać. Jesteśmy żałośni w tym, co prezentujemy na boisku. Gdzie są efekty tej ciężkiej pracy na treningach? Drużyna zachowuje się ospale, nie ma w niej atmosfery mobilizacji i radości z gry, wszystkiego tego, co widać było w rezerwowym zespole, który podczas MW wygrał z Rosją. Mamy zawalone ME, bo możemy nie wyjść z grupy, i marne szanse na zbudowanie drużyny na Mistrzostwa Świata, bo już jest za późno, żeby wprowadzić nowych, młodych rozgrywających, którzy mieliby gdzie się ograć.ZA to wszystko trzeba winić sztab trenerski, ale przede wszystkim PZPS, który zwolnił Antigę i wybrał de Giorgiego. Gdyby Antiga został , pewnie w wyniku konfliktu nie grałby już Drzyzga, ale siłą rzeczy ktoś z młodych i miałby szanse, żeby zbierać doświadczenie. Teraz jesteśmy w czarnej d...e.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Abstrahując od tego wpisu (faktycznie żenujący), to smutny jest fakt, że tabloidowy temat o czyjejś wpadce natychmiast gromadzi masę komentarzy, a dla przykładu artykuł o fundacji Gortata, która trzeci raz sfinansowała ferie dzieciakom, doczekał się ledwie jednego wpisu.
  Teraz momentalnie z czeluści internetu wyłaniają się wszyscy przeciwnicy Marcina, jakby tylko na taki temat czekali, żeby móc wielce moralizatorskim tonem stwierdzić "prostak", "od zawsze wiedziałem, że to prymityw", "już w szkole był głupkiem". Ludzie, nie widzicie jakie to jest słabe? Facet non stop udziela się charytatywnie, a 90% z was poświęca mu uwagę tylko wtedy, gdy można napisać coś negatywnego. Cholera, gość całkiem niedawno przekazał 125 tysięcy złotych (!!) na leczenie chorego chłopca, ale stado znawców i recenzentów osoby Gortata pojawia się dopiero wtedy, gdy znajdzie się jakiś jego chamski wpis w kierunku anonimowego internauty...

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Ludzie.. piszecie czemu nie ma Bartmana, a czy widzieliście jak w tym sezonie gra? Lub chociaż jego statystyki? Facet jest jak sinusoida. Raz zagra dobry lub bardzo dobry mecz, a raz tylko przeszkadza. To ze ma pare w łapie to nic. Facet ogólnie jest konfliktowy, na pieńku nie ma tylko z Kubiakiem, a z o wiele większa liczba osób, wiec tym bardziej po co powoływać zawodnika, który w ataku niezastąpiony nie jest, a mimo ze twierdzi, ze wydoroslal to slychac ze nadal jest nadetym chlopcem.
  Dla mnie nieporozumieniem jest tylko powoływać na szeroka listę zawodnikow, którzy cały sezon przestali w kwadracie lub wyszli i zagrali moze jeden dobry mecz.

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Dobry żart!!!!
  Leon to mega wzmocnienie, chcecie zeby Polska walczyła o 7 miejsce na ME czy MS to prosze Buszek i Szalpuk- oni moga mu buty czyscic. Taki zawodnik rodzi sie raz na dziesiatki lat . Ma wielkie doswiadczenie, zdobył juz bardzo dużo a ma 23 lata- a co Szalpuk osignął- nie mam nic do Szalpuka- ale porównując go do Leona to jakby porównywać np. w skokach Muranke do Petera Prevca

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Dzisiaj akurat kupiłem nowy telewizor. Zasiadłem na sofie przy wyniku 0:1 chwilę później już było 3:1 :). Myślę sobie ... hmm ostry obraz to i ostro strzelają :D ... przy 8:4 pomyślałem sobie jednak ... ja cię sunę, ale te "koreańce" mają technikę ... jakiś akcelerator wstawili ... 12 bramek w jednym meczu ... to musi być sprawka tego nowego telewizora ;))))))))).

 • Piotr Piotrowski lubi Komentarz

  Wina nie lezy po stronie Antigi.... A LOZANO juz był i jesli go wybiorą 2 raz to znaczy ze stanie się tak TYLKO dlatego ze ktos ważny - ... ważniejszy od prezesa PZPS ( który nadal widzi Antige jako Trenera ) chce Lozano po mimo wszystko .Gdyby Lozano był taki super to po 3 latach nie zwolnili by go u nas z posady trenera reprezentacji. To jest nie normalne podejście do sprawy Ale może tu liczą się bardziej sympatie i układy? Niestety. JEDNAK CZY KIBICE TO LUDZIE GŁUPI I NALEŻY ICH LEKCEWAZYĆ I NIE SŁUCHAĆ CO MÓWIĄ I MYŚLĄ ? NIE !! WIĘKSZOŚĆ KIBICÓW CHCE DALEJ ANTIGI JAKO TRENERA. A to ze mówią sobie ,,po imieniu" z trenerem to tylko świadczy dobrze o atmosferze w drużynie. ANTIGA TO DOBRY TRENER dajcie mu i drużynie spokojnie pracowac.